Başbakan Modi, Tokyo Ziyaretinde Japonya Başbakanı ile İkili Görüşme Yapacak

Başbakan Modi, Tokyo Ziyaretinde Japonya Başbakanı ile İkili Görüşme Yapacak

Başbakan Modi, Japon mevkidaşı Fumio Kishida ile ikili bir görüşme yapacak. (Dosya)

Yeni Delhi:

Başbakan Narendra Modi, ülkeye yapacağı ziyarette Japon mevkidaşı Fumio Kishida ile ikili bir görüşme yapacak.

Dışişleri Bakanlığı’nın özel bir brifinginde, Dışişleri Bakanı Vinay Kwatra, “Başbakan Modi’nin yaklaşan ziyareti sırasında, elbette, Başbakan Kishida ile şahsen taziyelerini iletmek için bir tebrik vesilesi olacak, ancak buna ek olarak, PM Modi ayrıca PM Kishida ile kısa bir ikili görüşme yapacak.”

“Doğal olarak, iki taraftan ilgili kişiler mevcut olacak ve bu tartışmalara katılacak. Genel ilişkinin hızlı bir genel analizini, mevcut durumunu, yörüngesini, ilerlemesini ve her iki ulusun aldığı önlemleri dikkate alacaktır. Bu, her iki taraftaki paydaşların bu ilişkiyi ilerletmek ve ilerletmek için devam eden kararlılığımızı ve güçlü çabalarımızı yeniden teyit edecektir” dedi.

Başbakan Modi, eski Japonya Başbakanı Shinzo Abe’nin Devlet Cenazesine katılmak için 27 Eylül 2022’de Japonya’nın Tokyo kentini ziyaret edecek. Ziyaret sırasında, Budokan’daki Devlet Cenaze töreninin ardından Akasaka Sarayı’nda bir selamlama etkinliğine katılacak.

Muhtemel Dörtlü ikili görüşmelere ilişkin medya sorularını yanıtlayarak, “Bu aşamada başka bir ikili görüşme planlanmadı veya başka herhangi bir görüşme planlanmadı” dedi.

Özellikle, Dörtlü liderler eski Başbakan Abe’nin devlet cenazesinde bulunacaklar.

Dışişleri Bakanı’na göre, Başbakan Modi’nin Japonya ziyaretinin toplam süresi 12-16 saat arasında.

Eski Başbakan Abe’nin Hindistan’da duyduğu derin saygıdan bahsederek, “Eski Başbakan Abe bu dünyadan ayrıldığında bir günlük ulusal yas ilan etmiştik. Başbakan Modi, eski Başbakan Abe’yi çok yakın bir arkadaş olarak görüyor, ayrıca en içten taziyelerini iletmişti. o zaman.”

Hindistan, Abe Shinzo’ya saygının bir göstergesi olarak 9 Temmuz 2022’de bir günlük ulusal yas ilan etmişti.

Ziyaret, Başbakan Modi için sevgili bir dost ve Hindistan-Japonya ilişkilerinin büyük bir şampiyonu olarak gördüğü eski Başbakan Abe’nin anısını onurlandırmak için bir fırsat olacak. Başbakan Modi ve Başbakan Abe, Başbakan Modi’nin 2007’de Gujarat Baş Bakanı olarak Japonya’ya yaptığı ziyaretten başlayarak, on yılı aşkın bir süreye yayılan toplantıları ve etkileşimleri aracılığıyla kişisel bir bağ geliştirdiler. İki lider, 2014 yılında Hindistan-Japonya ilişkilerini Özel Stratejik ve Küresel Ortaklık statüsüne yükseltti.

“Bu ziyaret sırasında Başbakan Modi, dediğim gibi 100 diğer ülkenin temsilcileri ile birlikte 20 Devlet ve Hükümet Başkanı ile devlet cenazesine katılma fırsatı bulacak. Ayrıca, bununla birlikte Başbakan Modi’nin Başbakan Kişida ve Bayan Abe ile şahsen ülkeye, liderliğe ve Bayan Abe’ye taziyelerini iletmek için bir fırsat.”

(Başlık dışında, bu haber NDTV personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından yayınlanmıştır.)

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir