Brittney Griner, Joe Biden’a Bir Mektup Yazıyor

Brittney Griner Başkan Joe Biden’a acil bir ricada bulundu: “Lütfen beni unutma.”

WNBA yıldızının mesajı, tutulduğu Rus hapishanesinden el yazısıyla yazdığı bir mektupla iletildi. Şubat ayında Moskova havaalanında tutuklandı uyuşturucu ücretleri hakkında. Suçlu bulunursa 10 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya.

Griner, “Burada bir Rus hapishanesinde, karımın, ailemin, arkadaşlarımın, olimpiyat formalarımın veya herhangi bir başarımın koruması olmadan ve düşüncelerimle baş başa otururken, sonsuza kadar burada olmaktan korkuyorum” dedi.

Griner temsilcileri, mektubun bölümlerini BuzzFeed News ve diğer medya kuruluşlarıyla paylaştı, ancak mesajın tamamının kendisi ve başkan arasında gizli tutulacağını söyledi.

Griner, “4 Temmuz’da, ailemiz normalde Vietnam Savaşı Gazisi olan babam da dahil olmak üzere özgürlüğümüz için savaşanların hizmetini onurlandırır” diye yazdı. “Bu günü genellikle nasıl kutladığımı düşünmek canımı yakıyor çünkü özgürlüğün bir anlamı var. bu yıl benim için tamamen farklı.”

31 yaşındaki Griner, Biden’a 2020 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk oyunun onun için olduğunu da söyledi.

“Çok fazla uğraştığının farkındayım ama lütfen beni ve diğer Amerikalı Tutukluları unutma. Lütfen bizi eve getirmek için elinizden geleni yapın” dedi. “2020’de ilk kez oy verdim ve size oy verdim. Sana inanıyorum. Özgürlüğümle yapacak o kadar çok iyi işim var ki, geri kazanmaya yardım edebilirsin.”

“Karımı özlüyorum! Ailemi özlüyorum! Takım arkadaşlarımı özlüyorum!” dedi Griner. “Şu anda çok acı çektiklerini bilmek beni öldürüyor. Şu anda beni eve götürmek için yapabileceğiniz her şey için minnettarım.”

Ulusal Güvenlik Konseyi sözcüsü Adrienne Watson, BuzzFeed News’e yaptığı açıklamada, Beyaz Saray’ın Griner’ı eve getirmek için “agresif bir şekilde” çalıştığını söyledi.

Watson, “Rusya Federasyonu’nun Brittney Griner’ı haksız yere gözaltına aldığına inanıyoruz” dedi. “Başkan Biden, Brittney Griner dahil olmak üzere yurtdışında rehin tutulan veya haksız yere gözaltına alınan tüm ABD vatandaşlarının serbest bırakılması gerektiği konusunda net. ABD hükümeti, onu eve getirmek için her türlü yolu kullanarak agresif bir şekilde çalışmaya devam ediyor.”

Watson ayrıca üst düzey yetkililerin Griner’ın ailesi ve takım arkadaşlarıyla düzenli temas halinde olduğunu söyledi.

Ancak Griner’in karısı Cherelle, Salı sabahı CBS’ye Biden’dan mektup hakkında henüz haber alamamasının “çok cesaret kırıcı” olduğunu söyledi.

Cherelle, Biden ile şahsen görüşemedikleri için hayal kırıklığına uğradıklarını söyledi.

“Her seferinde… ona yazmam gerektiğinde beni öldürüyor ve ‘Onunla daha tanıştınız mı?’ diye soruyor. Ben de ‘Hayır’ demek zorundayım. … Eminim ki, ‘Şimdi ona yazacağım ve soracağım, çünkü ailem denedi ve boşuna. Bu yüzden kendim yapacağım'” dedi Cherelle.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir