Devler QB Daniel Jones’un ışıkların altında parlama zamanı

Belki Pazartesi gecesi ve Pazartesi Gecesi Futbolu, Devler evinde Kovboylara karşı böyle bir sahneye sahip, Devler 3-0’a ulaşmaya çalışıyor belki bu Daniel Jones’un Devleri alabilecek bir oyun kurucu gibi göründüğü gece olacak. Bir gün Super Bowl’a geri dönelim ve Ryan Tannehill’in daha genç bir versiyonu gibi değil.

Belki bu, Jones’un Giants’ın onu draft ettiği gibi göründüğü, yani ligdeki en iyi genç oyun kuruculardan biri olduğu bir gece olabilir.

O henüz öyle olmadı. Neden henüz gerçekleşmediğine dair verilen tüm nedenleri ve mazeretleri biliyorsunuz. Birden fazla antrenörü ve koordinatörü var ve yeterli silahı yok. Anladım. Ve elbette, bunun için bazı gerçekler var. Jones’un bu kadar nadiren size gelecekteki bir yıldıza baktığınızı düşündürdüğü gerçeğini değiştirmiyor.

Bu şekilde ifade edin ve Jones’un Brian Dabolll tarafından çalıştırıldığı şu anda burada ne kadar küçük bir örnekle uğraştığımızı bile bile: Dabol’un isteksiz olmasının bir nedeni var gibi görünüyor, takımının başardığı iki zaferde bile öğütmek, Jones’tan oyunu onun için kazanmasını istemek.

Jones bazı oyunlar yaptı. O sahip. Bunu bazen yapar. Dabolll’un Jones’un bacaklarına sağ kolundan daha fazla güvendiği fikrini hâlâ alıyorsunuz.

Jones’un 400 yardadan fazla attığı bir maçı var. Geçen sezon Jets için Bengals’a karşı acil bir başlangıç ​​yapan Mike White da öyle. Jones şimdi Giants için 39 maça başladı ve 40 oynadı. Geçen bir ligde 300 yarddan fazla attı, altı kez ve en az üç touchdown yaptığı üç maçı var. Scott Brunner bir zamanlar Giants oyun kurucu olarak 38 maça çıktı. Brunner’ın 300’den fazla attığı dört oyun ve en az üç touchdown pasosu olduğu iki oyun vardı.

Elias Spor Bürosu’na göre (her şeyi biliyorlar), 2019’dan bu yana 30 veya daha fazla oyun oynayan 27 oyun kurucu var. İşte en az 300 yarda oyunu olanlar:

Mitchell Trubisky: İki.

Jacoby Brissett: Üç.

Lamar Jackson: Dört.

Sam Darnold: Beş.

Jones ve Teddy Bridgewater’ın altı tane var. Ve Jackson, oyun başına 75 yard koştuğu ve cebine pek oturmadığı için adının yanına bir kurşun sıkıyor. Jackson ve Daniel Jones dışında bu listedeki diğer herkes yüceltilmiş yedeklerdir.

Aynı dönemde en az 3 pas touchdown maçına sahip oyun kurucuların listesi:

Darnold’da bir tane var. Bridgewater’da iki tane var. Jones ve Brissett ve ölümsüz Andy Dalton’ın üçer tane var. İşte bu, Jones’un işini sürdürmek için yeterince iyi performans göstermesi ve Giants’ın seçtiği bir başka Duke oyun kurucusu Dave Brown’dan daha fazla oyun ve daha fazla potansiyele sahip olduğunu göstermesinin istendiği dördüncü sezonundayız. a (tamamlayıcı) No. 1 seçim.

Jones’un Giants taraftarlarına kendini tanıttığında, Eli Manning için yedek kulübesinden çıkıp Bucs’a karşı o harika geri dönüş için takımını oyun kurucu olarak kullandığında ne yaptığını herkes biliyor. 2019’da Noel’den üç gün önce Washington’a karşı büyük bir 5 touchdown maçı yaptı, Giants’ın sonunda uzatmada kazandığı bir oyun. Ve belki de kariyerinin şimdiye kadarki en iyi anını yaşadı, geçen sezon New Orleans’ta Saints’e karşı 402 yard ve iki touchdown yapıp takımını tekrar geri getirdiğinde ve sonunda Saints’i uzatmada yendiğinde.

Şimdi Pat Shurmur gitti ve Joe Judge gitti ve Brian Dabol burada ve Saquon Barkley geri dönmüş gibi görünüyor. Pazartesi gecesi Kovboyları evlerine alan ve daha sonra, yıllar sonra ilk kez Packers’ı oynamak için Londra’ya gitmeden önce Bears’a karşı evlerinde başka bir maça çıkan Giants’ın etrafında gerçek bir iyimserlik var. Önlerinde 4-0’dan başlamak için büyük bir şans var ve kim bilir, Lambeau’da Packers ile karşılaşmak zorunda olmadıkları için bundan daha da iyi.

Bu yüzden Pazartesi gecesinin parlak ışıkları altında Jones’un parlaması için mükemmel bir zaman olurdu. Kovboyları aydınlatmak için. Jones’un Dabol tarafından koçluk yapıyormuş gibi maçı kazandığını görmek, kaybetmemek için. Giants hayranlarının hala onun Sam Darnold olduğunu düşünmediği bir şey yaptığını görmek. Jets, Darnold’u draftta 3. sırada aldı. Giants, Jones’u 6 numaradan aldı. Dave Gettleman’ın kararıydı ve Gettleman artık MetLife Stadyumu’nda çalışmıyor, ancak hiçbir genel menajer o gece oyun menajeri olmak için bir oyun kurucu seçmez.

Ayılar, Trubisky’de, Brown’ın Durham’dan çıktığı gibi Chapel Hill’den çıkarken büyük işler yaptı ve sahip oldukları tek şey, şu anda Ayılar’dan bu yana ikinci takımında olan ve Pittsburgh’daki işini kaybetmek üzere olan bir oyun menajeriydi. ACC’nin başka bir gözdesi, Pittsburgh’lu Kenny Pickett adında bir çocuk.

Dabolll, Jones için “O çok kararlı” dedi. “Ben oldukça duygusal bir adamım ve bu iyi bir karışım çünkü zaman zaman oldukça gergin olabiliyorum ve o çok, çok tutarlı.”

Ve Dabolll ayrıca genç oyun kurucu için şunu söylüyor:

“Onu çok sevdim. Bir öğretmenin yapması gereken onlara öğretmektir. ‘Hey, yaptığın şey bu. Her şeyden önce, bana neden yaptığını söyle.’ Çünkü oynaması zor bir pozisyon. Dışarıdan herkes görebilir ama arkada cebinizde durmadığınız sürece ki ben de öyle değilim, pek çok farklı şey görürsünüz.”

İşte bu sezon Jones’tan şimdiye kadar gördüklerimiz. Titanlara karşı 21’e 17’ydi, 188 yard, iki konma pasosu, bir müdahale. Panthers karşısında 34’e 22, 176 yard, tek gollü pas, müdahale yok. Elbette önemli olan şudur: İki. Devler bu iki maçı kazandı. Şimdi, Cowboys’a karşı daha büyük ve daha iyi bir başlangıç ​​yapmak için, şu anda Cooper Rush tarafından oyun kurucu olan Cowboys’a karşı muazzam bir şansları var.

Oyun kurucu için büyük şans, Şu Adamlardan biri gibi görünmek. Sadece iyi bir maça sahip olmak değil, Pazartesi gecesi en iyi oyunuyla ortaya çıkmak ve Giants hayranlarını – tarihsel olarak oyun kurucularda çok sert noterler, Scott Brunner’ı Phil Simms’ten daha çok sevdikleri zamanlara kadar – buna inanmak için. gerçekten içinde Simms’in ve Eli’nin olduğu sıradaki bir sonraki oyun kurucuyu buldular.

Buck Showalter beyzboldaki as atıcılar hakkında her zaman şunu söyler: “Birini gördüğünüzde anlarsınız.” Pazartesi gecesi Daniel Jones’un as gibi göründüğünü görelim.

Tenisi takip etmeye başladığından beri bir Roger Federer hayranı olan oğlum Christopher, geçen gün Fed hakkında şunları söyledi:

Sporunu bulduğundan daha iyi bırakan atletlerden biri olduğunu.

Yaptığı şey tam olarak buydu.

Ve dürüst olmak gerekirse, Rafa ve Novak Djokovic’in ana başlıkları derleme konusunda olduğu kadar kararlı olmayacaklarına inanıyorum, eğer Fed önce gelmeseydi, onları çok sıkı takip edeceklerdi.

Bu işe girdiğimden beri tenisle ilgileniyorum ve size şunu söyleyebilirim:

Cuma günü Londra’da Rafa ile oynadıkları o çiftler maçının bütün gece sürmesini istedim.

Hepsinden daha çok, sporunun Michael Jordan’ıydı.

Bu arada?

Federer’in geçen gece Rafa, Djokovic ve Andy Murray’i siyah kravatla yayınladığı fotoğraf interneti kırmaya çalıştı.

Greg Norman’ın Kanlı Para Turu hakkında Kongre üyelerine lobi yapmaya çalışırken daha kötüsünü yapmasının tek yolu, arabalarının lastiklerini kesmesiydi.

Yankees, Yeni Nesil yıldızları Miguel Andujar ve Clint Frazier ile nasıl gidiyor?

Yankee hayranı olan arkadaşlar için soruyorum.

Arkadaşım Stanton, Saquon Barkley’nin Aaron Judge’ın yaptığı serbest oyuncu kadrosunun yarısını bile yapabileceğini umuyor.

Ve Yargıç evden kaçmaya devam ederken ve Ruth ve Roger Maris ve Triple Crown’da koşusunu yaparken, şehrin diğer ucundaki çocuk Pete Alonso, Mets için koşulara devam ediyor ve onların Piazza gibi davranmaya devam ediyor.

Ve sonunda hepsinin en büyük Met slugger’ı olacak biri.

Yargıç’ın Yankees için yaptığı her şeyle, onları taşıma şekliyle ve New York’taki Eylül beyzbol gününü bu kadar unutulmaz kılma şekliyle Mets’in daha iyi bir yıl geçirdiğini hatırlamakta fayda var.

Ve AL Doğu’da Yankees’i kovalayan herkesten çok daha iyi olan Braves’e karşı göğüs göğüse gitmek zorunda kaldım.

Kendimi Tua’ya çok bağlı buluyorum ve nedenini tam olarak bilmiyorum.

Yine de bunun BC adamım Matt Ryan’dan beklediğim bir başlangıç ​​olmadığını söyleyeceğim.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Yolun geri kalanında ne olursa olsun, Joe Flacco’nun Browns’a karşı olduğu gibi kendisi için bir günü daha olduğunu görmek gerçekten eğlenceliydi.

Organizasyon içinde kendisine yöneltilen suçlamalar, Celtics’in uyguladığı yaptırımları dikkate alacak kadar ciddi değilse, Ime Udoka’nın hala koçluk yaptığını düşünen var mı?

Hadi.

Udoka, sporda sahip olduğu en büyük rolü mahveden bir adamdan sadece biri.

Yanlış tarafla düşünerek.

Celtics’e ondan önce koçluk yapacağım.

Tepkiden, Cuma gecesi Apple TV’ye Yankee oyunu mu koyduklarını yoksa Monument Park’ı mı yıktıklarını anlayamadım.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir