Carlos Carrasco ve Mets, şimdi Braves ile berabere kalan Marlins’e yenildi

Salı gecesi Kuzeydoğu’da iki farklı yerde iki takım oynadı ve her ikisi de bu sıkı NL Doğu yarışını kazanma şanslarını artırmaya çalıştı.

Bir takım şampiyonluğu istiyormuş gibi oynadı. Diğeri henüz buna hazır değilmiş gibi oynadı.

Mets güne NL Doğu’daki Atlanta Braves karşısında sadece 1.0 maç önde girdi ve Citi Field’da Miami Marlins’e karşı iki maçlık bir seri açtı. Ne yanlış gidebilir?

Carlos Carrasco’nun başlangıcı tamamen yanlış gitti ve yarasalar Pablo Lopez karşısında soğudu. Mets 6-4 kaybederken, Braves Washington’da Nationals 8-2’yi ezmek için erken iki koşu açığını aştı.

Mets (97-58), sezonun iki günü hariç hepsini NL Doğu’da lider olarak geçirdi, ancak kendi mağlubiyetleri ve Atlanta’nın galibiyeti onları birincilik için bağladı.

Pete Alonso, “Şu anda herhangi bir kolay konsept – sadece kazanın” dedi. Kaybettiğimizden fazlasını kazanırsak zirvede olacağız ve kazandığımızdan fazlasını kaybedersek Wild Card’da olacağız.”

Mets’in geri dönüş için en iyi şansı, geçen hafta NL’de Haftanın eş oyuncusu olan Alonso’nun Lopez’e (10-10) üçlük atarak 4-0’lık bir farkı sadece 4’e düşürmesiyle dördüncü devrede geldi. tek koşu. Bu, Carrasco’nun (15-7) acımasız dört serilik performansını telafi etmeye kısaca yardımcı oldu, ancak Marlins (64-90) geri döndü ve beşinci sırada Trevor Williams’tan iki sayı daha aldı.

Sekizinci sırada iki çıkışla single yaptıktan sonra, Jeff McNeil bir dizi garip olayda gol attı. İnanılmaz bir şekilde, Marlins sürahisi Richard Bleier, Mets’i çalıştırmak için üç düz duraklama yaptı. Marlins menajeri Don Mattingly, hakemlerle hararetli bir tartışmanın ardından oyundan atıldı ve Alonso’nun vuruşu bitirmesinden sonra Bleier geri çekilmek zorunda kaldı.

Alonso’nun daha önceki katkısı, sezonun 40. iç saha koşusu olduğu göz önüne alındığında kayda değerdi. Mets tarihinde birden fazla 40 ev sahibi sezona (2019 ve 2022) sahip olan ilk oyuncu oldu ve şu anda 31’de olan tek sezonluk takım RBI rekorunu artırmaya devam etti.

Kutup Ayısı, son yedi maçında beş ev koşusu ve 16 RBI ile son haftalarda Mets için özellikle etkili oldu. Ancak Alonso, Carrasco’nun üç vuruştan aldığı hasarı tek başına geri alamadı.

Yönetici Buck Showalter, Carrasco için “Kuyuya gerçekten erken gitti ve adımını bulamadı” dedi. “Talihsiz çünkü bu yıl bizim için iyi bir başlangıç ​​yaptı.”

Carrasco hemen başını belaya soktu, oyunun ikinci vurucusu Miguel Rojas’a çarptı ve arka arkaya bekarların üsleri tek tek doldurmasına izin verdi. Bryan De La Cruz’un uçan topu Rojas’ı ve Brian Anderson daha sonra vahşi bir sahada gol attı.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Carrasco, “Dürüst olmak gerekirse birçok noktayı kaçırdım” dedi. “Fastball komutum orada değildi. Gerçekten iyi değişiklikler yaptım ama onlar sadece onları alıyorlardı. Onlara birkaç iyi vuruş yaptım ama onlar sadece alıyorlardı. Bizde de bir çift bloop var. Bu oyunun bir parçası. Kontrol edebileceğim hiçbir şey yok.”

İkinci devre, iki single ve Eduardo Escobar’ın bir hatasıyla daha iyi değildi ve oyuna sadece .168’lik bir vuruşla giren Bleday, iki vuruşlu bir homer’ı sağ saha çitinin üzerinden gıcırdatınca, verimsizlik üçüncü tura da taşındı. . Uzun top özellikle uzun değildi, sadece 339 fit yol aldı, ancak Fish’i 4-0 öne geçirmeye yetecek kadar uzundu.

Lopez, altı vuruşta yalnızca sayı vuruşuna izin verdi, beş vuruş yaptı ve hiçbiri yürümedi. Brandon Nimmo’nun bir ön vuruşu ortadan ikiye böldüğü dördüncü atışa kadar bir kaleciye izin vermedi.

Williams, iki vuruşta kazanılan iki vuruştan vazgeçti. David Peterson ve Tylor Megill, Peterson’ın iki golsüz vuruş atışı ile bullpen’den çok daha iyi sonuç aldı. Tüm hafta sonu boyunca ihtiyaç duyulmayan daha yakın Edwin Diaz, puansız bir dokuzuncu oldu.

Dylan Floro, sezonun sekizincisi olan Marlins’in kurtarışını kaydetti.

Mets yakında sezon sonrası kadro kararları vermek zorunda kalacak ve Carrasco ve Williams’ın bu çıkışları özellikle cesaret verici değildi. Mets ve muhtemelen Carrasco için mutlaka kazanılması gereken bir maçtı ve katılanların hepsi bocaladı. Çarşamba günü kazanma baskısı aniden arttı.

Carrasco, “Birkaç maç kaldı ve neredeyse bir hafta kaldı” dedi. “Hala savaşıyoruz, bu yüzden sıkı oynamaya devam etmeliyiz. Yarın başka bir maç, bu yüzden yarın kazanmamız ve oradan gitmemiz gerekiyor.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir