Kenny Golladay, yedek kulübesinden sonra takas talebini dışlamayacak

Devler alıcısı Kenny Golladay Çarşamba günü yaptığı açıklamada, geçen Pazar günkü Carolina Panthers galibiyetinde yapılan yedek kulübesine şiddetle katılmadığını söyledi.

Antrenmandan sonra gardiyan, “Karar hiç hoşuma gitmedi,” dedi. “Takımdaki insanlar bile gerçekten ‘Neler oluyor’ gibiydiler.”

Golladay, neden iki kareye düşürüldüğünü de anlamadığını söyledi.

“GM, baş antrenör, tüm bu antrenörler: ‘Her şeyi doğru yapıyorsun. Kendini doğru şekilde idare ediyorsun” dedi. “Yani biraz kafa karıştırıcı.”

Bu yüzden Golladay, eğer bu devam ederse, manzara değişikliği isteme olasılığını dışlamaz. O alıyor 17.75 milyon dolar garanti Devlerden kenardan izlemek için.

“Nasıl gittiğini göreceğiz,” dedi. “Yani, buraya oynamaya geldim. Ayrıca oynamam için bana para ödüyorlar. Sanırım daha fazlasını görmek istiyorlar, ya da yanlarında ne varsa onu almak istiyorlar. Her gün gelene kadar yapmam gerekeni yapmaya devam edeceğim.”

MetLife Stadyumu’nda Dallas Cowboys’a (1-1) karşı Pazartesi Gecesi Futbolu için bu haftaki oyun planının daha büyük bir parçası olabileceğini düşünüyor gibiydi.

“Bence [my role] muhtemelen biraz farklı olacak” dedi. “Hala gerçekten bilmiyorum.”

Eğer yedek kulübesi üretim eksikliğinden kaynaklanıyorsa, Golladay’e öyle söylenmiş gibi görünmüyordu. Ön büro ve koçluk personelinin iddiaya göre ona bir şey söyleyip başka bir şey yaptığı hakkında iki yorum yaptı. Ayrıca bu durumun koçluk kadrosuyla olan ilişkisini etkileyip etkilemeyeceği konusunda buz gibi bir cevap verdi.

“Neyse ne. Bu bir iş,” dedi. “Ben koçlarla arkadaş olmak için burada değilim. Onlar benim için sadece iş arkadaşı.”

Golladay ve GM Joe Schoen, Çarşamba günkü antrenmanın bireysel bölümünde sahada yumruk yumruğa ve kısaca konuştular. Golladay yedek kulübesinden bahsettiklerini söyledi.

“Biraz,” dedi. “Bu benimle onun arasında.”

Baş antrenör Brian Dabolll Pazartesi günü Schoen’in maç günü kadrosunu belirlemede bir rolü olduğunu ima etti.

Golladay’ın oturması sorulduğunda Dabolll, “Joe ve ben binamızdaki hemen hemen her şeyde işbirliği yapıyoruz” dedi. “Yaratmak istediğimiz bir şey, elimizden geldiğince rekabetçi bir ekip. Nerede draft edildiğine, buraya nasıl geldiğine, ne kadar para kazandığına bakılmaksızın herkesin oraya gidip rekabet ettiğine ve o hafta oynama hakkını kazanan adamlarla oynadığımıza inanıyoruz.”

Dabolll, David Sills’in Golladay’in kaybettiği oyun süresini kazandığını söyledi. Sills’in çıtçıtları, sezonun açılışında 27’den geçen Pazar günü 67’ye fırladı. Golladay’in oynama süresi 46’dan ikiye düştü.

Dabolll, “Sadece David Sills’in iyi bir iş çıkardığını söyleyeceğim,” dedi. “İyi bir iş çıkardı ve oynama süresinin bir kısmını kazandı. Ve her hafta bir yarışma. ”

Golladay, Dabol’un kendisine yedek kulübesinin Panthers maçından önce geleceğini söylediğini ve Golladay’in “söylediklerini kabul ettiğini” söyledi.

Golladay, “Bu ileri geri bir tartışma değildi” dedi. “Biraz katılmamayı kabul edin.”

Golladay’in geçen sezonki üretim eksikliği, özellikle ilkbaharda imzaladığı 40 milyon dolarlık garantili dört yıllık 72 milyon dolarlık sözleşme göz önüne alındığında, açıkçası kabul edilemezdi.

Geçen sezon 14 maçta 521 yarda sadece 37 kez yakaladı ve hiç touchdown yapmadı. Ve iki hedefte 22 yarda sadece iki yakalama yaptı. 1. haftada Tennessee.

Ancak bu eğitim kampında, sezon dışı bir tıbbi prosedürden sonra gelen tek bir antrenmanı bile kaçırmadı. Yine de Carolina’ya karşı, güvenilirlik geçmişi olmayan, nadiren antrenman yapan ve 1. Haftada Dabolll’un köpek kulübesinde yedi snap ile vakit geçiren ikinci yıl oyuncusu Kadarius Toney’den (28 snap) daha az oynadı.

Golladay, diğerlerinin ona kıyasla ne yaptığının önemli olmaması gerektiğini söyledi.

“Ne olursa olsun oynamalıydım,” dedi. “Bu bir gerçek.”

Ayrıca, geniş alıcılar koçu Mike Groh’un 1. Hafta’da “Kenny’nin gerçekten iyi bir iş çıkardığını düşündüm” dediğini, ancak 2. Haftada sadece iki çıtçıt çalmak için ona eklenmiyor.

Golladay, Carolina’ya karşı “oyunda yapılan her şeyi” hissettiğini “Kesinlikle yapabilirdim” dedi.

“Bütün zaman, [I] Kenarda pozitif enerji vardı, ”dedi Golladay. “Ben kızmadım. Rolü kabul etti ve kilitli kalmaya çalıştı.” Kırmızı bölgeden sadece iki vuruşu geldi.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Kırmızı bölgeden sadece iki vuruşu geldi. Bu durumun nasıl çözüleceği belli değil.

Sınırlı Devler Golladay’i şu anda doğrudan kesemezler çünkü bu, maaş üst sınırına 25.4 milyon dolarlık bir üst sınır isabetine neden olur. Bu, zaten kitaplarında bulunan 21.15 milyon dolardan daha yüksek.

Golladay’i takas etmek de zor olurdu. Potansiyel bir anlaşmada satın alan takım, bu sezon 13 milyon dolarlık maaşının geri kalanını ve 4.5 milyon dolarlık 2023 kadro bonusunu almak zorunda kalacak.

İşaretler bunun Golladay’in New York’taki son sezonu olabileceğini gösteriyor, çünkü onu serbest bırakmanın cezası gelecek yıl düşüyor. Ama şimdilik, Schoen ve Dabol’un bu gururlu emektarı nasıl yöneteceklerini ve onu takıma nasıl dahil edeceklerini bulmaları gerekiyor.

NFL takımlarının sürekli olarak yüksek düzeyde işlev görebilmesi için meritokrasi olması gerekir. Bu nedenle, eğer oyuncularının saygısını kazanmak ve maçları kazanmak istiyorlarsa, en iyi oyuncuları oynamak ve yedek kulübesinde yer almak veya diğerlerini kesmek koçların görevidir.

Ancak bu kararların şeffaf, tutarlı ve etkili olması gerekiyor. Golladay hala bunun neden olduğunu merak ediyordu ve diğerlerinin de aynı şeyi düşündüklerini iddia ediyordu.

Perşembe gününe kadar resmi bir Giants-Cowboys sakatlık raporu olmayacak, ancak şu oyuncular Çarşamba günü antrenman yapmadı: WR Kadarius Toney (hamstring ağrısı), WR Wan’Dale Robinson (sağ diz), WR Sterling Shepard (Aşil, bakım ), S Dane Belton (bilinmiyor), kenar Kayvon Thibodeaux (sağ MCL burkuldu), kenar Azeez Ojulari (sağ baldır), DL Leonard Williams (sağ MCL burkuldu), CB Aaron Robinson (ek) ve CB Nick McCloud (hamstring) … Yeni LB Jaylon Smith 54 numara giyiyor. Güvenlik 2. Haftayı kaçıran Jason Pinnock antrenman yaptı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir