Alonso ve Scherzer, Mets’i A’nın 13-4 karşısında önde götürüyor, bölüm liderliğini elinde tutuyor

OAKLAND, Kaliforniya — Pete Alonso beş koşuda home yaptı, ikiye katladı ve sürdü, Max Scherzer altı keskin vuruş yaptı ve New York Mets 13-4 Pazar günü NL Doğu liderliğini korumak için Oakland Athletics’i mağlup etti.

Mets, Atlanta’nın 1 1/2 maç önünde kaldı. New York 10 maçın sekizini kazandı ve önümüzdeki hafta sonu üç maçlık seride Braves ile deplasmanda oynayacak.

Scherzer (11-4), yardımcı asistan Jacob deGrom’un debelenmesinden bir gün sonra başarılı oldu. Scherzer bir koşu ve dört vuruşa izin verdi ve bir yürüyüşle yedi vuruş yaptı.

Bu, Scherzer’in 3 Eylül’deki startından sol tarafında yorgunlukla çıkmasından bu yana ikinci maçıydı. Son başlangıcında, üç kez Cy Young Ödülü sahibi Milwaukee’ye karşı altı mükemmel vuruştan ve 68 atıştan sonra çekildi.

DeGrom, önceki gün 10-4 mağlubiyetle beş koşu ve dört yürüyüşe izin verdi, 2019’dan bu yana iki kez NL Cy Young Ödülü kazananı için en kötü başlangıç.

New York lastik maç maçlarında 18-4’e yükseldi ve bu, kulüp için 1999’dan beri en çok maç kazanan takım oldu. Bu tür 17 maçı kazanan son takım 2012 Texas Rangers oldu. Son Ulusal Lig takımı 2009 Dodgers oldu.

Alonso, 39. iç saha koşusu da dahil olmak üzere dört galibiyet aldı. Üst üste ikinci gün için eve döndü.

Alonso dördüncü turda iki turlu bir homer’ı vurdu. Beş koşu sekizinci sırasında üç koşu duble yaptı. Mets 19 vuruşla tamamladı.

Tyler Naquin, Mets’te evinde Alonso’yu ikinci sırada tamamladı. Eduardo Escobar, JP Sears’ın (6-3) deplasmanından sonraki vuruşta iki turda çift vuruş yaptı ve farkı artırdı. Escobar, seri açılışında büyük bir başarı elde etti ve Eylül ayında 19 RBI’ye sahip.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Mets, Sears’ı 3 2/3 devrede sekiz vuruş ve altı kazanılan koşu için etiketledi. Çaylak, 5-0 başladığından bu yana son dört kararından üçünü kaybetti ve Francisco Lindor’a iki koşudan iki kat vazgeçtikten sonra oyundan alındı.

Seth Brown, A’lar için evinde 25. koşusunu yaptı. Connor Capel dokuzuncu sırada üç turlu bir sürüş yaptı.

A takımı, Coliseum’da sezonun 51. mağlubiyetleriyle bir franchise rekoru kırdı ve evlerinde üç maçı kaldı. Oakland, 1979’da evinde 50 maç kaybetti.

A takımı, oyundan önce Stephen Vogt’u kulübün Yayın Balığı Avcısı Ödülü’nün sahibi olarak onurlandırdı. Ödül, her yıl sahadaki oyunu ve kulüp binasındaki davranışı, Hall of Fame sürahisinin rekabetçi, ilham verici ve cesur ruhunu en iyi örnekleyen A oyuncusuna verilir. Vogt bu hafta başında sezon sonunda emekli olacağını açıklamıştı.

Mets: 2B Luis Guillome, Cumartesi günkü maçın dördüncü devresinde kolunda oluşan düğüm nedeniyle oyundan atıldıktan sonra Pazar günü kadroda değildi. … CF Brandon Nimmo, Cuma günü sol kuadriseps yaralanmasından döndükten sonra önlem olarak önceki gün kadro dışı tutulduktan sonra kadroya geri döndü… OF Starling Marte’nin kırık orta parmağında iyileşen iyileşme gösteren bir BT taraması yapıldı. . Beyzbol faaliyetlerine tolere edildiği gibi devam edecek.

Mets: Pazartesi gününün ardından New York, Carlos Carrasco’yu Miami’ye karşı iki maçlık bir iç saha serisi başlatmak için Pablo Lopez’in (9-10, 3.88) karşısındaki tepeye gönderecek.

Atletizm: Oakland’ın Pazartesi günü de izin günü var. James Kaprielian (4-9, 4.43) Patrick Sandoval (6-9, 3.01) ile karşılaşacak ve Atletizm, Angles’a karşı üç maçlık deplasman serisine başlayacak.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir