Başlatın, 3. Hafta için Sit’em tavsiyesi

Bu yıl üç Fantasy liginde yenilmezim. En iyi takımım, “Soy Guillermo”, Pazartesi gecesi Josh Allen’ın dört tank avcısını ve Bono’nun altıncı seçimini kazandı. Takımınız da tehlikede olabilir, ancak zaferin heyecanının hızla yenilginin ıstırabına dönüşebileceğinin farkında olun. İleri basın ve Fantasy Billboard’un Giddy Ups’ına dikkat edin! ve Whoa Downs! 3. Hafta için. Kadrolarınızı göndermeden önce NFL sakatlık raporlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Mac Jones, QB — Kim “doğru olanı yap” oyununun Baltimore Ravens ile yüzleşmek anlamına geleceğini düşünürdü? Bir zamanlar korkunç pas savunmaları NFL’de dibe vurdu. Tua Tagovailoa geçen hafta Fantezi rekoru için 61 sayı attı. Bu toplamın yarısını almak Jones için sağlam bir gezi olur.

Kirk Kuzenleri, QB — Pazartesi gecesi mafyayı kokutmayı Cousins’a bırakın. Kartallar onu katranla kapladı ve üç müdahale için tüylerini aldı, ama kolaylıkla altı olabilirdi. Bu hafta Philly kuş tohumu olmaktan Detroit kedi nipinde şölen yapmaya gidiyor. Cousins, geçen sefer Michigan Meowers’a karşı 340 yarda ve iki tank avcısına sahipti.

David Montgomery, RB — Monty, şakaları ve hızlı vuruşlarıyla geçen hafta Walter Payton’ın ikinci gelişine benziyordu. Taşıma başına ortalama 8.1 yard ve sağlam bir Packer D’ye karşı 122 yarda sahipti. Keşke Chicago beyin güveni ona bir gol çizgisi taşıması verseydi.

Breece Salonu, RB – Bu arada, Adalet Salonunda (diğer adıyla MetLife Stadyumu), çaylak Breece Süpermen’e benziyor. Süper vizyonu ve güçlü süper hızlı patlamalarıyla kötü Bengalleri yenecek. Belki de Jetler yeni “gizli siyah” kaskları ve üniformaları erkenden çıkarmalı. Sonuçta, kriptonit yeşildir.

Amon-Ra St. Brown, WR – Bu sezon öncesi futbolun en iyi ismine sahip adama satılmadım ama yanılmışım. Şu anda WR skorunda Ja’Marr Chase, Davante Adams ve Justin Jefferson gibi armatürlerin önünde 4. sırada yer alıyor. Bu, Amon-Ra’yı “Giddy Up!” da son kez göreceğiniz zaman olacak. bölümü çünkü sezonun geri kalanında her hafta ona başlamalısın.

Jakobi Meyers, WR — “Hukuk Bürosu”, Mac Jones’un favori hedefidir. Meyers’i Jones’la bir araya getirelim ve şanssız Raven’a karşı puanları yığalım.

Kyle Pitts, TE – Falcons koçu Arthur Smith, Pitts’in üretim eksikliği sorulduğunda, “Bu Fantezi Futbol değil. Sadece kazanmaya çalışıyoruz.” Eğer durum buysa, 2021 taslağının dördüncü seçimini iki maçtan fazla yakalamak isteyebilir. Belki o zaman Atlanta kazanmaya başlar.

Tua Tagovailoa, QB – Bono, Super Bowl şampiyonu Matthew Stafford’u 15 Fantasy sayısına ve Ryan Tannehill’i sadece 4.9’a tuttu. Tua, yıldız hedeflerinin avantajına sahip, ancak NFL’deki en iyi savunmaya karşı geçen haftanın puanlarını kovalamıyor.

Tom Brady, QB – Brady, bu hafta WR’ler Mike Evans (askıya alınması için temyiz başvurusu bekleniyor) ve Chris Godwin’den yoksun olacak. Julio Jones ve Russell Gage yakalandı. Bucs, eğer aktif olursa NFL’deki en eski üçüncü WR olacak olan Cole Beasley ile anlaştı. WR Kenny Golladay’in 28 milyon dolarlık düşük bir fiyata ve limonlu turtaya sahip olabileceğini duydum.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Rashaad Penny, RB – İyi bir Atlanta D koşusu ile eşleşmeyi sevmiyorum ve Penny’nin hacim eksikliğini sevmiyorum, ortalama dokuz bir oyun taşıyor. Penny’ni Detroit Kittycats’e karşı gelecek hafta için saklamaya devam et.

Devin Singletary, RB — Singletary, Buffalo için kale çizgisi değildir. O da geri alan değil. Bonoların iki oyunda dokuz TD’si var ve Singletary’de hiç yok. Karşılama veya tank avcısı olmadan 30-50 yarda koşan bir sırt istiyorsanız, Singletary’yi başlatın.

Mike Williams, WR – Mümkünse Williams’ı şimdi takas edin. Onun değeri asla daha yüksek olmayacak. Evet, geçen hafta Keenan Allen’ın dışarı çıkmasıyla havaya uçtu. Ancak kaseti inceledikten sonra, Williams sıfır ayrılık yaşadı ve yakaladığı sekiz yakalamanın tümüne itiraz edildi. Şüpheli bir Justin Herbert atın (sakatlık durumunu kontrol edin) ve Williams’ı bırakıyorum.

Darnell Mooney, WR — İki oyun, iki resepsiyon, dört yard. Burada görülecek bir şey yok. Birlikte hareket edin.

Evan Engram — Belki Jacksonville’in sıcaklığı Engram’la aynı fikirdedir ama yine de topu yakalayamıyor. Geçen yılki 11 düşüşü NFL’de en çok ikinci sıradaydı. Giants’ın 2017’de ilk turda seçilmesi, herkesin Mark Bavaro ve Jeremy Shockey’i unutturması gerekiyordu. Tek hatırladığım taştan elleriydi.

* * *

Abonelikten %20 indirim kazanın FantasyGuru.com, Mevsimsel, DFS (Günlük Fantezi Sporları) ve Spor Oyunları tavsiyeleri için en iyi kaynak. sadece git FantasyGuru.com ve anında tasarruf için Bill20 kodunu girin. Daily News’de her hafta Fantasy Billboard’u ve şu adreste ayrı bir sütunu arayın: FantasyGuru.com. Buna bir bak.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir