İki genç de dahil olmak üzere dört masum seyirci NYC oyun alanında vuruldu

Polis ve kaynaklar, Salı günü Queens’teki bir parkta, ikisi genç dört kişi birbirine kurşun sıkan rakip grupların çapraz ateşine yakalandıklarında vurularak vuruldu.

Polislere ve kaynaklara göre, iki grup akşam 18:20 sularında parka girdiğinde, kurbanlar Ozone Park’taki 88.

Mermiler yeşil alandan uçarken, panikleyen park müdavimleri – küçük çocuklar ve ebeveynler dahil – dağıldı.

Ozon Parkı Sakinleri Blok Derneği başkanı Sam Esposito, “Kaotikti” dedi. “Bütün çocuklar koşuyordu. Çocuklar ağlıyordu. Anne baba ağlıyordu.”

57 yaşındaki Esposito, “Çocukları sakinleştirmeye çalışıyorduk çünkü önlerinde vurulan insanlara tanık oldular” dedi. “Olay tam burada, çocukların oynadığı parkta oldu.”

Dört kişinin başıboş kurşunlarla vurulduğunu da eklediler.

15 yaşındaki bir kız çocuğu bacağından, 16 yaşındaki bir erkek çocuğu ise sırtından vuruldu. İkisi de stabil durumda Long Island Yahudi Tıp Merkezine alındı.

20 yaşındaki bir adam bacağından iki kez vuruldu ve 32 yaşındaki bir adam bacağından bir kez vuruldu. Her iki adam da iyileşmeleri beklenen Jamaika Hastanesine götürüldü.

Kaynaklara göre, ateş eden gruplardan biri ön plakası olmayan siyah bir Mercedes-Benz’e bindi ve yakındaki 95. Cadde’den batıya doğru yola çıktı.

Günün erken saatlerinde 2 yaşındaki oğlunu parka götüren yakındaki bir berber dükkanının sahibi, blokta yankılanan sesleri duydu.

Günlük Haber Flaşı

Günlük Haber Flaşı

Hafta içi

Hafta içi her öğleden sonra günün en iyi beş haberini yakalayın.

Sadece Rez olarak tanımlanmak isteyen adam, “Dışarı çıktığımda, ambulansa eşlik edilen bir adam gördüm” dedi. “Ayağında bandaj vardı. Babasına İspanyolca olarak iyi olduğunu iletti.”

Kargaşayı duyunca kapıyı kilitledi.

Oğlu için “Burada kimsenin koşmasını istemedim – ona sahibim” dedi. “Bunu riske atamam. O sadece bir çocuk. O çok masum.”

Esposito, Latin Kings çetesinin eskiden parkta toplandığını söyledi. Son yıllarda, bölgeyi suçla karıştıran yeni bir çetenin devraldığını da sözlerine ekledi.

“Son zamanlarda sorun oldu. Bunu daha önce hiç yaşamamıştık… Son iki yıl, herkes için ücretsiz oldu. Uzun zamandır bu parkta ilk defa sorun yaşıyoruz.”

Polis, diğer olası kurbanlar için hastaneleri araştırıyor.

Ani tutuklamalar olmadı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir