Gençler, topluluk barış gücü olan Bronx’lu adamın öldürülmesinde yakalandı

Bronx caddesinde, mahallesinde barış gücü olarak bilinen eski bir mahkumu bıçaklayarak öldüren iki genç tutuklandı.

Polisler, 27 yaşındaki Prens McMichael’in 16 Eylül’de Brooklyn’e giden bir otobüste olduğunu söyledi. diğer birkaç biniciyle tartışmaya girdiğinde.

Kavga, McMichael’in saat 22’den kısa bir süre önce göğsünden defalarca bıçaklandığı Pelham Bay Parkı yakınlarındaki Bruckner Bulvarı ve Wilkinson Ave. boyunca dışarı çıktı.

McMichael, Jacobi Tıp Merkezi’ne götürüldü ve orada öldüğü açıklandı.

Polis, şüphelilerden ikisinin izini sürmek için otobüsün güvenlik kamerası görüntülerini kullandı.

Tutuklananlar, cinayet, adam öldürme ve çete saldırısı ile suçlanan 19 yaşındaki Angel Rivera ve adam öldürme ve çete saldırısı ile suçlanan 16 yaşındaki bir kişiydi. Rivera, Bronx Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmasında tutuklanmıştı. Yetkililer, genç gencin bir gençlik mahkemesine çıktıktan sonra serbest bırakıldığını ve ayak bileği monitörüyle ev hapsinde tutulduğunu söyledi.

Polis, saldırıya karışan dört kişi arasında olduklarını söyledi. İki kişi daha aranıyor.

Co-op City’de yaşayan McMichael’ın uzun bir tutuklama sicili vardı, buna silah mahkumiyeti nedeniyle üç yıl hapis cezasına çarptırılmasına yol açan bir tutuklama da dahil. Kayıtlar, Mayıs 2019’da şartlı tahliye edildiğini ve ardından bir arkadaşına göre hayatını değiştirmeye başladığını gösteriyor.

Yaşam boyu dost olan 30 yaşındaki Anthony Florence, yaşadıkları konut geliştirme alanındaki çim savaşlarına atıfta bulunarak, “Bu adam hapisten çıktığında diğer tarafa gitti ve diğer tüm bölümlerle bizzat işi bitirdi” dedi. “Diğer tüm bölümler arasındaki barış anlaşmasını yarattı.”

Ancak Floransa, herkesin ateşkese saygı duymadığını ve barışı koruma çabalarının McMichael’in sırtına bir hedef koyarak sona erdiğini söyledi. Florence, yerel halkın bir süredir McMichael’a ateş ettiğini söyledi.

Günlük Haber Flaşı

Günlük Haber Flaşı

Hafta içi

Hafta içi her öğleden sonra günün en iyi beş haberini yakalayın.

Florence, “Diğer bölümlerde insanlar ondan hoşlanmadı” dedi. “Her zaman güzel görünüyordu, yanında her zaman sevimli bir kız vardı. O kadar çok kıskanç insan var ki. Bu kooperatif şehir savaşını biz başlatmadık. Kooperatif kentinin coğrafyası bunu başlattı. Bir çok kez saldırıya uğradı. Kaç kez yetişemedik. Her zaman kolunda alçıyla falan dışarıdaydı.”

Florence, McMichael’in yıllar önce en az bir arabadan ateş etme olayının yanı sıra sayısız başka bıçaklama ve soygunun hedef alındığını söyledi.

Florence, “Prens, çete ya da herhangi bir şey olmadan önce mahalleydi” dedi. “Sadece gerektiği zaman Hulk’a dönüştü.”

Polisler, cinayet için herhangi bir neden veya otobüsteki kavganın ne hakkında olduğunu bilmediklerini söyledi.

Florence, arkadaşının kendisine hizmet edildiğinden beri sürekli olarak birden fazla perakende işinde çalıştığını söyledi.

Florence, “Hayatını düzene sokuyordu” dedi. “Bana dedi ki, ‘”Hayatımı değiştirmeye çalışıyorum. Bir mirasım var. “Bazı hatalar yaptı. Bu hataların cevabını verdi. Yaptığı şeylerin mutlaka en büyük olmadığını fark etti. Kendini toparladı ve yapması gerekeni yapmaya başladı.”

Bu suçla ilgili bilgisi olan herkesin, 1-800-577-TIPS (8477) numaralı telefondan NYPD’nin Crime Stoppers Hotline’ı araması istenir.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir