Frankie Montas’ın sezon sonu durumu hala sorgulanıyor

Yankees, geçen ay Frankie Montas’ı almak için atış derinliklerinin önemli bir bölümünü Oakland’a takas etti. Menajer Aaron Boone, sağ bek oyuncusunun sezon sonunda 2 numaralı başlangıç ​​oyuncusu olması bekleniyordu, ancak şu anda en azından playoffların ilk turunda yer alma ihtimalinin düşük olduğunu kabul etti.

Boone, Pazar gecesi Yankee Stadyumu’nda Red Sox’a karşı oynanan maçtan önce, “Eh, demek istediğim, muhtemelen başlangıç, yerleşik bir seçenek gibi zor olacağı bir noktaya geliyor,” dedi. “Özellikle eğer [it’s] birkaç gün daha ve 14 gündeyiz [without throwing] ve sonra onu yeniden inşa etmeye başlarsınız. Bu biraz zor olabilir ama bence onun bir rolü olması ve bizi etkilemesi için bir şans var. Önemli olan önümüzdeki birkaç haftanın nasıl geçeceği.”

Montas Pazar günü söyledi onu yaralılar listesine sokan omuz iltihabı 20 Eylül’de daha iyi hissediyor, ancak tekrar atmaya başlaması için planlanmış bir tarih yok. Normal sezonun bitmesine 10 gün kaldı.

Yankees’e geldiğinden beri Montas pek etkileyici değil. Şimdiye kadar, Bombers ile sekiz başlangıçta 6.35 ERA’sı var.

Yankees, Montas ve yedek Lou Trivino için, büyük lig kulübüne zaten katkıda bulunan JP Sears ile birlikte küçük lig atış umutları Luis Medina ve Ken Waldichuk ile ilgilendi yaralı). Fikir, Montas’ın normal sezonda Yankees’e sorun çıkaran Rays’e ve playofflara ve son altı yılda Amerikan Ligi Şampiyonası Serisinde Bomber’ları iki kez yenen Astros’a karşı başarılı olmasıydı. Montas’ın sekiz kariyer başlangıcında Rays’e karşı 2.23 ERA’sı ve 15 startta Astros’a karşı 3.40 ERA’sı var.

DJ LeMahieu yapabileceğini düşünüyor yaralı listesinden çıkmak Toronto’daki Blue Jays’e karşı yaklaşan üç oyun serisinin sonunda. İç saha oyuncusu, sezonun ilk yarısından beri onu rahatsız eden bir sorun olan sağ ayak başparmağı/ikinci ayak parmağı iltihabı ile çıktı.

Ama önce, LeMahieu ve Yankees, iyi vuruşlar yapabileceğine inanmalı – ve ardından playofflar için geçerli bir seçenek olmak için bunu oyunlarda yapabileceğini kanıtlaması gerekiyor.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Boone, “Demek istediğim, bunun denememiz gereken ve bulmaya değer bir şey olduğunu hissettiği bir noktaya geldi,” dedi. “Ve sonra ve sonra, o dışarı çıktıkça bu değerlendirmeleri yapacağız.”

LeMahieu, Temmuz ayında kortizon iğnesi yaptırdı ve birkaç hafta yardımcı oldu. O ve ekibi, kramponlarında ortez denedi ve ağrıyı atlatmak için ona yardımcı olabilecek atışları tartışıyorlar.

Zack Britton geri döndü bir yıldan fazla bir süredir ilk kez büyük bir lig maçına çıktıktan sonra. Sol kanat oyuncusu, 2022’de zorlu bir başlangıç ​​yaptı, ancak Yankees, Cumartesi günü yapılan geziden sonra cerrahi olarak yeniden yapılandırılan sol dirseğinin nasıl hissettiği konusunda endişeliydi.

Boone, “Dirsek gerçekten iyi hissettiriyor” dedi. “Biliyorsun, ağrıyan bacakları ve bunun gibi şeyler vardı. Ancak bu, onun o ortamda çıkması, 19 atışınızı yapması için iyi bir testti ve eşyaları geçen ay yaptıklarından bir artış gördü. Dirsek açısından iyi hissetmek için bugünün iyi olduğunu düşünüyorum. Bunu görmek güzeldi ve nasıl geri dönmeye devam ettiğini görmeye devam edeceğiz.”

Britton, Rafael Devers’a yürüdü, Xander Bogaerts’e bir single verdi ve Alex Verdugo’yu vurdu. Daha sonra koşmak için Kike Hernandez ve Triston Casas’ı yürüdü.

Cumartesi günü platin hızı saatte 94.7 mil’e ulaşan Britton, kapsamlı bir kapanış deneyimine sahip. Tecrübeli oyuncunun 154 kariyer kurtarışı var ve son tam sezonu olan 2020’de 1.89 ERA geçirdi. Yankees ile 53 milyon dolarlık dört yıllık sözleşmenin son yılında.

Şu anda, Yankees komite tarafından kapatılıyor.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir