Arsenal, Tottenham’ı 4-0 mağlup etti ve maç yeni bir Kadınlar Süper Ligi seyirci rekoru kırdıCNN

Şimdiye kadarki en büyük kalabalığın önünde Kadınlar Süper Ligi kibrit, Cephanelik kadın futbolunda tarihi bir günde ezeli rakibi Tottenham Hotspur’u 4-0 mağlup etti. İngiltere.

Katılım rekoru, kadın futbolu için rekor kıran bir yılda bir başka önemli gelişmeydi ve Kadınlar Avrupa Şampiyonası ve Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde de katılım rekorları kırıldı.

Arsenal, Vivianne Miedema maçı tamamlamak için Raffaele Souza’nın kafasına iki gol daha eklemeden önce, sadece beş dakika sonra Beth Mead için bir golle, Emirates Stadyumu’nda toplanan 47, 367 taraftarın tümü için en baştan bir gösteri yaptı.

“Öncelikle taraftarlara geldikleri için teşekkür ederim. Arsenal’in kaptanı Kim Little BBC’ye verdiği demeçte, bir şov sergiledik ve umarım beğenmişlerdir” dedi.

“O kadar farkındasın ki, şimdi duyabiliyorsun. Büyük bir fark yaratıyor ve yazın İngiliz kızlar bunu hissetti. Bir performans sergileyebildiğimiz için mutluyum.”

Little, Arsenal’in ilk golünü atmasına yardımcı oldu ve Mead’i ceza sahasının kenarında işaretsiz buldu.

İlk çabası ona geri dönse de, Euro Altın Ayakkabı kazanan ikinci girişiminde hata yapmadı.

Beth Mead golünü atıyor.

Arsenal’in gücü Tottenham’ı ilk yarının büyük bölümünde kendi yarı sahasında mahsur bıraktı ve Spurs 38. dakikada Celin Bizet Ildhusoy ile Gunners’ın kalecisi Manuela Zinsberger’i kandıramadığı nadir bir fırsatı değerlendiremedi.

Sadece beş dakika içinde Arsenal, Spurs’ün kendi kutusunun hemen dışında topa sahip olma hakkını kabul etmesiyle, serbest kalan topa sıçrayan ve ters pedal çeviren kaleci Becky Spencer’ı geçen Miedema’yı sevindirdi.

Gunners’ın üstünlüğü, devre arasında Souza’nın topu ağlara göndermek için köşeyi kullanmasıyla devam etti.

Bir kez daha, kalenin her iki yanındaki kırmızı beyaz bayraklar açıldı ve kutlamalarda kalabalığı yönetiyormuş gibi iki yana sallandı.

Bir sonraki tezahürat, rekor kıran katılımın resmi olarak açıklanmasıyla saha dışından geldi ve 2019’da Tottenham Hotspur stadyumunda belirlenen 38. 262’lik bir önceki en iyi rekoru kırdı.

Miedema öğleden sonraki ikinci golünü Steph Catley’nin ortasından ceza sahasına doğru atarken, daha fazla şenlik için hala zaman vardı.

Vivianne Miedema'nın attığı ikinci gol Arsenal'in galibiyetini tamamladı.

Arsenal, bu dört golle üst üste onuncu WSL galibiyetini elde etti ve 6 Mart’tan bu yana WSL’de temiz bir sayfa tutma rekorunu sürdürdü.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir