Bronx araba hırsızları tarafından vurulan Mercedes sürücüsü, video şovları

Bir Bronx Mercedes-Benz sürücüsü, sadece araba hırsızları tarafından ölümcül şekilde vurulmak üzere biriyle buluşmak için dışarı çıktı.

Polisler ve kurbanın ailesi, 45 yaşındaki Jose Alvarado’nun Cumartesi günü saat 23:55 sıralarında Hunts Point’teki araba kaçırma sırasında başından vurulduğunu söyledi.

Daily News tarafından elde edilen gözetleme görüntüleri, Longfellow Ave yakınlarındaki Hunts Point Ave.’de park etmiş Mercedes-Benz’inin dışındaki kaldırımda Alvarado ile yüzleşen üç adamı gösteriyor. Birkaç dakika sonra, adamlardan ikisi arabasıyla uzaklaştı ve Alvarado’yu kaldırımda ölüme terk etti.

“Neden lanet olası arabayı alıp gitmesine izin vermediler? Neden onu vuruyorsun?” dedi, perişan haldeki kurbanın adını vermeyi reddeden kuzeni. Hiç kimseye bir şey yapmadı.”

Sağlık görevlileri Alvarado’yu Lincoln Hastanesine koştu, ancak kurtarılamadı. Fordham Heights’ta yaşadı.

Polis, Alvarado’nun vurulmasının Hunts Point Ave.’deki bir striptiz kulübü olan Diamond Club’ın dışında gerçekleştiğini söyledi, ancak kulüp personeli cinayetin kuruluşla hiçbir ilgisi olmadığını söyledi – ve Daily News ile blokta gerçekleştiğini gösteren güvenlik videosunu paylaştı.

İlk adını veren mağaza müdürü John, “Personelimiz silah seslerini duydu ve kurbana yardım etmek için caddeden aşağı koştu ve 911’i aradı” dedi. “Biz sadece topluma yardım etmeye ve derinden ilgilenmeye çalışıyorduk.”

Alvarado’nun kuzeni, soyulmak ve öldürülmek için o noktaya çekilip çekilmediğini merak ediyor.

“Çıktı, nedenini bilmiyoruz. Bir telefon aldı ve dışarı çıktı” dedi kuzen. “Annesine hemen geleceğini söyledi. Biri onu telefonla aradı, o da dışarı çıktı. Annesi nereye gittiğini bilmiyordu.”

Katillerinin Mercedes’ine ek olarak cüzdanını ve telefonunu aldığını söyledi.

“Polisin telefonunu bulmasını umuyorum çünkü telefonunu bulurlarsa, onu en son kiminle konuştuğuna bağlayabilirler” dedi. “Kuruluş mu, hedef mi yoksa rastgele mi olduğunu bilmiyoruz.”

Alvarado’nun kuzeni, kurbanı çoğunlukla kendine kapanan bir içe dönük olarak tanımladı.

“Çalışıyordu ve doğru olanı yapıyordu” dedi. “Onunla her şey güzeldi. Sadece anlamıyorum.”

“Anne perişan,” diye ekledi kuzeni. “Şoktayım. İnanamıyorum.”

Polisler, Alvarado’nun Bronx’ta iki saatlik kanlı bir süre içinde vurulan dört kişiden biri olduğunu söyledi.

Günlük Haber Flaşı

Günlük Haber Flaşı

Hafta içi

Hafta içi her öğleden sonra günün en iyi beş haberini yakalayın.

Polisler, Fordham Heights’taki E. 184th St. yakınlarındaki Morris Ave.’de 17 yaşındaki bir çocuğun başından vurulmasıyla saat 23:10 sularında kan dökülmesinin başladığını söyledi.

Sağlık ekipleri, genci kritik ancak stabil durumda St. Barnabas Hastanesi’ne götürdü.

Polisler, Pazar günü saat 12:40’ta Fordham Heights’taki Sedgwick Ave. yakınlarındaki W. Kingsbridge Yolu üzerinde 20 yaşındaki bir adamın bacağından vurulduğunu söyledi. Durumu stabil olarak St. Barnabas Hastanesi’ne kaldırıldı.

Sadece 15 dakika sonra 35 yaşında bir adam çekicinin kabininde otururken başından vuruldu SUV’si Bruckner Bulvarı’nda bozulduktan sonra. Polis, Mott Haven’daki E. 141st St.’de dedi. Lincoln Hastanesi’nde durumu kritik.

Polis, ertesi gün 17 yaşındaki bir çocuğun kar maskesi takan bir grup erkek tarafından vurularak öldürüldüğünü söyledi.

Polisler, 18:15 civarında silah sesleri duyulduğunda, gencin Mott Haven’daki E. 141 Caddesi yakınındaki Beekman Ave.’de olduğunu söyledi.

Polis, bağlantılı olmadığı düşünülen beş silahlı saldırının hiçbirinde tutuklama yapmadı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir