Jets’in genç yıldızları Robert Saleh’e Seahawks günlerini hatırlatıyor

Bir takımın, çaylak oyuncularından sezona iki maçta erken temettüler alması nadirdir.

Ama şimdiye kadar Jets’in çaylaklarında durum böyleydi. Jets koçu Robert Saleh, bunu Seattle Seahawks’ta defansif kalite kontrol koçu olduğu zamana benzetiyor.

“Bunu Seattle’da Pete ile öğrendim. [Carroll] USC günlerine kadar geri dönüyor, ”dedi Saleh Cuma günü. “Hepsi birinci sınıf ve ikinci sınıf olan çok genç bir grubu canlandırdı.

“Sonra Seattle’ı aldığında, amacı gazilerin hata yapmaması olan genç adamlarla oynamaktı, ama onlar neredeyse genç adamlar kadar patlayıcı değiller. Genç adamlar tonlarca hata yapar ama yaşlı adamlar kadar zeki değiller. Biraz alıştım ve flash oyunlar gerçekten heyecan verici. Flaşları görüyoruz, siz yeteneği görüyorsunuz, mesele bunun sürekli olarak harika olmasını nasıl sağlayabileceğimizle ilgili.”

Geçen Nisan’ın draftında 4. sıradan seçilen Sauce Gardner, bilgi birikimi ve oyun hızıyla koçları etkiliyor. DJ Reed’den başlayarak Gardner, Ravens’ ve Browns’ın en iyi alıcılarından bazılarını kapsayan kendi şarkısını yaptı.

Bengals’ın Ja’Marr Chase ve Tee Higgins’te yetenekli bir alıcı ikilisi olduğu için bu hafta Gardner için biraz test sağlayacak. Gardner’ın olumlu anları olmasına rağmen, geçen hafta Browns’a karşı bazı yanlış iletişim sorunları yaşadı ve bu da Amari Cooper’a bir gol izin verdi.

Jets savunma koordinatörü Jeff Ulbrich, “Çaylaklarda her zaman gözünüz onların üzerinde olsun diye farkında olduğunuz bir şey” dedi. “Bu gelgitler olacak ve acı verici olabilen bu öğrenme deneyimleri olacak.

“Sadece adamı gözlemlemelisin ve bence her adam çok benzersiz ve her çaylak o kadar benzersiz ki, potansiyel olarak kabuk şoku yaşayabilirler ve güvenlerini kaybetmeye başlayabilirler ve tereddüt etmeye başlayabilirler. tekniği bırakıp bir şeyler yapmaya başlayabilir.

“Bunu çok gördüm ve şimdiye kadar onun için durum hiç de öyle değil. Hataları kabul eder. Ondan büyür. Gerçekten onun bir hata tekrarlayıcı olmayacağına inanıyorum, bu da çaylaklarınızdan isteyebileceğiniz en iyi şey.”

Garrett Wilson, Browns’a karşı sahadaki en iyi oyuncu olduğu için katkıda bulunan sadece Gardner değil. 102 yarda sekiz yakalama ve iki touchdown kaydetti. Wilson, sadece 41 snapte 52 yarda dört pas yakaladığı için Ravens’a karşı da sağlamdı.

Çaylak geniş alıcı, Ohio State’deki zamanının onu kariyerinin başlarında katkıda bulunmaya hazırladığını düşünüyor.

Wilson, “Ohio Eyaletine her şeyi borçluyum” dedi. “O ortam çok özeldi. Bunu gerçekten uygulayamazsınız, gerçekleşene kadar diğer DB’leri diğer tarafta görmeye gerçekten hazırlanamazsınız. Ohio State’de bu kaçırmamanız gereken bir şey.”

Breece Hall’u geride bırakan ve Max Mitchell’in üstesinden gelen kenar aceleci Jermaine Johnson da Jets için erkenden önemli katkılar sağladı. George Fant’ı tekrar sol müdahaleye zorlayan Duane Brown’ın sakatlığının ardından Mitchell sağdan müdahaleye başlıyor.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Hall, Jets’in Browns’a karşı önde gelen koşucusuydu, çünkü bir alıcı touchdown ile yedi taşımada 50 yarda vardı.

Jets için bu kadar erken başlayan ve katkıda bulunan genç oyunculara sahip olmak ancak olumlu bir işaret olarak görülebilir. Özellikle bu sezondan önce sahip oldukları yetenek eksikliği ile.

Saleh, “Hepsi harika bir iş çıkarıyor” dedi. “Her şey, sadece yaptıkları iyiliği gördükleri için hayranların heyecanı ile ilgili.

“Onlara bu kadar uzun süre veriyoruz ve hatalarını mazeret ediyoruz çünkü size bir çamaşır yıkama listesi verebilirim. Yapabilecekleri inanılmaz flash oyunlar, bitirmeye çalıştığımız şeyleri raydan çıkaran yıpratıcı şeylere karşı. Bu boşluk kapandığında, durdurulamaz patlayıcı oyunlar haline geliyor.”

Oyun kurucu Zach Wilson (diz) bir hafta daha dışarıda olacak, ancak Jetler, Bengals’a karşı herkesin hazır olmasını bekliyor.

George Fant’ın sol vuruşu [knee] Cuma günü sınırlıydı ve Pazar günkü oyun için şüpheli olarak listeleniyor, ancak oynaması bekleniyor. Güvenlik Jordan Whitehead [calf] da sınırlıydı ve şüpheli olarak listeleniyor.

Sıkı son CJ Uzomah [hamstring]Geçen Pazar günü Browns’a karşı oynadığı maçı kaçıran oyuncunun antrenmanlara tam olarak katıldığı ve bu da şüpheli. Quinnen Williams’ın savunması [foot]geniş alıcı Corey Davis [knee]John Franklin-Myers [toe/quad] hepsi de sorgulanabilir ve Cuma günü tamamen pratiktir.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir