Aaron Judge’ın dört yürüyüşü Yankees’in AL Doğu şampiyonasını kazanmasına yardımcı oldu

TORONTO – Aaron Judge, Salı gecesi şampanya ve birayla kaplı Rogers Center’daki dar ziyaretçi kulüp binasının ortasında durdu. Sümüğün yüzünde gerçekten kocaman bir gülümseme vardı ve haftalardır olduğu kadar rahatlamış görünüyordu. Sonunda kutlanacak bir şey vardı.

Hayır, Yargıç tarihi bir ev koşusu ile tarih yazmadı, ancak Yankees Blue Jays’i 5-2 yenerken dört kez yürüdü ve iki gol attı ve 2022 Amerikan Ligi Doğu unvanını perçinledi.

Yankees’in fiili kaptanı, “Buraya gelmemin ve Yankees’le oynamamın nedeni maçları kazanmamıza yardım etmek,” dedi. “Yapabileceğim her şey, bir homer’a vurmak, büyük bir durumda yürüyüşe çıkmak ve [Anthony] Rizzo beni içeri alır, bunu yapacağım.”

2 numaralı tohum ayrıca yeni MLB playoff yapısı altında bir ilk tur veda ile geliyor. Blue Jays (87-68) hala bir AL Wild Card rıhtımını perçinlemek için oynuyor.

Yönetici Aaron Boone, “Bu yıl en iyi bölümdeki en iyi takım olduğumuzu söyleyebiliriz” dedi. “Kolay değildi. O odadaki herkesin bunu bildiğini hepimiz biliyoruz. Herkesin yumruğunu yedik. Bazı düşük anlarımız oldu. Ama bu gece kutlanacak. Biliyorsunuz, Doğu Amerikan Ligi’nden geçmek ve hayatta kalmak ve takım olmak kolay değil, özellikle de ligde şu anda oynadığımız takım gibi başka takımlar varken.

“Bence hepimiz bunun birinci adım olduğunu anlıyoruz ve bir şampiyonluk kazanmak istiyoruz. Hedefimiz bu,” diye devam etti Boone. “Ama bu gece kutlanmayı hak ediyor, özellikle sezon boyunca karşılaştığınız her şey ve özellikle olumsuz zamanlar. Bu gece, durup birbirinizi takdir etme gecesi.”

Bir gece boyunca Yargıç, yedinci maç için 60 ev koşusunda sıkışıp kalmaktan bahsetmedi. O utangaç biridir 61 ikonik Yankee ve American League normal sezon rekoru. Yargıç, Yankees’e güç vermek yerine, kendisine verileni aldı ve sopayı geçti. Gleyber Torres, üç RBI ile 3’e 5’e gitti. Aaron Hicks bir koşuda ikiye katladı ve Rizzo bir diğerinde tekledi. Kyle Higashioka da 3’e 4’e gitti.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Ve Jameson Taillon, George Springer’e bir başlangıç ​​homer’ından vazgeçtikten sonra, karşılaştığı sonraki 17 vuruştan 16’sını emekli ederek, yıkıcı bir şekilde etkiliydi. Springer altıncı sıranın sonunda onu seçti. Yedi vuruşta iki koşuya izin verdi ve 7.1 vuruşta altı vuruş yaptı. 31 startta 13. kez yürüyüş yapmadı.

Ağustos’ta 10-18 sayı atan ve bu ay durumu tersine çevirmek zorunda kalan Yankees gibi, Taillon da bu sezon tekrar rayına oturmak zorunda kaldı. Bu yüzden perçinlediklerinde höyüğün üzerinde olması uygundu.

“Güzeldi. Yani özellikle yılın ortasında biraz zorlandım. Kendimizi topladık, ”dedi Taillon. “Perde arkasında olduğum süre boyunca çalıştım ve bu yüzden sadece katkıda bulunabilmek iyi hissettiriyor.”

Ve Salı, Yargıcın rahatladığı ve anın tadını çıkardığı ender bir geceydi. Bir hafta önce 60 numaraya çıktı ve o zamandan beri karşılaştığı her saha tüm beyzbol dünyasının odak noktası oldu. Bir sonraki homer, 1961’de Roger Maris tarafından belirlenen 61 yaşındaki Amerikan Ligi tek sezonluk ev sahibi rekorunu bağlayacak.

Blue Jays’in sürahileri, dört yürüyüşle 1’e 0 bitiren Yargıç’a meydan okudu. İlk dördünde 0-1 geriye düşerek beş at-yarasasının her birinde tam sayıma girdi.

Yargıç, bu sezon bir homer’sız sadece iki galibiyet serisi 30’dan fazla plaka maçına çıktı. Ağustos ayında 41 tabak görünümünde kuraklık ve Nisan ayında 30 tabak görünümünde bir kuraklık daha yaşandı. Bu sezon dokuz maça homer’sız giden Yargıç için sezonun en uzun ikinci maç kuraklığı oldu. 13 yürüyüşle bu 31 plaka görüntüsünün 15’inde güvenli bir şekilde üsse ulaştı.

Boone, Yargıç’ın yarasaları hakkında “Harikaydı” dedi. “Onun da vuracak bazı sahaları olduğunu düşündüm. Bazı sahalarda faul yapıyordu, ancak bazı sahaları sahanın yakınında ve dışında bırakabilme yeteneği, özellikle de üst sıralarda…..Yani bu gece dört yürüyüş, yani masayı kurdu. Gösterdiği disiplini ve etrafındaki tüm dikkatle bunu yaparken tutarlılığını görmek harika.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir