Giants’tan Kayvon Thibodeaux’nun Cowboys karşısında ilk maçına çıkması bekleniyor

Kayvon Thibodeaux, Giants’a büyük sahnede Nisan’ın Las Vegas’taki 5 numaralı genel NFL Draft seçimi olarak geldi.

Bu nedenle, MetLife Stadyumu’nda Dallas Cowboys’a karşı Pazartesi Gecesi Futbolunun parlak ışıkları altında NFL’deki ilk maçına çıkması bekleniyor.

Thibodeaux bu hafta yaptığı açıklamada, “Bunun gibi büyük maçlar, Ulusal Şampiyona, Super Bowl, herkesin izlediği Pazartesi Gecesi Futbolu olsun, bana baskı yaptığını söyleyemem” dedi. “Ama daha iyisini yaparsan, güçlenir. New York’tayız.”

Thibodeaux’nun uzun zamandır beklenen çıkışı, 21 Ağustos’ta Cincinnati Bengals’e karşı bir sezon öncesi maçında aldığı burkulan sağ MCL sakatlığı nedeniyle ertelendi.

Dizine bir destek takıyor ve resmi olarak ilk maç için şüpheli olarak listeleniyor. Ancak tüm işaretler Oregon’dan gelen çaylağı gösteriyordu ve planlarda beklenmedik bir son dakika değişikliği yapılmasına izin vermiyordu.

Thibodeaux, uygulamada sınırlı olarak listelenmesine rağmen, hücum oyuncularına karşı canlı tatbikatlarda son sürat gidiyordu. Rehabilitasyonunda “çok ilerleme” kaydettikten sonra “açabildiğini” ve “kesinlikle kendinden emin” olduğunu söyledi.

Aslında hem Thibodeaux’nun hem de ikinci yıl pasör Azeez Ojulari’nin (sağ baldır), Leonard Williams’sız (sağ MCL’de burkulan) bir savunmayı güçlendirmek için sezona giriş yapma şansı var.

Baş antrenör Brian Dabolll, ikisinin de oynayacağından emin olup olmadığı sorulduğunda, “Umarım öyledir” dedi. “İyi adımlar attılar. Bence bir önceki haftaya göre çok daha iyiler. Umarım burada güzel bir gün geçirirler ve biz de bu adamlarla doğru yönde ilerliyoruz.”

21 yaşındaki Thibodeaux, bir Giants’ın yıldırım yapmadan rakip oyun kuruculara ulaşmak için mücadele eden acele etmesine yardımcı olmalı. Ancak sezon öncesi dönemde güçlü koşu savunması da gösterdi ve bu, Ezekiel Elliot, Tony Pollard ve Cowboys’un kara saldırısına karşı büyük bir destek olabilir.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Sakatlığın onu hayal kırıklığına uğratmasına izin vermediğini ve neler yapabileceğini göstermekten heyecan duyduğunu söyledi.

“Bu gerçekten sinir bozucu değil [me]”dedi Thibodeaux. “Nereye varmak istediğinize dair bir anlayışa sahip olmalısınız. Şimdiye çok fazla odaklanmaya çalışsaydım, elbette düşerdim. Ama sadece elimizdekilerin ve kendim için sakladıklarımın geleceğine odaklanmaya çalışıyorum.”

DIŞARI: WR Wan’Dale Robinson (diz), CB’den Aaron Robinson (ek), Nick McCloud (hamstring), Justin Layne (sarsıntı). ŞÜPHELİ: WR Kadarius Toney (hammy), DL Leonard Williams (diz). ŞÜPHELİ: kenar Kayvon Thibodeaux (diz), kenar Azeez Ojulari (baldır).

Yedek QB Tyrod Taylor, sakatlığı olmayan kişisel bir nedenden dolayı Cumartesi günkü antrenmana katılamadı. Robinsons, Toney, Williams, McCloud ve Layne sakatlıkları nedeniyle antrenmanlara çıkmadı. Thibodeaux ve Ojulari sınırlıydı. Tam katılımcılar arasında merkez Jon Feliciano (shin) ve kasalar Dane Belton (klavikula) ve Jason Pinnock (omuz) vardı.

Cumartesi günü saat 14:30 civarında, Toney resmi yaralanma raporunda şüpheli olarak listelendikten sonra, Giants alıcısı Instagram videosunda bir adamın bağırdığı bir video yayınladı: “Ben konuşmaya başlamadan önce kapa çeneni orospu senin hakkında sh-t.” Bir hafta önce Toney, şüphecilerine yönelik, çabucak silinen iki gönderi yapmıştı.

DIŞARI: QB Dak Prescott (sağ başparmak), G Connor McGovern (ayak bileği), S Jayron Kearse (diz). ŞÜPHELİ: LB Micah Parsons (hastalık), WR Michael Gallup (diz), TE Dalton Schultz (diz), DT Quinton Bohanna (boyun).

Parsons ve Schultz, Cumartesi günü bir adım atmak için sınırlı katılıma yükseltildi. Gallup doluydu.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir