Brooklyn Demokrat Partisi, Steve Richman’a danışman olarak para ödüyor

Daily News, kısa süre önce iki astını cinsel tacizde bulunarak ofisini kötüye kullanmaktan suçlu bulunan bir avukatın Brooklyn Demokrat Partisi için ücretli bir seçim danışmanı olarak görev yaptığını ve hatta bu haftaki başarısız organizasyon toplantısında parti liderleri adına konuştuğunu öğrendi.

Geçen yıl Şehir Seçim Kurulu’nun en iyi avukatı olarak istifa eden Steve Richman taciz suçlamalarıyla ilgili soruşturma devam ederkenÇarşamba gecesi Coney Adası’ndaki partinin iki yılda bir yapılan komite toplantısında The News tarafından elde edilen bir fotoğrafta görülebilir.

Teknik aksaklıklar ve diğer aksilikler nedeniyle, kaotik toplantı o kadar geç gerçekleşti ki, mekan elektriği kesti ve parti liderlerini herhangi bir resmi iş yapılmadan bir gece önce toplantıya çağırmaya sevk etti.. Toplantıya katılan iki kaynağın söylediğine göre Richman, hüsrana uğramış üyeler toplantının gidişatından memnuniyetsizliğini dile getirdiklerinde parti yöneticilerini savunmak için birkaç kez ayağa kalktı.

Kaynaklardan biri The News’e Richman’ın kim olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığını hatırlayarak kendi kendine şöyle düşündü: “Bu adam kim?”

Eyalet Seçim Kurulu başvuruları, Richman’ın aylardır Brooklyn Demokrat Partisi için çalıştığını gösteriyor.

Parti, 2 Haziran’da Richman’a “profesyonel hizmetler” için 2.395 dolar ödedi — Şehir Soruşturma Departmanı’nın açıkladığı gün Seçim Kurulu başdanışmanı olarak görev yaparken bir stajyeri ve başka bir astını cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla iki kez kabahat resmi görevi kötüye kullanma suçunu kabul etmişti. Soruşturma altında olduğu öğrenildikten sonra Ocak 2021’de baş danışman olarak istifa etti.

Savcılara göre Richman, iki astını, güvenlik görevlisi işleri için taramanın gerekli bir parçası olduğunu iddia ederek, üzerlerinde “fiziksel uygunluk değerlendirmeleri” yapmasına izin vermeye ikna etti.

DOI Komiseri Jocelyn Strauber, Haziran ayında yaptığı açıklamada, Richman’ın değerlendirmeleri kendi keyfi için yaptığını söyledi. Strauber, “Bu davranış sadece çirkin ve utanç verici değil, aynı zamanda suçtur” dedi.

Yine de, Brooklyn Demokrat Partisi, 11 Temmuz’da Richman’a yine “profesyonel hizmetler” için 1.000 dolar daha ödedi. Kayıtlara göre, parti Mart ve Nisan aylarında aynı hizmetler için üç ayrı taksitte ona 1.532 dolar ödedi.

Cuma öğleden sonra telefonla ulaşılan Richman, parti için ne tür bir iş yaptığını açıklamayı reddetti ve telefonu kapatmadan önce The News’e “Söyleyecek bir şeyim yok” dedi.

Brooklyn Demokrat Partisi’nin başkanı Meclis Üyesi Rodneyse Bichotte Hermelyn’in sözcüsü Bob Liff, Richman’ın parti için “seçim prosedürleri konusunda danışmanlık” yapmak üzere işe alındığını söyledi. Liff ayrıca Richman’ın partinin Coney Island toplantısında “gönüllü olarak” olduğunu söyledi.

Richman’ın ifşaatları, Brooklyn Demokrat Partisi’nin krizin ardından kargaşa içinde kalmasıyla ortaya çıkıyor. Çarşamba gecesi fiyaskosu.

Toplantı yarıda kesildiğinden, gecenin en önemli işi olan partinin bir sonraki başkanını seçmek gerçekleşmedi.

Endişelere rağmen başkan olarak başka bir dönem aramayı planlayan Bichotte Hermelin liderliği altında bir dizi iç skandalCuma günü yaptığı açıklamada, partinin 6 Ekim’den önce bir noktada bekleyen meseleleri bitirmek için bir toplantı düzenleyeceğini söyledi. O ayrıca bir mea culpa teklif etti.

Bichotte Hermelyn’in açıklamasında, “Toplantının amaçlandığı gibi gerçekleştirilememesinden dolayı derinden özür dileriz” dedi.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir