Ben Simmons sırt yaralanması, akıl sağlığı, 3’lü atışlar ve daha fazlası hakkında sessizliğini bozdu – New York Daily News

Nets yıldızı Ben Simmons, Perşembe sabahı Redick’in podcast’i The Old Man and the Three’nin bir bölümünde serbest oyuncu şutör guard JJ Redick ile yaptığı oturma röportajında ​​hem zihinsel hem de fiziksel sağlığı hakkında konuştu. Brooklyn’e geldiğinden beri kamuoyu önünde konuşmayan Simmons, sezon ortası megadeal Nets ve Philadelphia 76ers arasında, eski lig MVP’si James Harden’ın da yer aldığı, sırtındaki sakatlık ve ameliyat, Philadelphia’dan çıkışı, playoff serisinde Trae Young’dan Atlanta Hawks’a mağlubiyet ve sahip olmamasının getirdiği alay konusuyla ilgili sessizliğini bozdu. Aksi takdirde eksiksiz bir basketbol maçına sahip olmanıza rağmen bir sıçrama.

Simmons ayrıca takım arkadaşlarının geçen sezon Boston Celtics’e karşı ilk tur playoff serilerinin 4. maçında oynayıp oynamayacağını sormasının ardından Nets takım grup sohbetinden ayrıldığına dair bir haberi de yalanladı.

“Hayır yapmadım” dedi. “İnternetten nefret ettiğim şey bu—insanlar her şeyi uyduruyor ve çok ileri gidiyor… Playofflara vardığımızda grup sohbetinde konuşan bile yoktu. Yani, hayır, grup sohbetinden ayrılmadım.”

Ayrıca bu Nets’in kadrosunun 76ers’ın “steroidler üzerindeki” kadrosuna benzediğini söyledi.

“Bence bu takım yaptıklarım ve oyuna kattıklarım için çok uygun” dedi. Sanırım Philly’nin bir tür steroid kullanıyor, sen varken sahip olduklarımız açısından. [Redick] oradaydı ve Marco [Belinelli] ve Ersan [Ilyasova]. O adamlarla oynadığımı bilmek, onların oyunlarını bilmek ve Kyrie’yi korumak zorunda olmadığımı bilmek heyecan verici. [Irving] ve Kevin [Durant].

Simmons, Philadelphia’daki oynadığı günlerde uzun süredir devam eden sorunlarla uğraşmıştı, ancak Brooklyn’e takasının ardından Nets için geri dönüş yapmaya çalışırken, arka sorun bir kez daha alevlendi.

“Aslında merdivenlerden yukarı çıkıyordum. [when I hurt my back]Simmons, Redick’e söyledi. “Yani başlangıçta, egzersiz yaparken sırtımda bir çeşit ağrı vardı, sonra merdivenlerden yukarı koşmaya gittim ve sağ tarafım düştü. Ve yukarı çıkar çıkmaz uzandım ve hareket edemedim.”

Simmons epidural aldı belindeki ağrıyı hafifletmek için ve atış, kondisyonunu artırmaya devam etmesine izin verdi. Sonunda beşe beş antrenmanlara asla ilerlemedi ve Celtics’e karşı 4. Maçtan önce bir kez daha alevlenme yaşadı.

Simmons, sezon dışı dönemde belindeki L4-5 diskinden mikrodiskektomi geçirdi.

“Zor,” dedi. “İlk birkaç hafta hiçbir şey yapmıyorum ama ameliyattan çıktım.”

Simmons’ın oyunundaki en büyük darbe, çevreden atlama atışları yapamamasıydı. O, Birinci Takım All-Savunma için daimi bir adaydır ve kendi boyutunda NBA’in en iyi oyun kurucuları ve sporcularından biridir, ancak şut atma konusundaki isteksizliği onun Aşil topuğudur.

Ancak Simmons, takım arkadaşları için açık bakışlar yarattığı için yüksek bir klipte üçlük atması gerektiğine inanmıyor.

2017’deki ilk sezonundan Şubat 2020’ye kadar Simmons 1.443 basket attı ve 782 takım arkadaşının üçlüsünde asist yaptı. NBA’deki hiç kimse bu hedefin yanına bile yaklaşmadı – ve şimdi Simmons, Joe Harris, Seth Curry, Patty Mills, Royce O’Neale ve tabii ki hem Irving hem de Durant gibi övülen keskin nişancılarla birlikte oynayacak.

“Sen duyuyorsun [the narrative about my shooting]Her zaman herkesten, cehennem gibi, davamdan çekilin,” dedi Simmons. “Başka şeyler de yapıyorum. En iyi oyuncuları koruyorum. İnsanların buna yeterince saygı duyduğunu sanmıyorum – mahkemeye getirdiğim şey – çünkü mahkemeye getirdiğim çok şey var ve benim için sadece kazanmak istiyorum. Yani insanlar da amacımın tamamen kazanmak olduğunu anlamıyor. Oraya bu kadar çok puan almaya çalışmıyorum. Amacım kazanmak, bu yüzden takımıma yardım etmek için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum ama [the narrative around my shooting is] kesinlikle sinir bozucu, ama bu benim zayıf yönlerimden biri, ne yani, bunu söylediği için insanlara kızacak mıyım?”

Redick, Simmons’ın antrenmanlarda ve pikap maçlarında üçlük attığını gördüğünü söyledi ve şutunun olması gerekenden daha büyük olup olmadığını sordu. Simmons, “kesinlikle yüzde 100” dedi ve şut çekmesiyle ilgili anlatının oyunlarda ona ağırlık vermeye başladığını söyledi.

“Yapamayacağımı söylüyorlar [shoot]. Yapmamalı mıyım? Şimdi kafam karıştı,” diye açıkladı. “Sanki benim ateş etmemi istemiyorsun ama benim ateş etmemi mi istiyorsun? Bilmiyorum. Bu yüzden bana çok şey kattı, ama ‘f–k, bu basketbol’ dediğim bir yerde huzur buldum. Oyunda harikayım, oraya çıkıp insanlara neler yapabileceğimi ve yeteneğimi göstermem gerekiyor.”

Simmons ayrıca, kısmen şaka olsa da, Nets formasıyla birkaç üçlük attığını görebileceğimizi söyledi.

“Evet ihtiyacım var” dedi gülerek. “Oraya gidip biraz koymam gerekiyor. Yine 20 üçlük atıyorum. Kevin açık mı? Hayır.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Simmons, iki sezon önce Doğu Konferansı Finalleri’nde Hawks’a karşı 7. Oyunda smaç yapmamaya veya topu oyuna sokmamaya karar verdiğinde neler olduğunu anlattı. Gol atmak yerine topu çemberden uzaktaki takım arkadaşı Matisse Thybulle’e pas verdi. Oyun sonuçta bir baskete yol açmadı ve Philadelphia’nın bu oyunu neden kaybettiğinin günah keçisi olarak kullanıldı.

“Şu anda sadece döndüm [off of then Hawks forward Danilo Gallinari] ve Trae’nin daha çabuk geleceğini varsayıyorum ve Matisse’i görüyorum. Bu yüzden oraya çıkıp sifonu çekeceğini düşünüyorum,” dedi Simmons. “Evet, s–k korkunç görünüyor, ama şimdi baktığımda, erkek gibiyim, sadece fu—o s–t yumruklamalıydım, ama olmadı ve ben öyleydim. Bununla tamam. Bununla yaşayabilirim. Bir oyun için herkesin beni öldürmeye çalışmasıyla yaşayabilirim. Herkes benimle film izlemek ister mi? Bütün arena mı? İsterseniz her şeyi inceleyebilirim ama bu gerçekçi değil.”

Simmons, Hawks serisinin hayatında yaşadığı diğer sorunları birleştirdiğini ve hem Joel Embiid hem de Doc Rivers’ın bu oyundan sonra onu otobüsün altına attığı konusunda hemfikir olduğunu söyledi. Rivers, başlangıç ​​oyun kurucu olarak Simmons ile bir şampiyonluk kazanıp kazanamayacağından emin olmadığını söyledi ve Embiid, oyunu Simmons’ın o maçta gol atamamasına bağladı.

“Birçok insanın yaptığı gibi, hayatta zaten pek çok şeyle uğraşıyorum, ancak bu diziden sonra öyle bir noktaya geldi ki, bu desteği ya da bu rahatlığı almanız gereken insanlardan alıyorum. – bu yüzden bana zarar verdi ve zihinsel olarak beni öldürdü: hiçbir şey için enerji yok ”dedi. “Herkes farklı mücadelelerden geçiyor, bazıları diğerlerinden daha büyük ama herkesin kendi savaşları var ve takım arkadaşlarımdan bu desteği almadığımı bilmek benim için zor oldu.”

76ers, Simmons’ı Şubat takasında takas etmişti, ancak Simmons önceki sezonda takas edilmek istedi. İsteğinden sonra iki gün boyunca eğitim kampına katılmaya çalıştı, ancak Rivers takım tatbikatlarına katılmadığı için onu antrenmandan attı.

Simmons, antrenmandan önce Rivers ile konuştuğunu ve antrenmana hazır olmadığını ve herhangi bir idmanda oynamamasını istediğini söyledi.

Simmons, “’Pekala, yine de seni içeri sokacağım’ dedi” dedi. “Antrenmanın başlamasına bir dakika kaldı ve ‘Ben, içeri gir’ dedi. Bunu kimse yapmıyor. Bunu bilerek yapıyorsun. Ben de böyle hissettim. Görünüşe göre şimdi herkes benimle flört etmeye çalışıyor. Ağırlık kaldırmadığım için ceza alıyorum ama fiziksel olarak takımdaki en güçlü adamlardan biriyim. Açıkçası işleri doğru şekilde ele almadım, ama aynı zamanda takım da yapmadı.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir