Kamerada, Pakistan Bakanı Marriyum Aurangzeb Londra’daki Protestocular Tarafından Heckled

Kamerada, Pakistan Bakanı Marriyum Aurangzeb Londra'daki Protestocular Tarafından Heckled

Marriyum Aurangzeb, UNGA’nın 77. oturumuna katılmak için şu anda Londra’da.

Pakistan Enformasyon Bakanı Marriyum Aurangzeb, geçtiğimiz günlerde iddiaya göre denizaşırı Imran Khan destekçileri tarafından Londra’da bir kafede azarlandı. Olayın birkaç videosu sosyal medyada viral hale geldi ve protestocuların Bayan Aurangzeb’in etrafında döndüğünü ve “Londra’da eğlenmek için kamu parasını yağmalamak” için onu çarptığını gösterdi.

Haber ajansına göre ANI, eski Başbakanın destekçileri, Bayan Aurangzeb’i Pakistan’daki sel felaketinin ortasında yabancı ziyaretler yaptığı için eleştiriyorlardı. Ancak video, eski Pakistan Başbakanı Nawaz Shariff’in kızı Aurangzeb’in göstericilerin megafonlarla ona bağırmasına rağmen gözle görülür bir şekilde sakin kaldığını gösterdi.

Marriyum Aurangzeb, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun (UNGA) 77. oturumu için Pakistan heyetinin bir üyesi olarak şu anda Londra’da.

Ayrıca Okuyun | Pakistan Başbakanı’nın Sızdırılan Ses Klibi Dark Web’de Açık Artırmaya Hazırlanıyor: Rapor

Olayı Twitter’da ele alan Pakistan bakanı, Imran Khan’ın nefret ve bölücü siyasetinin insanlar üzerindeki “zehirli etkisini” görmekten üzgün olduğunu söyledi. Kızgın kalabalığın her sorusunu yanıtladığını belirtti. Twitter’da “Imran Khan’ın zehirli politikalarına karşı koymak ve insanları bir araya getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Imran Khan, 1996 yılında PTI’yi (Pakistan Tehreek-e-Insaf) kurdu. 2018’den 2022’ye kadar ülkeyi başbakan olarak yönetti.

Bu arada, diğer birkaç Pakistanlı bakan, Bayan Aurangzeb’i savunmak için öne çıktı.

Maliye Bakanı Miftah İsmail, bu tür taciz ve asılsız yalanlar karşısında “zarafet ve soğukkanlılığı” için Bayan Aurangzeb’i selamladı. Twitter’a girerek, o söz konusu“Ablam @Marriyum_A’yı (duyulan ama çok şükür görülemeyen) o terbiyesiz kadından gelen bu kadar taciz ve mesnetsiz yalanlar karşısında zarafet ve soğukkanlılığından dolayı selamlıyorum.”

Ayrıca Okuyun | 6 Pak Askeri Personel Bir Ayda İkinci Helikopter Kazasında Öldü

Savunma Bakanı Khawaja Asif belirtilmiş denizaşırı Pakistanlıların Pakistan toplumunun “en düşük seviyesini” temsil ettiğini. “Siyasi farklılıklara bu rengi vermek, kötü eğitimin ve hoşgörüsüzlüğün doruk noktası olan bir akımdır. Mezhep sonrası siyasetteki şiddet eğilimi toplumumuzu mahvedecektir.” dedi Asıf.

Planlama Bakanı Ahsan İkbal Heckling olayını “PTI holiganlarının en içler acısı, kınanması ve utanç verici eylemi” olarak nitelendirdi. Bayan Aurangzeb’e kalabalığa “cesurca” baktığı için övgüde bulundu. “Gerçekten bir dişi aslan!” dedi.İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir