Jetlerin Zach Wilson’a büyük ölçüde geri ihtiyacı var

Bunu daha önce duyduğunuzda beni durdurun, Jetlerin zihinsel hataları eninde sonunda Pazar öğleden sonra düşüşleri oldu.

Tıpkı iki hafta önce Baltimore Ravens’e 1. Hafta mağlubiyetinde olduğu gibi, Jetler Pazar günü Cincinnati Bengals’e 27-12 kaybettikleri maçta kendi yollarından çıkamadılar.

Suçu işaret etmek ve Gang Green’in sorunlarının kaynağının bu olduğunu söylemek kolaydır, ancak sorunları bundan çok daha derindir. Hücum hattı, Joe Flacco’ya dört kez görevden alındığında cebinde sıfır zaman verdi.

Ancak, Pittsburgh Steelers’a karşı geri dönmek için oyun kurucu Zach Wilson’a umutsuzca ihtiyaçları var.

Geçen hafta Cleveland Browns’a karşı gösterdiği muhteşem performansın ardından Jets taraftarları, Bengals’a karşı Mike White için ilahi söylemeye geri döndüler ve bunu hak ediyorlardı. Flacco, 285 yarda 52 pasın 28’ini ve iki müdahaleyi tamamlayarak sezonun en kötü çıkışını yaptı ve topu iki kez öksürdü.

Flacco, “Futbol maçlarını kazanmadığınızda, taraftarlar oraya gitmenizi ve futbol maçlarını kazanmanızı istiyor” dedi. “Futbol izlemek için buradalar ama takımlarının galibiyetini izlemek için buradalar.

“Hayal kırıklığı yaşıyorsunuz ama aynı zamanda iki puanlık bir maç ve bizim bunlardan daha önemli endişelerimiz var. Sadece futbol oynamalıyız, sonra bu şeyler, olacak.”

Bu ayın başlarında Saleh, Wilson’ın Jets’in Pittsburgh Steelers’daki 4. Hafta maçından önce dönmeyeceğini söyledi. Wilson, sezon öncesi sezonun ilk haftasında yaşadığı menisküs düzeltmesi ve kemik çürüğü yaralanmasından geri dönmeye çalışıyor.

Son birkaç hafta boyunca Wilson, antrenörlerle birlikte çalışarak ve futbolu fırlatarak sınırlı bir şekilde antrenmanlarda yer aldı. Pazar günü Wilson, sıkı son Tyler Conklin de dahil olmak üzere bazı Jets oyuncularına attı. Ameliyatla onarılan sağ dizinde korse ya da kol yoktu.

Maçtan sonra Saleh, Wilson’ın Pazartesi günü değerlendirileceğini söyledi, ancak ikinci yıl oyuncusunun gelecek hafta başlayıp başlamayacağını söylemeyi reddetti.

Her iki durumda da Jetlerin bu hücum, savunma ve takımın geri kalanı için bir tür enerjiye ihtiyacı var. Wilson, oyun kurucu pozisyonunda Jets’in cevabı olup olmadığı konusunda jüri hala kararsız.

Hayır, Wilson, gün boyunca düşük paslar, top kaybı, kaçırılan atamalar ve cezalardan muzdarip olduklarından, Jetlerin savunmada yaptığı zihinsel hataları düzeltmeye yardımcı olmayacak. Bunlar arasında, top elden çıkarıldıktan sonra Bengals oyun kurucusu Joe Burrow’a dokunduğu için aldığı üçüncü vuruşta Franklin-Myers’ın gereksiz pürüzlülük cezası var.

Jetler bu kişisel faulü söylememiş olsaydı, Bengaller kumar oynayacaktı. Bunun yerine, Bengals, Tyler Boyd 56 yarda resepsiyonunda günün ikinci golünü attı.

Boyd’un gol vuruşundan bahsetmişken, güvenlik Jordan Whitehead omzunu kullanarak onu durdurmaya çalıştı. İşe yaramadı ve Boyd altı puan için bitiş bölgesine kadar koştu.

Jets koçu Robert Saleh, “Veterinerlerimiz kritik hatalar yapıyor” dedi. “JFL [John Franklin-Myers] kişisel faul, tik tak ya da değil, bu olamaz. ve Corey [Davis] aldığı penaltıdan belliydi.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

“Düzeltilmesi gerekiyor.”

Maçın ilerleyen saatlerinde, Jets muhtemelen oyundaki ilk gollerini atmaya ayarlandığından, Davis kişisel faul için çağrıldı.

15 yard cezası Jets’i 3. ve 6.’dan 3. ve 21’e aldığında bu ceza yıpratıcı oldu. Gang Green sonunda dördüncü hak için gitti ve Flacco görevden alındı ​​ve takım inişlerde devretti.

Köşe oyuncusu DJ Reed, “Özellikle arka uçta sahip olamayacağımız zihinsel hatalar” dedi. “Takımlar çok iyi.

“Konuşu yaptılar, tamam, alkışlayın. Ama diğer şeyler zihinsel hatalardır. Bunu basitleştirmeliyiz ki zihinsel hatalara bir son verelim, durum ne olursa olsun daha fazla iletişim kurmalıyız.

“Düzeltmeliyiz.”

Wilson’ı geri almak, bu takımın her Pazar kazanma şansı olduğuna inanmasını sağlamak için doğru yönde atılmış bir adım olabilir. Özellikle Jetlerin zaman zaman cansız göründüğü hücumda.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir