Brooklyn pizzacı Cuts & Slices, Adidas spor ayakkabı işbirliğini aldı

Brooklyn’li bir pizzacının sahibi, şımarık yeni bir işbirliğiyle daha fazla hamur elde etme şansına sahip.

Yenilikçi Bedford–Stuyvesant eatery Cuts & Slices’ın sahibi Randy McLaren, kendi spor ayakkabı serisi için Adidas ile ortaklık kurdu. tarafından ilham Siyahlara ait restoran yerel halktan ünlülere kadar herkesi cezbeden, spor giyim devi Forum 84 High ayakkabılarının yerel aromalı çiftini 4 Ekim’de piyasaya sürecek.

Sneaker dünyasında bir geçmişi olan McLaren, Cumartesi öğleden sonra 200 çiftin satışa çıkacağı ve yüzlerce dilimin satışa çıkacağı bir topluluk partisi öncesinde Daily News’e verdiği demeçte, “Bu mükemmel bir ortaklık” dedi. halka ücretsiz.

38 yaşındaki Doğu Flatbush yerlisi, turtalarına öküz kuyruğu, pislik tavuk, pislik karides, tavuk ve waffle ve siyah trüf alfredo karides gibi alışılmadık soslar eklemesiyle ün kazandı. Ondan önce, müzisyenler Rihanna da dahil olmak üzere müşterilere ayakkabı satarak üst düzey bir spor ayakkabı konsiyerji olarak geçimini sağladı. Kardi B ve Ofset.

Yeni ayakkabının tasarım detaylarında yaka boyunca mağazanın 93 Howard Ave. adresi ve topuğun üzerine işlenmiş “Cuts & Slices” yer alıyor. Beyaz ve kırmızımsı renkteki spor ayakkabı, McLaren’in “Pull Up Beloved” sloganıyla süslenmiş ten rengi kayışlarla tamamlanıyor. Önerilen perakende satış fiyatı 130 $ ‘dır.

Flaş Haber

Flaş Haber

Olduğu gibi

Ücretsiz son dakika haber e-posta uyarılarımızla koronavirüs pandemisi ve diğer haberler hakkında güncellemeleri alın.

McLaren ve eşi ve iş ortağı Ashlee McLaren, ayakkabının mağazalarını ve Brooklyn’i en iyi nasıl temsil edebileceği konusunda birlikte çalıştı.

“İnsanlar ne zaman bir New York City ayakkabısı gösterse, genellikle Knicks’in mavi ve turuncu renkleri ya da Yankees gibi mavi ve beyaz gibi hissediyorum. Bu renkleri yapmak istemedik” dedi McLaren. “Brooklyn silüeti kırmızımsı kumtaşı binalarıyla bilinir, bu yüzden bunu yansıtacak bir şey istedik.”

Adidas küresel kültür pazarlama sorumlusu Chris Prothro, yaklaşık iki yıl önce başladığından beri Cuts & Slices ortaklığına liderlik ediyor. Influencer’lara spor ayakkabılara ilk bakışını vermek ve pizzanın tadına bakmak için bu hafta mağazada hazır bulunanlar arasındaydı. TV kişiliği ve en çok satan yazar Desus Nice ayakkabıyı “ateş” olarak adlandırarak etkinlik için de uğradı.

Ayakkabı, spor ayakkabı ve yemek arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan şirketin Adilicious serisinin bir parçası.

Adidas’ın 11 ikonik silüetinden oluşan her ayakkabı, Seul’deki Taegeukdang, Dubai’deki Ravi ve Londra’daki Trap Kitchen ile Nashville Hot Chicken’ı ile tanınan Los Angeles’ Howlin’ Ray’s gibi dünyanın dört bir yanındaki restoranlardan ilham aldı.

McLaren, “Her spor ayakkabı kafasının hayali kendi ayakkabısına sahip olmaktır” dedi. “Ayakkabılara karşı bir tutkunuz olsa bile, bu her zaman aklınızın bir köşesindedir.”

Yeni spor ayakkabı serisi, McLaren’ın yemek yaptığı tek şey değil. Bu sonbahar, Jamaika, Queens’de Cuts & Slices’ın yeni bir karakolu açılacak.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir