Aaron Judge isabetsiz kaldığında Yankees Red Sox, 5-4’ü terk etti

Yankees’e sezonun 16. galibiyetini veren ve Perşembe gecesi Yankees için bir playoff noktası perçinleyen 10. sıradaki Josh Donaldson’ın yer topuydu, ancak Aaron Judge’ın dokuzuncu sıranın sonundaki uzun uçan topuydu. hatırlayacak.

Donaldson’ın kısa stoper pozisyonu Yankees’e Red Sox karşısında 5-4’lük bir galibiyet verdi, ancak Yankee Stadyumu’ndaki 43.123’ün çoğu hayal kırıklığına uğradı. Yargıç, arka arkaya ikinci geceyi geride bırakmadı ve Roger Maris 1961 tarafından belirlenen tek bir sezonda Amerikan Ligi ve Yankee rekorunun 61’inden sadece bir utangaç olmaya devam ediyor.

Donaldson, “Yargıç’ın Homer’la anlaştığını sanıyordum ama takım için gelebilmek güzeldi” dedi. “Sadece takılmaya devam ediyorum ve gerçekten de en iyi ayağımı öne koymaya çalışıyorum.”

Yargıç nihayet Perşembe gecesi bir topa bağlandı. Üç kez yürüdükten ve dışarı çıktıktan sonra, Yankees’in sümüklü oyuncusu, berabere biten oyunun dokuzuncusunda bir tanesiyle plakaya geldi ve vurmak için iki atış yaptı. İlk hızlı topa faul yaptı ve sonra ikinci hızlı topa, başka bir hızlı topa bindi.

Her vuruşu için zaten ayağa kalkan kalabalık, top yankee Stadyumu’ndaki ölü orta sahadaki duvara 404 fit yüksekte ve 404 fit derinlikte giderken çığlık attı. Bu, diğer sekiz beyzbol sahasında bir rekor sayı olurdu, ancak Perşembe gecesi Bronx’ta sadece bir uçuştu.

Yankees (91-58) için üst üste üçüncü galibiyeti olan galibiyet, franchise tarihindeki 58. playoff görünümlerini ve playofflara üst üste altıncı gelişimlerini perçinledi. Ayrıca, Amerikan Ligi Doğu’yu kazanmak için Bomber’ın sihirli sayısını altıya düşürdü.

Yargıç, “Harika bir başarı, bu noktaya gelmek için sezon boyunca çok çalışmak” dedi. “Ama bence bu odadaki birine soracaksın ve işin bitmediğini söyleyecekler. Nihai hedefimiz oraya çıkıp bölümümüzü kazanmak ve kendimizi gerçekten de sezon sonu için hazırlamak, ancak bu, önümüzdeki birçok adımda 1 numaralı adım ve 1 numaralı adım, orası kesin.”

Giancarlo Stanton, sezonun 28. homer’ını ve üç maçta ikinci golünü attı. Kyle Higashioka ve Harrison Bader, her ikisi de fedakar sinek toplarıyla yarıştı. Jameson Taillon, Red Sox’u altı vuruşta dört vuruşta koşturdu. Bir yürüdü ve sekizi vurdu. Clarke Schmidt dört koşudan vazgeçti: vurucu Reese McGuire’ı çimdiklemek için üç koşuluk bir homer ve çaylak Triston Casas’a tek başına bir atış. Clay Holmes, Yargıç’ın da yardımıyla iki golsüz vuruş yaptı.

Süvari dokuzuncu çeyreğin başında olağanüstü bir savunma oyunu sergiledi, sağ sahanın köşesinde Tommy Pham’ın duvardan önde giden topunu oynayarak ve Red Sox sol saha oyuncusunu ikinci kalede çıkarmak için Isiah Kiner-Falefa’ya kısa stopla ateş etti.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Red Sox yöneticisi Alex Cora gazetecilere verdiği demeçte, oyunun bir MVP’nin yaptığı oyundu.

Yargıç, “Sadece herkes gibi bir oyun yapmaya çalışıyorum” dedi. “Oradaki adamlara çok saygı duyuyorum. Yani bu çok şey ifade ediyor.”

Yankees slugger, Maris’in ailesi Perşembe gecesi yine Stadyum’da olduğu için rekordan bir utangaç olan, büyük bir lig lideri 60 homers’da tutuyor.

Yargıçtan çok fazla hareket görmediler.

Michael Wacha, gecesine başlamak için Yargıç’ı dört sahada yürüdü ve yüksek sesle yuhalandı. Üçüncü vuruşta, Yargıç yedi adımlık bir yürüyüş yaptı. Beşinci turda, Wacha’nın bir değişiklikte Yargıç’ı sallamak için beş atışa ihtiyacı vardı. Yedinci sırada, ikinci kalede bir koşucu ile Red Sox’un sağ kolu John Schreiber, Yargıç’ı beş sahada yürüdü. Matt Barnes’ın orta saha duvarında yaptığı uçan top, taraftarların çığlık atmasına neden oldu, ancak kısa olduğunda inilti.

Bu sezon, Yargıç’ın üç kez yürüdüğü dördüncü maç oldu.

Hakem ayrıca .316 vuruş ortalaması ile Amerikan Ligi’nde lider, Red Sox kısa stoperi Xander Bogaerts (.314) ve Twins’ Luis Arraez’in (.313) hemen önünde. Büyük lig lideri 60 ev koşusu ve MLB’nin en iyi 128 RBI’si ile Judge, Lou Gehrig (1934) ve Mickey Mantle’a (1956) katılarak Triple Crown kazanan üçüncü Yankee olabilir. Son 50 yılda Triple Crown kazanan tek oyuncu, 2012’de Tigers’ın Miguel Cabrera’sıydı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir