Jetler 3. Haftada MetLife stadyumunda Bengals’e 27-12 kaybetti

Pazar günü, Jets 2020’den bu yana ilk iki maçlık galibiyet serisini arıyordu.

Ancak MetLife Stadyumu’nda yağmurlu ve bulutlu bir günde Gang Green, hayranlarını kasvetli hissettirdi.

Bengals (1-2) Jets’i (1-2) 27-12 yenerek 2022’nin ilk zaferini elde etti.

Jets, Bengals ile NFL’deki 8 numaralı hücumla eşleşmeye girdi, ancak bundan çok uzak görünüyorlardı.

Arka arkaya üçüncü maçına başlayan Joe Flacco yaralı Zach Wilson (diz), Jets hücumuyla birlikte öğleden sonranın çoğunda mücadele etti. 285 yard ve iki müdahale için 52 pasın 28’ini tamamladı.

Flacco, “Erken birkaç fırsatımız olduğunu düşündüm” dedi. “Dışarı çıktılar ve adam oynamaya çalıştılar [coverage] bize karşı ve birkaç kez fırlattık.

“Sahada birkaç kez Garrett’a vurduk, Breece’ye çarptık, oyunun başlarında saha gollerine razı olmak zorunda kaldık. İşlerin biraz durmaya başladığı ikinci çeyrekti.

“İki puanlık bir maçtı. Açıkçası, işler bizim için pek iyi gitmiyordu, ancak iki skorlu bir maçtı, ancak bundan faydalanamadık.”

Flacco da dört kez, üç kez savunma sonunda Trey Hendrickson tarafından görevden alındı.

Browns’a karşı kazanılan zaferdeki üstün performansından bir hafta sonra, Garrett Wilson 60 yarda altı yakalama ile tamamlandı.

Greg Zuerlein, dört şut denemesinin hepsini yaptığı için birkaç parlak noktadan biriydi.

Jets koçu Robert Saleh, “Tüm bu üçüncü aşağı fırsatlara sahipsiniz ve bunlar, dönüştürmenin bir yolunu bulmanız gerekenler” dedi. “Sürücüleri canlı tutun, bu adamlara teşekkür edin, sahadan çıkmak için harika bir iş çıkardılar ve üçüncü inişleri zor zamanlarda dönüştüremedik.

“İlk yarıda, bu adamlar üçüncü aşağıyı çevirmeyi başardılar ve puan aldılar.”

Jets, bu haftaki oyuna Cincinnati’nin hücum hattının en büyük zayıflıklarından biri olduğunu bilerek girdi. Bengals ilk iki maçında 13 çuvala izin verdi. Ancak, Gang Green büyük harf kullanamadı bunun üzerine sadece iki çuval kaydettiler.

Bengals oyun kurucu Joe Burrow pas geçme eksikliğinden yararlandı. Burrow 275 yard ve üç touchdown için attığı için 36’ya 23 yaşındaydı.

Bengals alıcısı Tyler Boyd 105 yarda dört pas ve bir gol yakalama yakaladı. Tee Higgins 93 yarda beş yakalama ile tamamladı. Ja’Marr Chase 29 yarda altı yakalama ve bir gol kaydetti.

Saleh, “Cebinden çıkmasına izin verdik” dedi. “Onun etrafını sarıyorduk ve o ilk yarıda kendisi ve takımı için program dışı oyunlar yaratmak için birkaç kez sıvışmanın bir yolunu buluyor.

“Hayatta kalması iyi oldu, ama bitirmemiz gerekenler bunlar. Savunma için çok yıkıcı bir gün olabilirdi.”

Bengals, oyun öncesi yazı tura atışını kazandı ve ikinci yarıya ertelemek yerine almayı seçti. Cincinnati, Semaje Perine’nin 12 yarda gol yakalamasıyla sonuçlanan 11 oyunluk, 75 yardlık bir sürüşe geçtiğinde kumar meyvesini verdi ve takıma 7-0 öne geçti.

Gang Green, sahadan aşağı inerek ve Bengals’in 32 yarda çizgisine ulaşarak yanıt verdi. Ancak 3. ve 9. sıradaki Breece Hall düşüşünden sonra, Jetler Zuerlein’den 50 metreden golü seçti ve Jets farkı 7-3’e indirdi.

Jetler, Bengals’in oyunu ikinci kez ele geçirmesinde bir mola verdi, çünkü Chase arandı ve CJ Mosley, Cincinnati’nin 43 yarda çizgisinde toparlandı. Ancak Zuerlein’in 40 yarda şutu Bengals’i 7-6’ya düşürdüğü için golle sonuçlanmadı.

Gang Green’in Bengals’e karşı üçüncü serisi hatalarla doluydu. İlk olarak, üçüncü hakta John Franklin-Myers’ın gereksiz pürüzlülük çağrısı Cincinnati’ye yeni bir dizi çıkış verdi. Ardından Jordan Whitehead’in kaçırdığı müdahale, Boyd’un Bengals’i 14-6’ya uzatan 56 yarda bir gol atmasına izin verdi.

Gol vuruşundan sonra, Jets savunmacı Quinnen Williams ile mücadele etti ve savunma hattı koçu Aaron Whitecotton ateşli bir değişime girdi.

Whitecotton kenarda Williams ile konuşuyordu ve Williams yedek kulübesinden indi ve oyuncular ikisini hızla ayırırken Whitecotton’a bağırdı.

Williams, anlaşmazlığın Jetlerin yıldırımlar getirmesinden kaynaklandığını ve bunun da Bengals’in Boyd tarafından 56 yarda konmasına yol açtığını söyledi.

Williams, “Oyunda sadece ısınıyorsunuz” dedi. “Herkesin öyleymiş gibi gösterdiği bir bağırış maçı değildi.

“Koçumu seviyorum ve koçum beni seviyor ve hepimiz orada rakibiz. Odamızda köpekler var ve personeldeki herkes biliyor, organizasyondaki herkes biliyor ve ben sadece D-line’ıma çok güveniyorum.

“Bu oyunu kazanmak için sırtımıza koyun. Bu, sadece D-line koçumuza sırtımıza koyması için meydan okumak için çıktı. ”

Jets’in savunması, Burrow’u ve Bengals’ın hücumunu yavaşlatmakta sorun yaşamaya devam etti, çünkü ikinci çeyrekte Tee Higgins’e 47 yarda bir pas attı. Ancak Cincinnati, Evan McPherson’ın 22 metreden attığı şut farkı 17-6’ya çıkarırken üç puan almayı başardı.

İkinci çeyreğin ortasında, Flacco’nun Braxton Berrios’a verdiği pas, stoper Logan Wilson tarafından durduruldu. McPherson’ın attığı şut Cincinnati’nin farkı 20-6’ya çıkardı. Zuerlein’ın ilk yarı öncesi 52 metreden attığı gol skoru 20-9 yaptı.

Jets ilk yarının sonunda topu aldı ama Hendrickson Flacco’yu 24 yarda çizgisinde kovduktan sonra topu çevirdi. Bu hızlı bir şekilde Chase’in beş yarda gol yakalamasına yol açtı ve Bengals’in liderliğini 27-9’a çıkardı.

Gang Green’in hücumu ikinci yarıda çok daha iyi değildi çünkü Flacco isabetlilik ve karar vermede zorlanıyordu. Jets, geçen hafta sonu Cleveland Browns’a karşı 31-30 galibiyette sahip oldukları sihri tekrarlayamadıkları için ikinci yarıyı üç puanla tamamladı. Taraftarlar, yedek oyun kurucu Mike White’ın oyuna girmesi için tezahürat yapıyorlardı, ancak Saleh, Flacco’yu yedekte tutmayı asla düşünmediğini söyledi.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Jets’in köşe oyuncusu DJ Reed, “Üçüncü vuruşta penaltılar, zihinsel hatalar, bir takıma bizi yenme şansı bile vermiyoruz, kendimizi yeniyoruz” dedi.

“Tamamlayıcı futbol oynayana ve savunmanın zihinsel hatalar yapmamasına ve standartlarımıza göre oynamasına kadar…Takımlar bunu yapamayacak kadar iyi.”

Jets, Acrisure Stadyumu’nda Pittsburgh Steelers ile oynayacakları için önümüzdeki Pazar sahaya geri dönecek. Perşembe Gecesi Futbolu’nda Miami Dolphins’e ev sahipliği yapacağı için Cincinnati kısa bir hafta geçirecek.

Sol vuruş George Fant dizinden sakatlanarak oyundan ayrıldı ve geri dönmedi. Yerine Connor McDermott getirildi.

Linebacker Quincy Williams, ayak bileğinden sakatlandıktan sonra sahadan atıldı. Saleh Pazartesi günü değerlendirileceklerini söylediği için ne Fant ne de Williams oyuna geri döndü.

Sezon öncesi bir menisküs düzeltmesi ve bir kemik çürüğünün ardından sezon öncesi sezondan beri dışarıda olan Zach Wilson da onu kadro dışı bırakacak. Temizlenirse, Wilson, Jets, Steelers’ı Acrisure Stadyumu’nda oynamak için Pittsburgh’a seyahat ederken 4. Haftada başlayabilir.

Perşembe Gecesi Futbolu’nda Miami Dolphins’e ev sahipliği yapacağı için Cincinnati kısa bir hafta geçirecek.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir