Celtics teknik direktörü Ime Udoka, çalışanı ile ilişkisi nedeniyle askıya alındı

Boston Celtics, Perşembe gecesi geç saatlerde yaptığı açıklamada, takım ilkelerini ihlal ettiği için başantrenör Ime Udoka’yı 2022-23 NBA sezonunun tamamı için askıya aldığını duyurdu. Celtics, yaptığı açıklamada, Udoka’nın takımla geleceği hakkında daha sonraki bir tarihte bir karar vereceklerini söyledi.

Joe Mazzulla, sezon için geçici baş antrenör olarak görev yapacak.

ESPN, ilk olarak Çarşamba gecesi geç saatlerde, Udoka’nın belirtilmemiş bir takım organizasyon yönergesini ihlal ettiği için olası bir disiplin cezasıyla – “önemli bir uzaklaştırma dahil” karşı karşıya kalabileceği haberini verdi. Kısa bir süre sonra The Athletic, Udoka’nın “takım kadrosunun kadın bir üyesiyle uygunsuz ve samimi bir rızaya dayalı ilişki” olduğunu ve bunun Celtics’in davranış kurallarını ihlal ettiğini bildirdi.

Celtics basketbol operasyonları başkanı Brad Stevens Cuma günü yaptığı açıklamada, “Organizasyonumuzda çok sayıda yetenekli kadın var ve dün onlar için gerçekten zor olduğunu düşündüm.” Dedi. “Kimse Twitter spekülasyonlarını ve yaygın saçmalıkları kontrol edemez, ancak onları desteklemek için orada olduğumuzdan emin olma sorumluluğumuz olduğunu düşünüyorum.”

Udoka Perşembe günü ESPN’den Malika Andrews’a bir açıklama yaptı. “Oyuncularımızdan, taraftarlarımızdan, tüm Celtics organizasyonundan ve ailemden onları hayal kırıklığına uğrattığım için özür dilemek istiyorum” diye yazdı. “Takımı bu zor duruma soktuğum için üzgünüm ve takımın kararını kabul ediyorum. Katılan herkese saygımdan dolayı, daha fazla yorum yapmayacağım.”

Udoka’nın uzaklaştırılması da önemli bir mali ceza ile geliyor. Celtics valisi Wyc Grousbeck, örgütün Udoka’nın yakın ilişki sorunuyla ilgili iç soruşturmasını yürütmek için bir hukuk firması tuttuğunu söyledi.

Udoka’nın yerine geçen oyuncunun da damalı bir geçmişi var. Mazzulla, 2009 yılında Batı Virjinya erkek basketbol takımının bir üyesiyken yerli batarya suçlamasıyla tutuklandı. Ekip, bir barda bir kadını boynundan tuttuğu iddiasıyla onu süresiz uzaklaştırdı.

Stevens, Mazzulla’yı asistan olarak ilk işe aldıklarında iyice incelediklerini söyledi. “Muhtemelen onu bugünkü haline gerçekten iyi bir şekilde şekillendirdiğini düşünüyorum” dedi. “Ama bundan yüzde 110 sorumlu olduğunu söyleyen ilk kişi olacak ve buna inandığımı ilk söyleyen ben olacağım.”

Udoka, bir sezon Steve Nash’in Brooklyn’deki en iyi yardımcı antrenörü olarak geçirdikten sonra Celtics’in işine başladı. NBA’in en iyi taktikçilerinden biri olarak hızla yükseldi ve geçen sezonun ikinci yarısında Boston’ı NBA’in 1 numaralı savunması haline getirmeye yardımcı oldu.

Celtics’i Nets’i ilk turda ezip geçti Doğu Konferansı playofflarında oynadı ve NBA Finallerinde Golden State Warriors karşısında 2-1 öne geçti ve sonunda altı maçta seriyi kaybetti. Udoka, sekiz sezon Boston’da baş antrenör olarak görev yaptıktan sonra ön büro görevine geçen eski Celtics baş antrenörü Brad Stevens’ın yerini aldı.

Bir playoff yarışında hem Milwaukee hem de Miami’yi kazan ya da git durumlarında yenerek birden fazla Game 7 kazanan ilk çaylak baş antrenörü oldu ve Celtics başladıktan sonra sezonun ikinci yarısında 28-7’lik bir serinin kaptanlığını yaptı. .500.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir