Brooklyn Dem Partisi seçimleri, mekanın kaotik toplantıda gücü kesmesinin ardından ertelendi

Brooklyn Demokrat Partisi, rutin bir organizasyon toplantısı olması gereken Çarşamba gecesi, o kadar geç kaldığında, ev sahibi mekanın herhangi bir iş yapılmadan önce gücü kestiği ve bunun sonucunda etkinliğin gelecek aya ertelendiği Çarşamba gecesi işlev bozukluğu konusundaki itibarını yaşadı.

Parti üyelerinin iç kuralları benimsediği ve liderlik rollerini kimin üstleneceğini seçtiği iki yılda bir yapılan toplantının saat 19.00’da Coney Island Amfitiyatrosu’nda başlaması gerekiyordu.

Ancak toplantıya katılan yarım düzine üye Daily News’e işlerin saat 22.00’ye kadar başlamadığını ve sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların, Coney Adası’ndaki tahta kaldırımda muazzam çizgiler gösterdiğini söyledi. East Flatbush için bölge lideri olarak da görev yapan Belediye Meclisi üyesi Mercedes Narcisse, parti yöneticilerinin, insanların tabletler aracılığıyla toplantıya girmesindeki gecikmelerden “internet sorunlarını” sorumlu tuttuklarını söyledi.

Narcisse Perşembe günü, partinin partisine atıfta bulunarak, “Beni en çok rahatsız eden şey, yıllardır oraya gidenlerin, işlerin bu şekilde yürüdüğünü söylemesi,” dedi. kaotik organizasyon toplantılarının uzun tarihi. “Bu çok işlevsiz ve herkes onunla sorun değil.”

Gerçekten de partinin kendi toplantılarını berbat etme kaydı var. Pandemi nedeniyle tamamen Zoom üzerinden gerçekleştirilen 2020 organizasyon toplantısı, parti liderlerinin yoklama bulmakta zorlanmasının ardından 13 saat zorlu geçti.

Brooklyn Demokrat partisinin Coney Island'daki organizasyon toplantısında insanlar büyük bir kuyrukta bekliyor.

Üyeler nihayet Çarşamba gecesi yapılan berbat toplantıda yerlerini aldıklarında, daha fazla düzensizlik ortaya çıktı.

Partinin ilerici Yeni Kral Demokratları birliğinin sözcüsü olarak görev yapan bir ilçe komitesi üyesi olan Tony Melone, liderlerin her oylama arasında yeni seçilen üyeleri yerleştirmeye çalıştıklarını ve bunun da kafa karışıklığını ve gecikmeleri körüklediğini söyledi. Oylama için kullanılan uzaktan kumanda tarzı TV cihazlarının da arızalanmaya devam ettiğini söyledi.

Melone, “İşe yaramaz bir planları vardı,” dedi.

Gece yarısından kısa bir süre önce, mevcut insanlara göre, önemli bir iş yapılmadan mekan ışıkları söndürdü.

Twitter’da paylaşılan video amfitiyatro karardığında bazı görevliler arasında neredeyse bir kavganın patlak vereceğini gösterdi, ancak Narcisse, işler kontrolden çıkmadan önce gerilimi azalttığını söyledi.

Parti, toplantıyı bitirmek için 6 Ekim’den önce yeniden toplamak zorunda kalacak.

Meclis üyesi Rodneyse Bichotte Hermelyn’in sözcüsü ve partinin başkanı Bob Liff, yorum talebini geri çevirmedi.

Örgütsel toplantıların en önemli gündem maddelerinden biri, ilçenin 44 bölge lideri tarafından yapılan bir oylamada alınan bir karar olan parti başkanını seçmektir.

Olarak İlk olarak The News tarafından bildirildi Çarşamba günü, Bichotte Hermelyn liderliğindeki bir dizi tartışmanın ortasında bunu yapıp yapmayacağına dair aylarca süren spekülasyonlardan sonra bir dönem daha arayacak. iddialar müttefiklerinden bazılarının parti operasyonları üzerindeki gücünü pekiştirmek için sahtekarlık yaptığını söyledi.

Sandalye direği için birinin Bichotte Hermelin’e meydan okuyacağı belli değil. Bölge lideri olarak sandalye seçiminde söz sahibi olacak olan Narcisse, Bichotte Hermelin’i destekleyip desteklemeyeceği konusunda henüz karar vermediğini söyledi.

“Bana bir yön vermek zorunda kalacaklar çünkü şu anda sadece hayal kırıklığına uğradım” dedi.İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir