Instagram Zengin Listesi 2022: Resimlerde: Ronaldo’dan Beyonce’ye

Resimlerde: Ronaldo'dan Beyonce'ye - Instagram'da En Çok Ücretli Ünlüler

Ünlüler sponsorlu bir gönderi için inanılmaz rakamlar talep ediyor.

Günümüzde ünlüler Instagram’ı diğer sosyal medya platformlarından daha sık kullanıyor. Onlar için Instagram, hayatlarını paylaşma, yeni içerik keşfetme, yaratıcılıklarını gösterme, insanları cezbetme, işletmelerini sergileme ve çeşitli diğer hedefler söz konusu olduğunda en iyi seçim olarak ortaya çıktı. Yaygın kullanımı için bu faktörler göz önüne alındığında Instagram ilk sırayı almaktadır.

Başarılı olan ünlüler, markalarını güçlendirmek ve isimlerini halkın gözünde tutmak için Instagram’ı kullanma konusunda uzmandır. Ünlüler de bu sayede para kazanıyor. Ve bu nedenle, 2022’de Instagram’daki en yüksek ücretli ünlülerin çoğu, gönderi başına milyonlarca dolar kazanacak.

İngiltere merkezli bir Instagram planlama ve planlama platformu olan Hopper HQ, tüm Instagram kullanıcılarından en çok para kazanan ünlülerin listesini yayınladı. Bu listede çok sayıda tanınmış spor yıldızı ve film yıldızı yer almaktadır.

nk2escvo

1:Tanınmış bir atlet olan Cristiano Ronaldo bu listenin başında yer alıyor. Ronaldo’nun milyonlarca hayranı var. Instagram’da sponsorlu her gönderi için 23.97.000 dolar alıyor.
Fotoğraf Kredisi: AFP

aitih7e8

2: Listedeki en yüksek ücretli kadın yıldız Kylie Jenner ikinci sırada yer alıyor. Kylie’nin sosyal paylaşım sitesinde 365 milyondan fazla takipçisi var ve bu onu en popüler kadın kullanıcı yapıyor. Gönderi başına 1.835.000 dolar kazanıyor.

1uuf4kt

3: Bir futbol efsanesi olan Messi şu anda üçüncü sırada. Instagram’da 362 milyon takipçisi var. Sponsorlu gönderiler için 1.777.000 dolar alıyor.
Fotoğraf Kredisi: AFP

qsbbrk8o

4: Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Selena Gomez’in 348 milyon Instagram takipçisi var. Her sponsorlu Instagram gönderisi için 17.35.000 dolar alıyor.

gp514jco

5: Dwayne Johnson, DC Genişletilmiş Evrende (DCEU) Black Adam (2022) için imza attıktan sonra 2021’de ikincilikten 2022’de beşinciliğe üç sıra düştü. Instagram’daki sponsorlu gönderi başına geliri 17.13.000 dolar.

i1tdb2e

6: Son zamanlarda Balenciaga’da forma giydiği için manşetlere çıkan Kim Kardashian şu anda altıncı sırada. Her ücretli gönderi için 1.689.000 dolar fatura kesiyor.
Fotoğraf Kredisi: AFP

t89r2jvg

7: Bir pop divası olan Ariana Grande, en sevilen yedinci ünlüdür. Instagram’da 332 milyon takipçisi var. Sponsorlu gönderi başına Instagram geliri 1.687.000 dolar.

qo3kibbo

8: Pop Titan dünyanın en ünlü insanlarından biridir. Ancak Beyonce Knowles, Instagram’daki her gönderi için 1.393.000 dolar alıyor.

dhabg58o

9: Khloe Kardashian 9. sırada ve Instagram’da sponsorlu gönderi başına ortalama 13.20.000 dolar kazanıyor.

922b64ho

10: Amerikalı bir sosyetik, medya kişiliği ve model olan Kendall Jenner 10. sırada. Sponsorlu gönderi başına geliri 12.900.000 dolar.

uc37r84o

Listedeki en yüksek ücretli Asyalı, şu anda listede 14. sırada yer alan Hintli kriket oyuncusu Virat Kohli. Her sponsorlu gönderi Kohli için 1.088.000 dolar getiriyor.
Fotoğraf Kredisi: AFP

avtpqeao

2022 Instagram Zengin Listesi’nde, Priyanka Chopra 27. sırada yer alıyor ve fotoğraf blog uygulamasında yaptığı her tanıtım gönderisi için neredeyse 423.000 $ kazanıyor.
Fotoğraf Kredisi: AFP

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir