Chris Davidson: Eski Avustralyalı sörfçü barın önünde yumruklandıktan sonra öldü

Polis söz konusu Cumartesi akşamı New South Wales, South West Rocks’ta bir adamın bina dışında yüzüne yumruk atıldığı iddialarının ardından bir bara çağrıldılar.

Polise göre, adam yere düşerek kafasını kaldırıma çarptı.

Görevliler geldiğinde 45 yaşında bir adamı baygın halde buldular. Kısa bir süre sonra hayatını kaybettiği hastaneye kaldırılmadan önce olay yerinde sağlık ekiplerince tedavi altına alındı.

Olay yerine uzman ekipler sevk edildi. Kısa bir süre sonra, ölümle ilgili olarak 42 yaşındaki bir adam tutuklandı. Ölüme neden olan saldırıyla suçlandı ve kefaletle Pazar günü Port Macquarie Kefalet Mahkemesi’ne çıkmayı reddetti.

Surfing Australia yaptığı açıklamada, kendisinin ve sörf camiasının Davidson’ın kaybının yasını tuttuğunu söyledi.

“Sörf Avustralya ve sörf topluluğu, Cumartesi akşamı Kempsey Hastanesinde vefat eden eski WSL Şampiyonası Turu sörfçüsü Chris Davidson’ın yasını tutuyor” söz konusu Facebook’ta.

“Davo inanılmaz yetenekli bir sörfçüydü ve sporumuzda ve topluluğumuzda gerçek bir bireydi. Şu anda düşüncelerimiz iki çocuğu, arkadaşları ve ailesiyle ilgili.”

Davidson, 13 Ekim 2009'da Mundaka, İspanya'da Billabong Pro'nun 3. raundunu kazandıktan sonra kameralara konuşuyor.

Davidson’ın 1996’da Bells Beach’te 19 yaşındaki joker bir oyuncu olarak arka arkaya iki elemede yendiği 11 kez Dünya Sörf Ligi şampiyonu Kelly Slater, Instagram’da Davidson’a saygılarını sundu.

Slater, Instagram hikayesinde “Dün bir asker daha kaybetti. #RipChrisDavo. Bu adamla çok iyi savaşlar verdim” dedi.

Dünya Sörf Ligi de Davidson’ın ölümünü öğrenmenin “üzücü” olduğunu söyleyerek haraç ödedi.

Davidson’ın arkadaşı ve diğer sörfçü Nathan Hedge, Avustralya’daki Today Show’a Davidson’ın “çok erken soyulduğunu” söyledi.

Duygusal bir Hedge, “Kimse kazanamaz. Bu şimdiye kadarki en kötü şey” söz konusu. “Sadece Chris bizden alınmakla kalmadı, diğer kişinin hayatı da paramparça oldu ve mahvoldu. Bundan olumlu bir şey çıkamaz. Bu dünyadaki en kötü şey. Durması gerekiyor. Yeterince iyi değil. bitirmek için.”

Hedge şöyle devam etti: “Onu kızlarımızla takılmayı özleyeceğim. Sadece çok erken soyuldu.

“Verecek, zevk alacak ve değer verecek çok daha fazla hayatı vardı. Gülüşünü özleyeceğim. Pratik şakalarını özleyeceğim ve sadece tutkusunu özleyeceğim. Her zaman her şeye hazırdı ve sarılmalarını özleyeceğim.

“Sloganı ‘Bir anlam ifade et. Bu bizim zamanımız!’ Bu tutkusu suda ve hayatının diğer alanlarında da vardı.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir