Aaron Judge 60’a takıldı, Rizzo Yankees’e Red Sox’u geçti

Aaron Judge, sezondaki 60. evindeki koşusuna ulaşmasından bu yana 18. plaka görünümünde sonunda biraz hayal kırıklığı gösterdi.

Yankees slugger, Yankee Stadyumu’ndaki herkesin ayakta ve tabağa her adım attığında nefesini tutarak beklediği dört maça çıktı ve Amerikan Ligi tek sezonluk ev sahibi rekorunu bağlamasını görmeyi bekliyor. Ve Yargıç, sayı vuruşu yapmadığında inlediklerini duydu.

Cumartesi, Yankees’in Red Sox karşısında 7-5 galibiyetinin yedinci vuruşunda kontrollü bir vuruşla çağrıldıktan sonra, Yargıç kendi kendine mırıldanarak uzaklaştı ve onu çağıran ilk ana hakeme küçümseyici bir el salladı.

Roger Maris’in ikonik Yankees ve 1961’deki AL rekorunu eşleştirmenin eşiğinde olduğundan bu yana herhangi bir hayal kırıklığının ilk belirtisiydi.

Anthony Rizzo, “Burada 61’e gideceğini bilemezsiniz, ancak oradaki her yarasadaki herkes gürültü yapıyor” dedi. “Bence iyi. Bence bundan besleniyor. Daha derine indikçe ve playofflara ve Ekim’de başlarken ses daha da artacak. Yani, açıkçası hepimiz onun burada yapmasını istiyoruz, bunu burada Stadyum’da yapmak ne kadar özel olurdu.

“Umarım yarın en büyük sahnemiz olan Sunday Night Baseball’da.”

Yargıç’ın arkasına vuran Rizzo, Gleyber Torres ve Oswaldo Cabrera’nın Yankees için yaptığı gibi (93-58). Bu üst üste altıncı galibiyetleriydi ve sihir sayılarını üçe indirerek ligi kazandılar.

Pazar gecesi, ulusal TV’deki bölüm rakiplerine karşı seri finalinde, Yargıç’a Bronx’taki bu ev sahibi sırasında tarih yazmak için son bir oyun veriyor.

O zamandan beri ilk kez sezonun 60. koşusunu yaptıYargıç, hızlı topları olan bir sürahi tarafından gerçekten zorlandı.

Sağ elini kullanan Nick Pivetta, ilk vuruşta üç hızlı top ile ona vurdu ve onu dışarı attı. Üçüncüsünde, Pivetta üç hızlı top ile geldi, bir boğum eğrisine düştü ve sonra onu başka bir hızlı topun ortasına uçmaya zorladı. Beşinci devrede Pivetta biraz daha temkinli davrandı, ancak ortada 2-1 hızlı top ile ona meydan okudu, slugger geç kaldı ve faul yaptı. Yargıç yedi atıştan sonra yürümeden önce tam bir sayıma kadar savaştılar.

Yedincide, ana plakanın üzerindeki gölgeler, vurucuların görmesini daha da zorlaştırırken, John Schreiber 2-0’dan 2-2’ye geri dönmek için kaydırıcısını ayarlamak için platinini kullandı. Yargıç, Schreiber onu 93 mph’lik bir hızlı topta kontrollü bir salıncakta bırakmadan önce iki asılı sürgüye faul yaptı.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Yankees menajeri Aaron Boone, “Bu, en üst düzeydeki nihai rekabet ve yine 60 ev koşusuna ulaşan bir adam için bile, her gün onları vurmuyor” dedi. “En iyinin en iyisi için bile derine inmek için sıraya girmesi gereken pek çok şey var.

“Dolayısıyla, iyi vuruşlar yapmaya devam ettiği sürece, iyi vuruş kararları verin. Er ya da geç gerçekleşecek.”

Schreiber, Yargıç konusunda ne kadar dikkatli olursa olsun, Rizzo’ya çekiç için 88 mil hız değişikliği verdi. 343 metrelik iki turlu atış, Yankees’e 7-5 öne geçti. Bu, Rizzo’nun kariyerinde bu sayıya dördüncü kez ulaştığı sezonun 32. iç saha koşusu olan kariyer rekoruydu. Ayrıca 2014, 2016 ve 2017’de 32’ye ulaştı.

“Kısa kalıyorum. Orada sert gölgeler. Gerçekten çok fazla şey yapmaya çalışmıyor. Rizzo, son sekiz maçındaki dördüncü homer’ı hakkında iyi bir vuruş yapmak, açıkçası fark yaratan şeydi” dedi.

“Bizi yarın süpürecek bir konuma getiriyor.”

Torres ilk sezonda sezonun 24. iç saha koşusunu yaptı ve Cabrera dördüncü büyük lig homer’ını dördüncü sırada, sağdan iki koşuyla vurdu. Ayrıca Isiah Kiner-Falefa’nın single’ında da ikinci golü kaydetti. Josh Donaldson, beşinci sırada Kyle Higashioka’da tekli oldu.

Domingo German, Triston Casas’a iki turluk ve ikinci saniyede Reese McGuire’a tek başına atış yapmaktan vazgeçti ve hepsi bu kadar. Beş vuruş yaptı ve beş vuruştan birini yürüdü.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir