Eli Manning, ESPN kariyeri ve Chad Powers denemesi hakkında

Eli Manning’in ESPN’de bir dev olması uzun sürmedi.

İki kez Super Bowl kazananı, eski Giants oyun kurucu ve ağabeyi Peyton Manning’in oyunları parçaladığı, hikayeler anlattığı ve izleyen konuklarla röportaj yaptığı alternatif bir “Monday Night Football” yayını olan “Manningcast” ile spor TV’de devrim yaratmaya devam ediyor. bir oyun canlı.

Şimdi ikinci sezonunda, Eli Manning, evlerinden uzaktan çektikleri şovlarının gayri resmi yapısını seviyor. Giants ve Dallas Cowboys arasındaki bu Pazartesi günkü maçı aramak için özellikle heyecanlı.

Daily News’e konuşan Manning, “Yayın yapmak istemediğimi hemen hemen söyledim” dedi. “Oyun oynamak istemedim ve teknik olarak yayıncı olduğumu düşünmüyorum. Bilmiyorum, sadece evde kardeşimle kanepemde oturmuş futbol konuşuyormuş gibi hissediyorum.

“Bu daha rahat bir yaklaşım,” dedi. “Bir hata yaparsam, medya ertesi gün veya sosyal medya üzerinden beni arama fırsatı bulamadan Peyton’ın beni arayacağını biliyorum. Sevdiğimiz şey bu. Duyarlı değiliz ve eleştiri alabiliriz ama eleştiri alacaksan kardeşinden almayı tercih edersin.”

“Manningcast”, ESPN2 ve ESPN+’da yayınlanırken, geleneksel “Pazartesi Gecesi Futbolu”, Joe Buck ve Troy Aikman’ın aynı oyunu çağırdığı ESPN ve ESPN+’da yayınlanıyor.

Her iki Mannings’in futbol yayınlarında konuk olarak görünmesinden sonra COVID-19 salgını sırasında ayrı bir yayın fikri ortaya çıktı.

2019 sezonundan sonra NFL’den emekli olan Eli Manning, “Temelde bu fikri aldık ve ‘Daha iyisini yapabiliriz’ dedik” dedi.

“Manningcast”, ilk sezonunda bir milyonu aşkın izleyici ortalamasını yakalarken, futbol taraftarları için yenilikçi ve yeni bir seçim olarak övgüler alarak kısa sürede büyük bir başarı elde etti. Misafirler arasında Tom Brady, LeBron James ve Charles Barkley vardı.

ESPN, yayını 2024’e kadar uzattı ve Michael Kay ve Alex Rodriguez ile benzer bir alternatif “Sunday Night Baseball” yayınını başlattı.

Mannings bu sezon 10 maç arayacak ve her şovu geliştirmenin yollarını bulma mücadelesini üstlenecek.

Eli Manning, “Kesinlikle geçen yıla baktık ve nelerin işe yaradığına ve neleri geliştirebileceğimize bakmaya çalıştık” dedi. “Bence bu konuda iyi bir iş çıkardık, sadece ‘Hey, kaç misafirimiz olsun istiyoruz? Misafir ağırlamak için en iyi zaman ne zaman? Şu anki oyunculara karşı eski oyunculara karşı bir oyuncu, bir komedyen ne zaman var?’ Sadece olayların akışını sağlamaya çalışıyorum.”

41 yaşındaki Manning, Giants ile 16 sezonunun her birinde oynadı, Super Bowls XLII ve XLVI MVP’sini kazandı ve 57.023 yard ve 366 touchdown ile franchise geçiş rekorları kırdı.

“Manningcast” programı, geçen yıl iki Giants maçını içeriyordu – Kansas City Chiefs ve Tampa Bay Buccaneers’a karşı kayıplar. Manning, 2016’dan bu yana ilk kez yeni bir koçluk kadrosu altında 2-0 olan yeni görünüşlü Giants’ı analiz etmeyi dört gözle bekliyor.

Manning, “İyi takımlar yakın maçları kazanmanın bir yolunu bulurlar” dedi. “Her zaman güzel değil. Hala birçok yeni oyuncu, yeni bir hücum ve yeni bir plan var. Savunmanın bir planı hücumdan daha hızlı öğrenebileceğini düşünüyorum. Hücum, gerçekten bir ritme girmeden önce sezona dört veya beş hafta geçebilir.

“Olanlarla ilgili daha rahat hissettikçe kazanmanın yollarını buluyorlar ve bence bu harika bir yetenek.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

“Manningcast”, Manning’in gelişen spor TV kariyerinin yalnızca bir parçasıdır. Ayrıca, sporu bu kadar popüler yapan şeyi keşfetmek için onu farklı üniversitelere götüren ESPN+ kolej futbol programı “Eli’s Places”e de ev sahipliği yapıyor. “Manningcast” gibi, “Eli’s Places” de Peyton Manning tarafından yaratılan bir eğlence şirketi olan Omaha Productions tarafından yürütülüyor.

“Eli’s Places”in son bölümünde Manning’in görünüşünü uzun bir peruk ve yüz protezleriyle gizlediği ve Penn State futbol takımı için Chad Powers adlı oyun kurucu olarak denediği viral bir bölüm vardı.

“’Bu oldukça komik olabilir’ dedim. ‘Hala atabiliyor musun?’ diye soruyorlardı. Ben de ‘Evet, hala atabilirim, bunu nasıl yapacağımı unutmayacağım’ dedim. Veya, ‘Birkaç hafta önceden ısınmanız ve pratik yapmanız mı gerekiyor?’ Ben, ‘Hayır, orada olacak. Geri gelecek,” dedi Manning.

“40 koşmam ya da 5-10-5 ve geniş atlama yapmam gerektiğini bilmiyordum. ‘Hızlı düşün, hızlı koş’ diyorum, ama ‘Yorulma’ diye düşünüyorum. Bunun üzerine gitme.’ Hâlâ antrenmanın geri kalanını tamamlamam, atışları yapmam ve tüm oyun kurucu talimlerini yapmam gerekiyor.”

ESPN’in ötesinde Manning, Giants için “The Eli Manning Show”a ev sahipliği yapıyor ve takımla bağlantıları olan hayranlar ve ünlülerle röportaj yapıyor.

Bir kamera kişiliği olarak yaptığı işten zevk alıyor ve buna katkıda bulunmaya açık.

Manning, “Bu beni oldukça meşgul ediyor ve eğlendiriyor” dedi. “Ne kadar çok yaparsanız … bu projelerden bazıları, başka fırsatlar ortaya çıkabilir, bu yüzden bence bu sadece bu fırsatları tartmak ve başka nelerin dahil olmak için eğlenceli bir proje olabileceğini görmek.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir