Francisco Lindor ve Pete Alonso, Mets’i yönetmek için becerileri birleştirdi

Yaklaşık 35 yıl önce, bir kısa stop 99 koşuda sürdü ve 25 homer’ı geçtiyse, cadı olarak yargılanırlardı.

Yine de Francisco Lindor’un bu sezon yaptığı tam olarak bu ve 11 maç kala Mets’in içkisini karıştıran anahtar vuruş, sezonu daha da güzel sayılarla bitirecek. 1987’de, ortalama MLB kısa stoperi 80 wRC+ ile .258/.315/.365 (.680 OPS) düştü, yani toplu olarak kısa stoplar ligin ortalama vurucusundan %20 daha kötüydü.

Oakland’da Cuma günkü seri açılışına giren Lindor, .271/.344/.454 eğik çizgi (.798 OPS) ve 130 wRC+ esnetiyor. Dört tane daha RBI ile, Carlos Guillen’in bir kısa devre ile sürülen koşular için tek sezonluk rekorunu kıracak. Modern, hızlı kısa stopun evrimi, son yıllarda oyunlarda görülen birçok değişiklikten biridir ve Lindor belki de bir köşe oyuncusu gibi vuran ancak orta saha oyuncusu gibi sahalar yapan bir adamın en iyi örneğidir. bir takımın sahip olabileceği değerli oyuncu tipi.

Bu arada, temizlik noktasındaki ortağı, Ruth, Gehrig ve şu isimlere sahip adamların günlerinden beri etrafta olan bir tür beyzbol oyuncusu. kentsel şok ve Lil Stoner. Mets’in altı-üç, 245 kiloluk ilk kalecisi Pete Alonso, tanıdık bir iş tanımına sahip. Plakaya her geldiğinde görevi, beyzbol topuna acı vermektir. Alonso, büyük liglerde geçirdiği dört yıl boyunca kesinlikle çok daha iyi bir çok yönlü oyuncu haline gelmiş olsa da, bir koşucunun arkasına geçmek veya tek bir maçta birinci olmak gibi bir derdi yok.

Alonso’nun işi, piroteknik sağlamak. Ev sahibi koşular, RBI ve yavaşlama yüzdesi her zaman oyununun temeli olacak ve bu sezon tüm bunlar sağlam bir şekilde devam etti. 37 uzun top, Ulusal Lig’in en yüksek 121 RBI’si ve onu nitelikli MLB vurucularının ilk 15’ine sokan 0,507 yavaşlama yüzdesi ile Alonso, geleneksel sluggers için meşaleyi taşıyor. Modern verilerin yardımıyla, Alonso’nun kelimenin tam anlamıyla topa çoğundan daha sert vurma yeteneğine sahip olduğunu ve onu kelimenin tam anlamıyla bir slugger yaptığını biliyoruz. Kutup Ayısı’nın maksimum çıkış hızı, onu MLB vurucularının yüzde 98’ine yerleştiriyor, Hakim, Stanton ve Vlad Jr. kademesinin sadece birkaç tık gerisinde.

Lindor ve Alonso kombinasyonu, seri üretim açısından ligin en iyisi oldu. Zaten ligdeki iki takım arkadaşının çoğu olan 220 RBI için bir araya geldiler. Brandon Nimmo ve Starling Marte gibi oyuncular, sürekli olarak onlar için temel oluşturdukları için orada biraz övgüyü hak ederken, Lindor ve Alonso da kendi aralarında simbiyotik bir ilişki yarattılar.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Sıralamanın üçüncü yerine park eden Lindor, RBI şansının çoğunu Nimmo ve Marte’den alıyor. Ama Alonso onun peşinden koşarken, atıcıların Lindor’a meydan okumaktan başka seçeneği yok ya da ona üretken bir güçlü vurucudan önce serbest bir pas verme riskiyle karşı karşıyalar. Lindor’un vuracağı daha fazla sahayla, Alonso’nun onu devirme şansı da artıyor.

Müstehcen gücü ayrıca Alonso’nun her zaman kendini sürmesine izin veriyor (tam olarak bu sezon 37 kez). Ancak Lindor, Alonso’nun takım arkadaşlarından herhangi birinin işgal ettiği en büyük yığın olan Alonso’nun 121 RBI’sinin 26’sında koşucu oldu. Takımın gerçek güzelliği Lindor ve Alonso’yu çevreleyen oyunculardan oluşmasına rağmen, oyunun en parlak iki yıldızının arka arkaya gelmesi Mets için bariz avantajlar sağladı. Steve ve Alex Cohen’in parası, Mets’in, kanıtlanmış dış yeteneklere sahip yerli oyuncuları desteklemenin değerini her zaman vaaz eden Team Building 101’de başarılı olmasına izin verdi.

Aynı şey, Jacob deGrom’u desteklemek için Max Scherzer ve Chris Bassitt’i ekleyen takımın başlangıç ​​rotasyonunda ve ayrıca Mets’in 2011’deki ilk tur seçimi Nimmo’nun kıdemli serbest oyuncular tarafından mükemmel bir şekilde kuşatıldığı dış sahada da oldu. Marte ve Mark Canha.

Ancak tarihçiler, organizasyona yetkinliği nasıl geri yükledikleri gibi anlatıya dayalı şeyleri ayrıştırdıktan sonra bu yılki Mets’e baktıklarında, Lindor ve Alonso’nun istatistiksel olarak ne kadar baskın olduklarına bakacaklar. Lindor lider FanGraphs’ın Wins Above Change versiyonunda NL kısa devre noktaları neredeyse tam bir galibiyetle. 6,7 adım atarken, Atlanta’dan Dansby Swanson 5,8 ile ikinci sırada.

Alonso, bir NL ilk kalecisi tarafından iç saha koşularının çoğu için Arizona’nın Christian Walker’ı ile sıkı bir yarışta, ancak Alonso, 30 homers, .500’ün kuzeyindeki yavaş bir yüzde ile kendi konum grubundaki tek oyuncu olarak yılı bitirmek için büyük bir şansa sahip. %20’nin altında bir grev oranı. Zaten toplam sayıyı yakaladı ve 0,507 yavaşlama yüzdesi ve %19,1 K ile Alonso’nun gözlerimizin önünde daha eksiksiz bir şutör haline geldiğini görüyoruz. Çizgi sürüş yüzdesi tüm zamanların en yüksek seviyesindeyken, vuruş yüzdesi onun için kariyerinin en düşük seviyesinde.

Bu tam olarak Bash Brothers 2.0 değil, ancak Mets’in önümüzdeki yıllarda düzenlerinin ortasında benzer şekilde karizmatik bir ikilisi olmalı. Buck Showalter’ın favori ifadelerinden birini kullanmak gerekirse, ikisi de reklamı yapıldı ve her iki oyuncunun da bu on yılın geri kalanında mavi ve turuncu giyeceğine inanmamak için hiçbir neden yok. Lindor zaten 2031’e kadar sözleşmeli ve Alonso sınırsız serbest oyuncu ve hak ettiği fahiş maaştan hala iki sezon uzaktayken, Mets yakın gelecekte büyük bir sözleşme uzatmasıyla neredeyse kesinlikle ona gelecek.

Gösterişli stoper, başlangıç ​​atıcılarından oluşan kardeşlik grubu, aşkın daha yakın ve Mets’in neşeli karakter grubunun geri kalanı her şeyi kazanmak için bir araya gelirse, bu sadece ilk kaledeki sevimli galotu daha fazla takılmaya ikna edecektir.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir