Jetler Joe Burrow ve Bengals’i devirebilir mi?

Geçen hafta sonu Cleveland Browns’a karşı alınan 31-30 galibiyet, Jets’in son zamanlardaki en heyecan verici zaferlerinden biriydi.

Şimdi Gang Green (1-1), sezonun ilk zaferini elde etmeye çalışan bir Cincinnati Bengals takımına karşı oynayacakları için 2020 sezonundan bu yana ilk kez art arda maç kazanmaya çalışacak.

Oyun kurucu Joe Flacco, “Onlar AFC Şampiyonları ve bu oyunlara baktığınız zaman, 3. Haftaya girerken çok daha farklı görünebileceklerini düşünürdüm” dedi.

“Açıkçası, istedikleri kadar iyi oynamadılar, ancak bunu söylerken bile şansları oldu, bu yüzden gerçekten iyi bir futbol takımı ve önümüzde gerçekten zorlu bir mücadele var ve heyecanlıyız. hakkında.”

Cincinnati (0-2) galibiyetsiz olabilir, ancak iki maçı da riske girdi. Topu beş kez çevirmesine rağmen, Bengals, beş saniye kala Chris Boswell 53 metreden şutunda Pittsburgh Steelers’a kaybetti. Brett Maher üç saniye kala 50 yarda isabet ederken Cincinnati, Dallas Cowboys’a son saniye sahasında tekrar kaybetti.

Kayıplara rağmen, Bengals hala Joe Mixon ve geniş alıcı Ja’Marr Chase’i geride bırakan yetenekli oyun kurucu Joe Burrow’a sahip. Ancak, Cincinnati’nin hücum hattı ve dört yeni başlatıcısı birincil sorunuydu.

İki maçta Bengals, Burrow’un 13 kez görevden alınmasına izin verdi, bu ligdeki en fazla sayı. Ayrıca, sağdan başlayan La’el Collins bu hafta iki günlük antrenmanı kaçırdı ve sırtındaki sakatlık nedeniyle şüpheli.

Yeşiller ve Beyazlar, sezonda sadece üç çuvala sahip oldukları için bu sezon rakip takımın oyun kurucuları üzerinde çok fazla baskı görmediler.

Jets zaferle geri dönecekse, Carl Lawson gibi Burrow’u telaşlandıran bir oyuncu başarılarının anahtarı olabilir.

Jets savunma koordinatörü Jeff Ulbrich, “Acelemiz söz konusu olduğunda kesinlikle iyileştirme için yer var” dedi. “İşte koşan oyuncular, onları başarılı olmak için daha iyi pozisyonlara koyuyorum, acele etmek kadar, ama bence ilk iki takımın koşan takımlar olduğu ve bu gün ve futbolda yaşlandığı gerçeğinin de kesinlikle geçerliliği var. , bunu görmen nadirdir.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

“Özellikle onları art arda almak için. Kesinlikle ileriye gitmek, acele etmek ve yerimizin dışına atlamak için daha fazla fırsatımız olmalı. [the] acele endişeli.”

Cincinnati, MetLife Stadyumu’na en son ne zaman geldiğini hatırlıyor. Geçen sezon Cadılar Bayramı’nda Gang Green, yılın ikinci zaferini elde etmek için Bengals’i 34-31 mağlup etti.

Yaralı bir Zach Wilson’ın yerine başlayan Mike White, Bengals’ın savunmasına karşı 405 yard ve üç touchdown yaptı. Geri koşan Michael Carter da 77 yarda koşarken ve bir gol atarken unutulmaz bir performans sergiledi. Ayrıca 95 yarda dokuz resepsiyonda çekti.

Jets’e karşı alınan mağlubiyet, Cincinnati için iki maçlık bir mağlubiyet serisine başladı. Bununla birlikte, Bengals hala AFC Kuzeyini kazandı ve sonunda Los Angeles Rams’a kaybetmeden önce konferansı Super Bowl’da temsil etti.

Teknik direktör Robert Saleh, “Cincinnati takımına bakıyorum ve anlatıyı onun dışında anlıyorum, hala kuyruklarını oynatan bir takım görüyorum, her gün onu getiren bir takım” dedi.

“Birinci Haftada topu beş kez çeviren ve elinden almayan ve uzatmalarda hala maç kazandıran bir sayı için sıraya giren, bloke edilen bir takım görüyorum, bu yüzden yanlış taraftalar. şanstan.

“Bu takım, aklımda hala AFC şampiyonları. Hala çok yüksek bir seviyede oynuyorlar ve tam olarak kasette gördüğümüz gibi olmalarını bekliyoruz, ki bu gerçekten iyi bir futbol takımı.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir