Brooklyn Dem Partisi başkanı Rodneyse Bichotte Hermelyn yeniden seçilme teklifi

Daily News’in öğrendiğine göre Brooklyn Demokrat Parti Genel Başkanı Rodneyse Bichotte Hermelyn parti başkanı olarak yeni bir dönem arayacak – liderliği altındaki bir dizi iç tartışmanın ortasında görevde kalmaya çalışıp çalışmayacağına dair aylarca süren spekülasyonları sınırladı.

Brooklyn’in 42. Bölgesini temsil eden Demokratik eyalet Meclisi üyesi Bichotte Hermelin, duyuruyu, üyelerin yeni parti liderliğini seçeceği partinin ilçe komitesi toplantısının arifesinde Salı gecesi Zoom forumunda yaptı.

Bichotte Hermelyn, “Brooklyn Demokrat Partisi’nin ilk siyah kadın lideri olarak, partimizi güçlendirmeye ve birleştirmeye devam etmek için ilçe başkanlığına yeniden aday olduğumu gururla duyuruyorum” dedi. sanal toplantıda.

Belediye Başkanı Adams’ın önemli bir destekçisi olan Bichotte Hermelin, forumdaki katılımcılara, 2020’de başkan seçilmesinden bu yana partiyi “maddi açıdan sorunlu bir yerden, tarihin en sağlam fon toplama ve finansmanına sahip bir yere” çevirdiğini söyledi.

Silah kontrolü, kürtaj ve oy hakkı gibi konulara atıfta bulunarak şunları ekledi: “Bazıları, bilirsiniz, ‘Neden koşuyorum?’ Ve bunun nedeni, ABD’deki en büyük ilçe partisi olarak tarihi değişimi hayata geçirmek için tarihi bir şans”

Sanal forumda yer alan bir kaynak, Bichotte Hermelin’in görünümünün sürpriz olduğunu söyledi. Kaynak ayrıca, aylarca yeniden seçilmek isteyip istemediğini söylemeyi reddeden Bichotte Hermelyn’in planlanan duyurusu hakkında parti yetkililerinin geniş bir bilgi vermediğini söyledi.

Duyurusu, üyelerin en iyi görevler için adayları öne çıkaracakları ve parti kurallarını oylayacakları Çarşamba günkü Brooklyn Demokrat Parti İlçe Komitesi toplantısından hemen önce geldi – gece geç saatlere kadar sürmesi muhtemel bir maraton meselesi. Tam toplantının ardından, ilçenin 44 ilçe liderinin yeni başkanı seçmek için bir araya gelmesi bekleniyor.

Parti içindeki asi ilerici bir grup olan New Kings Democrats, Bichotte Hermelyn’e başkanlık için meydan okumaya çalışıp çalışmayacağı belli değil. müttefik bölge liderlerinin payı bu yaz yapılacak ön seçimlerde artıyor.

Bichotte Hermelyn’in yeniden seçilme teklifi, Brooklyn Demokrat Parti liderliği için çalkantılı bir yılın ardından geldi.

Olarak İlk olarak The News tarafından bildirildi bu bahar, Brooklyn Bölge Savcısı Eric Gonzalez ifşalara bakmak Bichotte Hermelin ile ittifak yapan parti liderlerinin, iç kuralları değiştirmek için ölü bir kadın ve farkında olmayan birkaç kişiyi “vekil” oyları olarak kullandığını söyledi. Yeni Kral Demokratları ve diğer parti isyancıları, liderlerin iktidarı pekiştirmenin bir yolu olarak vekilleri kullandıklarını iddia ettiler.

Haber organizasyonu Şehir bildirdi Bichotte Hermelyn’in müttefiklerinin de iddialara göre, Parti pozisyonları için rakiplerini dilekçelerden mahrum bırakmaya çalışan Seçim Kurulu evraklarına sahte imzalar attılar. Brooklyn savcısı da bu iddiaları araştırdığını söyledi.

New Kings Dems’in sözcüsü Tony Melone, Çarşamba gecesi yapılacak toplantının reformla sonuçlanmasını umduğunu söyledi.

“Bu yıl parti liderleri ilçe komitesi adaylarını sandıktan çıkarmaya çalıştı ve gönüllülerin cesaretini başka birçok yönden caydırdı” dedi. “Partinin bu akşamki toplantıyı, parti başkanlığına ilişkin oylamada ne olursa olsun, gidişatı değiştirmek ve taban katılımını benimsemek için kullanacağını umuyoruz.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir