Aaron Yargıç 60’ta kalıyor; Oswaldo Cabrera, Yankees’i galibiyete taşıdı

Aaron Judge, Çarşamba gecesi iki koşu yapmasına neden olan iki sert vuruş yaptı ve Yankee Stadyumu’ndaki dolu ev sadece inledi.

Yankees’in temkinlisi hala Roger Maris’in 61’lik rekoruna ulaşmaktan bir eve kaçmaya çekiniyor, ama aldırmadı. Bombers, bir vuruşta Gleyber Torres’ten iki homer, Oswaldo Cabrera’dan bir grand slam ve belki de en önemlisi, Yankees’in Pirates’i Bronx’ta 14-2 mağlup etmesiyle Luis Severino’dan çok cesaret verici bir dönüş aldı.

“Sanırım ikinci dublede faul olup olmadığını bilmiyordum, herhangi bir tezahürat duymadım” dedi. “Neler olduğunu bilmiyordum. Faul olup olmadığını bilmiyordum.

“Taraftarlar bir maç kazandığımızı ve bazı homers’ı gördüğümüzü görmek için evi doldurdu, bu yüzden sanırım bu ikili şeyleri kesmem gerekiyor.”

Yargıç Çarşamba günü 2’ye 4’e bir yürüyüş ve bir vuruşla gitti, ancak Yankees’in (90-58) üst üste üçüncü maçını kazanması ve bir playoff noktasını ikiye katlamak için sihirli sayıyı düşürmesi gerekiyordu. Bombers son dokuz maçın yedisini ve 15 maçın 11’ini kazandı.

Torres, sezonun 22. homer’ı ile sekiz koşu sekizinci vuruşa başladı ve ardından aynı karede 23’üncü vuruşunu yaptı. Cabrera, kariyerindeki ilk grand slam’ini ilk vuruşta, sadece üçüncü kariyerinde ev sahibi koşusunu yaparak, gidişatı belirlemek ve Hakem’i etkilemek için yaptı.

Yargıç, ikinci kariyerine sol kanatta başlayan çok yönlü çaylak için, “Her gün ve her gün, skor, durum önemli değil, orada bize harika yarasalar veriyor” dedi. . “Biliyorsunuz, sağ saha, sol saha, kısa stop, biraz da ilk kale oynarken bize bir şans veriyor. Sadece onunla bu çok yönlülüğe sahip olmak, bence, başarımız için büyük bir zaman.”

Yankees bir büyük lig lideri ve takım rekoru 10’a ulaştı bu sezon grand slam’lerdördü alçak Korsanların atıcılarına karşı dahil.

Belki de Çarşamba günkü en büyük gelişme, Severino’nun 13 Temmuz’dan bu yana ilk başlangıcıyla Yankees’in kendi atışları konusunda biraz güvence almasıydı. Hak, Pirates’ı beş vuruşta iki vuruşta koşarken gerçekten keskin görünüyordu. Bir yürüdü ve altı vurdu.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

“Bu büyük bir zaman, özellikle Frankie ile [Montas] Hakim Severino’nun dönüşüyle ​​ilgili olarak, o bizim rotasyonumuzun büyük bir parçasıydı” dedi. “Fakat geri dönmek, rotasyonumuzun bir başka büyük parçası. Sevdiğim şey, bu gece gördüğüm şey 97-98 [miles an hour of velocity] hız dışı sahaları üzerinde çalışıyor ve saldırıyor. Höyükte bir bulldog ve kesinlikle büyük bir parça olacağını biliyorsun.”

Severino, ekibin Montas’ın öldürüleceğini öğrenmesinden sadece bir gün sonra geri döndü. en az 10 gün kapalı ve sezonun geri kalanı için durumunu bilmemek. Bombers, Montas’ı özellikle Rays ve Astros’a karşı başarısı için ve bir playoff serisinde Gerrit Cole’un arkasında 2 numaralı başlangıçları olacağı düşüncesiyle satın aldı.

Montas, Yankees’in onu Oakland’dan almasından bu yana mücadele ediyor ve şimdi iki haftadan fazla bir süredir onu A’lardan mahrum bırakan aynı omuz iltihabı ile kapatıldığından, hiç sağlıklı olup olmadığını merak etmek adil. Bombardıman uçaklarıyla sekiz startta 6.35 ERA ile 2 numaralı starter olduğunu kesinlikle kanıtlamadı.

Ama Severino kesinlikle bir silah olabileceğini gösterdi.

Severino, 2018’de bir All-Star olduğundan bu yana üç uzun yıl ciddi yaralanmalar oldu, ancak 2020 Tommy John ameliyatından daha güçlü, iyi şeyler ve onunla aynı bulldog zihniyetiyle döndü. Temmuz ayında takıma karşı fikrini söylemek.

Severino, dirsek ameliyatı nedeniyle 2020 sezonunun tamamını kaçırdı. Severino, geçirdiği ameliyat ve son gerginlik nedeniyle 2019 ve 2021’de sadece yedi maçta forma giydikten sonra, bu sezon ilk 16 maçında 3.45 ERA’ya çıktı. 86.1 vuruştan 95 vuruş yaptı.

Severino, “Hızımın orada olmasına sevindim ve bu gece attığım en iyi iki atışın iki temel vuruş olduğunu düşünüyorum.” Dedi. “Yani gecemden gerçekten çok memnun kaldım.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir