Federaller, NYC uyuşturucu kralının şefkatli serbest bırakılması için yalvarmasını patlattı

Queens uyuşturucu baronu Lorenzo “Şişko Kedi” Nichols’un stres baş ağrıları nedeniyle cezaevinden erken tahliye talebi Cuma günü federal savcılar tarafından kınandı ve mahkumun migren sorununun tahliye için “olağanüstü ve zorlayıcı bir neden olmadığını” söyledi. hapisten muaf kart.

63 yaşındaki uyuşturucu baronu talebini Brooklyn Federal Mahkemesi Yargıcı Edward Korman’a yazdığı bir mektupta yaptı. 15 Ağustos’tasağlığının bozulmasından endişe duyduğunu ve “salgının neden olduğu stres ve kaygıdan” muzdarip olduğunu iddia etti.

Ayrıca torununun, kız kardeşinin ve yeğeninin son yıllarda öldüğünü ve federal hapishanede vegan diyetinden mahrum bırakıldığını iddia etti.

“Güçlü kalmaya çalışsam da stres üzerimde ağırlık yapıyor ve tansiyonumu yükseltiyor” diye yazdı. “Bu koşullar altında sağlığımın hızla bozulmasından korkuyorum. Yanlış hesaplamalar ve hiçbir zaman suçlanmadığım, mahkum olmadığım ve varlığından haberdar olmadığım bir denetimli serbestlik ihlalini bildirmeme nedeniyle dört yıl daha hapsedildiği haberini aldıktan sonra şimdi migren geliştirdim.”

Nichols, 1992’de şartlı tahliye memuru Brian Rooney’nin cinayetini düzenlemekten ve eski kız arkadaşı da dahil olmak üzere iki kişiyi öldürmekten suçlu bulunduktan sonra, 25 yıl müebbet hapis ve eş zamanlı olarak 40 yıl federal hapis cezasına çarptırıldı.

O da bağlantılıydı, ancak hiçbir zaman suçlanmadı. NYPD polisi Eddie Byrne’nin öldürülmesiŞubat 1988’de Queens, Güney Jamaika’da devriye arabasında otururken idam edilen 22 yaşında.

Eyalet hapishanesinde 34 yıl geçirdikten sonra, eyalet şartlı tahliye kurulu bu yılın başlarında serbest bırakılmasına karar vererek şehir polis sendikalarının öfkesini ateşledi. Ancak, 1988’de tutuklanmasından bu yana geçen sürenin cezasından sayılmadığını iddia etmesine rağmen, federallere hala borcu vardı. Şu anda Brooklyn Metropolitan Gözaltı Merkezinde tutuluyor.

Günlük Haber Flaşı

Günlük Haber Flaşı

Hafta içi

Hafta içi her öğleden sonra günün en iyi beş haberini yakalayın.

Brooklyn ABD Avukatı Breon Peace, Nichols’ın şefkatli tahliye mektubuna dokuz sayfalık bir yanıtta, Nichols’ın serbest bırakılması için savunmasında teşhis edilmiş herhangi bir hastalığa asla atıfta bulunmadığını belirtiyor.

Barış, merhametli bir şekilde salıverilmesi için Nichols’ın “olağanüstü ve zorlayıcı bir sebep” sunması veya ölümcül bir hastalıktan veya işlev bozukluğundan muzdarip olduğuna dair kanıt göstermesi gerektiğini açıkladı.

Peace, “Öncelikle ‘migren’ ve ‘glikoz ve prostat seviyeleri’ dahil diğer belirtilmemiş ‘çeşitli sağlık rahatsızlıklarından’ şikayet ediyor. “Herhangi bir hastalığa atıfta bulunmuyor; bunun yerine sağlığından ‘korktuğunu’, ‘hızla bozulduğunu’ iddia ediyor.

“Nichols, ‘salgının neden olduğu stres ve endişe’ ve ‘korku’nun serbest bırakılmasını gerektirdiğini iddia ediyor. Ancak yaygın kaygı, olağanüstü ve zorlayıcı bir neden değildir. ABD Avukatı, Nichols’ın kaygısının önemli bir bozulmaya veya sakatlığa neden olduğuna dair hiçbir belirti yok” dedi.

Peace, Nichols’ın mektupta işlediği suçlar için hiçbir zaman pişmanlık ifade etmediğini ve “hükümetin Nichols’ın vegan beslenmesine yönelik herhangi bir tıbbi gerekliliğin farkında olmadığını” da sözlerine ekledi.

Yargıç Korman, Nichols’ın talebi üzerine kararını birkaç hafta içinde verecek.

Merhametli tahliye onaylansa bile, özgürlüğünü beklemek zorunda kalacak. Eğer kurtulursa, 10 yıl hapis cezasının başının üstünde belirdiği Florida’ya gönderilecek.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir