Jets’ten Robert Saleh, Bengals’a karşı daha fazla savunma bekliyor

Savunmada cesaret verici bir 1. Hafta performansından sonra, Jetler geçen hafta Cleveland Browns’a karşı bir adım geri adım attı. Gang Green, 31-30 sezonun ilk maçını kazanırken, savunma, 1. Haftadaki Kuzgunlara karşı 131 yarda daha fazla izin verdi.

Jets savunma koordinatörü Jeff Ulbrich, “Daha iyi iletişim kurmam gerekiyor” dedi. “Topa saldırmak istiyor muyum, çünkü yaptığımız şey bu.

“Hepimizin bildiği gibi, kazanmak, topu almak açısından en tarihi istatistik. Oyuncuların kafasında, top kaybı yaparak bu oyunun gidişatını değiştiren zihniyetleri buydu. Bunu yaparken de gerektiği gibi mücadele edemedik. Onlara bu adamı sarmanız gerektiğini söylerken kesinlikle daha bilinçli olmalıyım. Antrenörlük ve oyuncular konusunda yeterince iyi bir iş çıkaramadık.”

Jets sezon açılış maçında Ravens’a 24-9 yenildi, ancak savunmaları oyun kurucu Lamar Jackson’ı 17 yarda koşturdu. Toplamda, New York 274 yarda vazgeçti, ancak oyun boyunca büyük oyunlar fark oldu.

Bir hafta sonra Browns’a karşı, Jetlerin savunması tamamen farklı bir birime benziyordu. Cleveland, Yeşil ve Beyaz’a karşı toplam 405 yarda kazandı ve geri koşan Nick Chubb, üç acele touchdown da dahil olmak üzere bu yardlardan 87’sine sahipti.

Bu hafta Gang Green, ilk iki hafta boyunca futbolun en kötüsü olan Cincinnati Bengals hücum hattıyla karşı karşıya. Bengals oyun kurucusu Joe Burrow, bu süre zarfında 13 kez görevden alındı ​​ve bu da ligin lideri.

Bengals ayrıca, en iyi 11. olan 139 yarda koşan Joe Mixon’da futboldaki en iyi geri dönüşlerden birine sahip.

Jets linebacker CJ Mosley, “Her zaman koşu oyunuyla başlar” dedi. “Çalışmalarının çoğu geçen hafta Browns ile karşılaştığımız zamana benziyor.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Browns’ın başarılı olduğu koşulardan bazılarını görmeyi bekleyeceğiz. Cincinnati’nin koşu stilini ve açıkçası Burrow ve Chase ile pas oyunlarını yansıtmaya çalıştık ve sahada bazı tehditleri var.”

bu Jetler için sorun 27. için bağlanan üç çuvalları olduğu için sezonun ilk iki haftasında geçiş acelesi yoktu.

Yardımcı olabilecek şey, Bengals’ın hücum hattında ilk başlayanlardan biri olmadan kalmasıdır. Bengals sağ vuruşu La’el Collins, sırtındaki sakatlık nedeniyle son iki günlük antrenmanı kaçırdı. Pro Football Focus’a göre, iki acele, iki oyun kurucu vuruşu ve bir çuvaldan vazgeçtiği için kredilendirildiği Kovboylara karşı ortalamanın altında bir performans sergiliyor.

Burrow gibi bir oyun kurucu ve Ja’Marr Chase ve Tee Higgins gibi alıcılarla, bu hafta Bengals için tutarlı bir baskı almak şart.

Jets koçu Robert Saleh, “Daha iyi olmalı, hepimiz daha iyi olması gerektiğini düşünüyoruz” dedi. “İlk hafta, Lamar oynadığımız gerçeğiyle tamamen anlaşıldı. [Jackson].

“Bu hafta ve adamlar için mazeret uydurmuyorum, ancak bize topu ne kadar koştukları, aksiyon oynadıkları, pas, max pro, yaptıkları tüm farklı şeylerle ilgili farklı bir meydan okuma sundum, ama ne zaman fırsatlarımızı bire bir alıyoruz, kazanmamız gerekiyor ve oyun kurucuyu cebimizde tutmamız gerekiyor, oynamamız ve birlik olarak acele edebilmemiz gerekiyor.

“Kötü olmadı, bunu söylemiyorum, sadece daha fazlasını istiyorsun. Ben d-line odaklıyım, bunu herkes biliyor ve sanırım daha önce kime çok şey verildiğini, çok şey gerektiğini söyledim ve bu yüzden, sadece o gruptan biraz daha fazlasını bekliyorum

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir