Brittney Griner Rusya’da 9 Yıl Hapse Mahkûm Edildi

“Takım arkadaşlarımdan, kulübümden, hayranlarımdan ve şehirden özür dilemek istiyorum. [Yekaterinburg] Yaptığım hata ve onlara getirdiğim utanç için, ”dedi Griner ifadesinde. “Ayrıca ailemden, kardeşlerimden, evdeki Phoenix Mercury organizasyonundan, WNBA’nın muhteşem kadınlarından ve evdeki muhteşem eşimden de özür dilemek istiyorum.”

Cezasına yanıt veren Başkan Joe Biden, Rusya’yı Griner’ı “yanlış bir şekilde gözaltına almakla” suçladı ve onu eve getirmek için “mümkün olan her yolu izleyeceğini” söyledi.

Biden, “Kabul edilemez ve Rusya’yı karısı, sevdikleri, arkadaşları ve takım arkadaşlarıyla birlikte olabilmesi için onu derhal serbest bırakmaya çağırıyorum” dedi. Beyan. “Yönetim yorulmadan çalışmaya devam edecek ve Brittney ve Paul Whelan’ı mümkün olan en kısa sürede güvenli bir şekilde eve getirmek için mümkün olan her yolu takip edecek.”

WNBA Komiseri Cathy Engelbert ve NBA Komiseri Adam Silver da kararı kınayan ortak bir bildiri yayınladı.

“Bugünün kararı ve cezası haksız ve talihsiz, ancak beklenmedik değil ve Brittney Griner haksız yere tutuklu kalmaya devam ediyor. WNBA ve NBA’in onun güvenli dönüşüne olan bağlılığı sarsılmadı ve bunun sonuna yaklaştığımızı umuyoruz. nihayet BG’yi Amerika Birleşik Devletleri’ne getirme süreci. ”

Griner daha önce, spor yaralanmalarından kaynaklanan ağrıları tedavi etmek için doktoru tarafından reçete edilen kenevir yağını kullandığını, ancak çantalarını aceleyle topladığını ve WNBA yaz sezonunda oynadığı Rusya’ya getirme niyetinde olmadığını ifade etmişti. “Kazara çantalarıma düştükleri için sorumluluğu üstleniyorum, ancak kaçakçılık veya kaçakçılığı planlamak niyetinde değildim. [illegal substances] Rusya’ya” dedi 27 Temmuz’da ifade verdi.

Griner ayrıca şikayet etti hakları ona okunmadı ilk tutuklandığında ve soruşturma sırasında uygun çeviri hizmeti almadığını söyledi.

İçinde Biden’a yazılan mektup Geçen ay Griner, sonsuza kadar bir Rus hapishanesinde tutulabileceğinden “korktuğunu” söyledi.

“Çok uğraştığının farkındayım ama lütfen beni ve diğer Amerikalı Tutukluları unutma,” dedi. “Lütfen bizi eve getirmek için elinizden geleni yapın.”

Griner’ın menajeri Colas, Biden yönetiminin basketbol yıldızı ve Whelan’ı ABD’ye geri getirme çabalarını takdir ettiklerini söyledi.

Colas, “Brittney ve Paul’ü eve getirmek tek hedeftir ve bu nedenle mevcut tüm araçları kullanmalıyız.” Dedi. “Odaklanmış ve birlik içinde kalmalıyız. Bu, Amerikalıları eve getirmek için bir anlaşma yapmanın zor olacağına dair ortak bir anlayış ve şefkat zamanıdır, ancak bu acildir ve yapılması gereken doğru şeydir.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir