Jets koçu Robet Saleh, Zach WIlson’a bağlı kaldı

Zach Wilson, sezon öncesi dönemde yaşadığı menisküs ve kemik çürüğünden iyileşirken, Joe Flacco sadece kullanışlı bir işten daha fazlasını yaptı.

Flacco, ilk iki hafta boyunca 300 yardadan fazla attı. Bu içerir 31-30 galibiyette 307 yarda, dört touchdown performansı 2. haftada Browns’a karşı.

Flacco’nun oyununa ve Pazar günü Cincinnati Bengals’i yense bile, Jets koçu Robert Saleh, doktorlardan yeşil ışık yaktıktan sonra takımın Wilson’a başlangıç ​​oyun kurucu olarak olan bağlılığını yeniden doğruladı.

Saleh, “Zach bu organizasyonun geleceğidir” dedi. “Doktorlar onu temize çıkarır çıkarmaz, onu sahaya çıkaracağız.”

Wilson son birkaç haftadır sınırlı bir şekilde antrenman yapıyor. Jets’in Baltimore Ravens’e karşı sezon açılışından önce Saleh, Wilson’ın “zihinsel ve fiziksel olarak” hazır olduğundan emin olmak istedikleri için sezonun ilk üç maçını kaçıracağını duyurdu.

Bu hafta Jets, Wilson’ın oynamasını umarak antrenman programını hızlandıracak. Pittsburgh Steelers’da 4. Haftatamamen pratik yapabileceğini varsayarsak.

Flacco Pazar günü Bengals’e karşı başlamak için en az bir fırsat daha elde edecek. 15 yıllık emektar, geçen hafta başlama ve kazanma şansına sahip olduğu için heyecanlı olduğunu söyledi.

“Takımımızı kazanacak ve umarım yılın geri kalanında iyi bir noktada olacak bir konuma getirmek için son iki hafta ve bu önümüzdeki hafta sahip olduğum fırsat için minnettarım.” dedi Flacco. “Bu benim işim ve yapabileceğim şey bu ve bundan mutluyum.

“Bunun her zaman nihai takım sporu olduğunu duyarsınız ve gerçekten öyledir. Numaranız arandığında adımınızı atarsınız ve işinizi yaparsınız. Kontrol edebileceğiniz tek şey bu ve kontrol etme konusunda endişelenebileceğiniz tek şey bu. 53 kişilik bir kadro olarak bunu yaptığımız sürece kendimizi birçok iyi durumda bulacağız.”

İkinci NFL maçında Garrett Wilson, yakın hafızada en unutulmaz performanslardan birine sahipti.

Wilson, 102 yarda sekiz pas ve oyunun kazananı da dahil olmak üzere iki touchdown yakaladı. Oyun bittikten sonra Wilson, çeşitli insanlardan en az 100 metin mesajı aldığını söyledi.

Ohio Eyaleti’nden ilk turda seçilen çaylak, sürekli olarak bu tür performanslara sahip olmak istediğini söyledi.

Wilson, “Hedef her zaman budur,” dedi. “Asla tatmin olamazsın.

“Benim için yapmak istediğim şey bu, yapmayı umduğum şey bu. Sahaya çıktığımda oyun oynamak, dahil olmak ve takıma yardım etmek istiyorum.

“Hedef her zaman bu ve bu haftadan haftaya değişmeyecek. Memnun olmaya yakın bile değilim.”

Pazar günü Gang Green, MetLife Stadyumu’na gelen AFC şampiyonlarına benzemeyen bir Bengals takımıyla karşılaşacak.

Geçen sezon Super Bowl’a derin bir giriş yaptıktan sonra, Cincinnati’nin şampiyonluğa doğru bir hamle daha yapma beklentileri vardı. Ancak takımın şu ana kadarki hücumu, geçen yıl üç playoff maçı kazanana hiç benzemedi.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Joe Burrow iki maçta 13 takım görevden alındı. Ayrıca, Bengals toplam hücumda (maç başına 343 yard) 18. ve skor hücumunda 19. sırada (maç başına 18,5 puan).

Jets geniş alıcı Corey Davis, Bengals hakkında “İyiler, hızlılar” dedi. “Fizikseller, koşabilirler.

“Orada çok yetenekliler var. Bizden ve forvetlerden iyi bir oyun alacak ve yapmamız gerekeni yapıp galibiyetle ayrılmaya çalışacağız.”

Sıkı son CJ Uzomah Pazar günkü Browns’a karşı heyecan verici zaferi kaçırdı. Şimdi, serbest oyuncu alımının art arda ikinci maçını kaçırma ihtimali var.

Uzomah (hamstring) Çarşamba günkü antrenman sırasında sınırlıydı ve Pazar günü oyun zamanı kararı olacak. Eğer gidemezse, üçüncü tur draft hakkı Jeremy Ruckert, Tyler Conklin’in Bengals’e karşı kazanmasından sonra Jets’in 2 numaralı sıkı sonu olacak. Ruckert, Browns’a karşı ilk NFL maçında oynadı ve bir kez hedef alındı.

Savunma sonunda John Franklin-Myers (parmak, dörtlü) ve sol vuruşta George Fant (dinlenme, diz) antrenman yapmadı. Fant ayrıca geçen Çarşamba 2. Hafta maçından önce bir dinlenme günü geçirdi.

Savunmada Quinnen Williams (ayak) ve güvenlik Jordan Whitehead (baldır) da sınırlıydı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir