Brian Dabolll, Mike Kafka Golladay ile herhangi bir sorunu reddediyor

Giants koçu Brian Dabolll, Perşembe günü geniş alıcı Kenny Golladay’ın hayal kırıklıklarını herhangi bir yıkıcı sorun olarak ele aldı.

Dabolll antrenmandan önce “Sizin gibi uzun süredir NFL’deyim” dedi. “Birisinin bir şeyden memnun olmadığı herhangi bir takımın parçası olup olmadığımı bilmiyorum. Kenny’ye daha çok saygı duyuyorum. o olduğuna sevindim [un]oynamadığı için mutlu. Rekabet gücünü gösterir. Ama o bir profesyoneldi ve bu hafta nasıl gideceğini göreceğiz.”

Golladay Perşembe günkü antrenmanda her zamanki gibi gayretliydi. Daha sonra soyunma odasında iPad’de rotalarının filmini izledi.

Dabolll ve hücum koordinatörü Mike Kafka, Golladay’in 2. Hafta’da Carolina Panthers’a karşı neden sadece iki snap attığı konusunda net bir açıklama yapmadı.

Kafka, “Sana karşı dürüst olmak için istediğimiz her şeyi yaptı” dedi. “Harika bir iş çıkardı.”

Aynen öyle Golladay, “kafa karıştırıcı” geribildirim dedi anlamıyor: övgü alıyor, sonra çalmıyor.

Dabol, Golladay’in karanlıkta olmadığı konusunda ısrar etti.

Koç, “Özel görüşmelerimiz var” dedi. “Güzel sohbetlerimiz var. İyi bir noktadayız.”

Kafka, Golladay ile “aynı sayfada olmakla iyi bir yerde” olduğunu düşündüğünü söyledi.

Dabolll, “Kenny’ye inancım var” dedi. “Onunla iyi bir ilişkim var. 28 yaşında bir oyuncu için eminim [years old], bu her zaman en kolay şey değil… Bence bu gerçekte olduğundan daha büyük bir şey. birlikte gittik [David] Eşikler. KG çok çalışıyor. Bu hafta nereye gideceğini göreceğiz ve tüm çocuklara güveniyorum.”

Devler (2-0) maç başına sadece 20 sayı ortalaması tutturuyor ve bu da onları 32 takımlı NFL’de 15. sırada üçlü bir beraberlik haline getiriyor.

İki maçta üç hücum vuruşu kaydettiler. Golladay geçen hafta Carolina’ya karşı 19-16 galibiyetinde yedekte kalırken sadece bir TD kaydettiler.

Dabolll, GM Joe Schoen’in her hafta maç günü kadrosunu oluşturmak için baş antrenörle işbirliği yaptığını doğruladı.

Genellikle 55 kişilik kadroyu kontrol eden bir GM ile 48 kişilik maç günü kadrosunu kontrol eden baş antrenör arasında bir ayrım vardır. Bu rejimle burada öyle değil.

Dabolll, “Joe ve ben maç günü kadrosu, tüm kadro, antrenman takımı olsun, her şey hakkında konuşuyoruz” dedi. “Bence bu gerçekten iyi bir iş ilişkisi ve her şey hakkında konuşuyoruz. Bazen ondan tavsiye istiyorum. Bazen benden tavsiye istiyor. O sahip olmak için iyi bir ortak.”

Dabolll, maç günü kadrolarında nasıl işbirliği yaptıklarını açıkladı.

“Koçlar girdi verir, verir [me] giriş. Joe’ya gideceğim ve ‘Hey, düşündüğümüz şey bu, yetiştirmek istediğimiz kişi bu’ diyeceğim Dabolll. “Ve Joe her zaman ‘Harika’ oldu. ‘Ah, bence bu adamı yapmalıyız’ gibi bir şey olmadı. İhtiyacımız olanlarla birlikte bir tür oyun planı oluşturuyoruz. Olağanüstü biri. Ve bazen, ‘Hey, bunun hakkında ne düşünüyorsun? Ki bence sağlıklı.”

Kafka, hücum personelinin ve Dabol’un Golladay’ın oynayıp oynamayacağını “değerlendirmeye devam edeceğini” söyledi. Dallas’a karşı daha fazla.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Kafka, “Ne zaman o miğferi takarsan ve sahada olursan, çağrıldıklarını yerine getirme yeteneğine sahip olmalısın” dedi. “Kenny antrenmanlarda harika bir iş çıkardı, çok çalışıyor, bu hafta kuyruğunu kesiyor. Bu yüzden onun adına mutluyum.

DNP: DL Leonard Williams (diz), WR Wan’Dale Robinson (diz), CB Aaron Robinson (ek), CB Nick McCloud (hammy), CB Justin Layne (sarsıntı).

SINIRLI: OLB Kayvon Thibodeaux (diz), WR Kadarius Toney (hamstring), C Jon Feliciano (incik), OLB Azeez Ojulari (baldır), S Dane Belton (klavikula), S Jason Pinnock (omuz).

Thibodeaux ve Ojulari, sezona ilk kez Dallas karşısında başlama eğilimindeler. Thibodeaux dizine “kesinlikle güvendiğini” söyledi. Hem 5 numaralı seçim hem de Ojulari Perşembe günü tam hızda O-lineman’a karşı 1’e 1’ler yaptı.

DNP: CB Trevon Diggs (yaralanma dışı/kişisel), LB Micah Parsons (hastalık), S Jayron Kearse (diz), G Connor McGovern (ayak bileği), TE Dalton Schultz (diz), QB Dak Prescott (sağ başparmak).

TAM: WR Michael Gallup (diz).

Kovboyların sahibi Jerry Jones Perşembe günü Parsons’tan Dallas medyasına: “Onun tıkanıklık belirtileri olduğunu biliyorum. Covid veya griple ilgisi yok. Bunlar denendi. Ama uygulamaması onun için en iyisi olacak türden semptomlara sahip. Bunu Devler aleyhine bir faktör olarak görmeyin.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir