Knicks antrenman kampına başlarken izlenecek hikayeler

Leon Rose’a kadro yapısının bu yönü için kredi verin: Knicks iyi oynarsa ve beklentileri aşarsa, fark yaratanlar eklemek için iyi bir konumdadırlar. Gerçek fark yaratanlar. Tüm bu ilk tur draft hakkı seçimleri – önümüzdeki yedi yıl içinde 11 – onları kabul etmeye Danny Ainge’den daha hevesli bir takas ortağını bekliyor.

Knicks bize tüm seçimlerini hatırlatmayı seviyor.

Rose, ekibin James Dolan’a ait olan şirket içi kablo istasyonu MSG Network’le övünerek, “Kapitalle aynı hizadayız” diye övündü.

Tabii ki, Rose bir yıl önce benzer bir durumdaydı ve serbest oyunculuğu beceriksizdi. Kemba Walker, Evan Fournier, Nerlens Noel, Alec Burks ve Julius Randle’a verilen anlaşmalar negatif değerlere dönüştü ve Rose’un çoğunu ekli draft seçimleriyle boşaltarak bunları çabucak başarısızlık olarak kabul etmesine izin verdi.

Şimdi Rose, rejiminin 3. yılına geçen sezonla aynı çekişme umutları olmadan giriyor, ancak iyimser olmak için birkaç başka neden daha var: ekibi gerçek bir derinliğe sahip, ekibinde yeni bir oyun kurucu var, ekibinin döndürülecek çok sayıda varlığı var herhangi bir durum ve ekibi yüksek beklentileri karşılamak zorunda değildir.

Çubuk kolayca temizlenecek kadar alçak.

Rose, “Genel hedefimize geri dönüyor – hedefimiz gelişmek” dedi. “Ve iyileştirmenin farklı yolları var.”

Bu da bizi Salı günü eğitim kampının başlangıcına ve en önemli beş soruya getiriyor. Bunlar, Ekim ayının ortasındaki kampın sonunda kesin olarak yanıtlanmayacak, ancak önümüzdeki sezonu tanımlayacak ve Knicks’in bu boşluk yılının ötesinde nasıl ilerleyeceğini belirleyecek.

Gerçek Randle’ın ne geçen sezon kadar kötü ne de iki sezon önce olduğu kadar iyi olmadığını varsaymak mantıklı. Bir orta yol var. Ve şut verimliliğini tahmin etmek zor olsa da, Randle’ın kontrolünde, geliştirilmiş bir takım üzerindeki etkisini belirlemede uzun bir yol kat edebilecek bazı sorunlar var. Geçen sezon tanık olduğumuz gibi, Randle tutkulu, gururlu ve çok hassas. MSG’deki hayranlarla ilgili bir sorun haline gelen olumsuzluk, indirgeme veya hayal kırıklığına iyi yanıt vermiyor.

“Julius tutkulu bir oyuncu. Bunu olumlu görüyorum” dedi Rose. “Geçen yıl bazı kaba yamalar var mıydı? Evet. Hepimiz şeylerden öğreniyoruz. Ve Julius bundan bir şeyler öğrendi ve gitmeye hazır.

“Bence Julius harika bir yıl geçirecek.”

Jalen Brunson ve RJ Barrett’ın yanında daha düşük bir rolü kabul etmek Knicks’in büyümesi için şart. Herhangi bir gecede onların en iyi oyuncusu olamayacağından değil, aynı sıklıkta topa hükmetmeyi beklememesi gerektiğinden. Söylentiye göre Randle bu yaz elit kondisyonda çalıştı ve antrenman kampındaki kondisyon kazanımlarına iyi bir göz atacağız. Randle’ın geçen sezon biraz düşen oyununun önemli bir parçası.

Evan Fournier görevdeki başlangıç ​​ve bir sezonda yapılan 3 sayılık atışlarla takım rekorunu kırdı. Yine de kadro, Brunson’ın yanında daha iyi bir çevre savunma oyuncusundan faydalanabilir, bu yüzden ikinci yılın iki yönlü tehdidi Quentin Grimes, Fournier’in yerini alabilir. Fournier’in geçen sezon dördüncü çeyrekte sadece altı dakika ortalamayla oynadığı söyleniyordu.

Thibodeau, kritik zamanlarda Grimes, Immanuel Quickley, Alec Burks ve Derrick Rose’a daha fazla güveniyordu.

Ölüm, vergiler ve Knicks’in bir oyun kurucuya ihtiyacı var. Brunson dokuz rakamlı anlaşmasına sadık kalırsa bunlardan biri kaçınılmazlığını kaybedecek. Geçen sezonki hayal kırıklıklarından sonra önemli olan pick-and-roll’da top idarecisi olarak yetkinlik getiriyor.

Alec Burks, Kemba Walker ve Immanuel Quickley’in oyun kurucu olarak yer aldığı Knicks, pick-and-roll takımı olmak için çok uğraştı (denemelerde ligde yedinci oldular), ancak çoğu zaman başarısız oldular. Pick-and-roll’larda %37.7’lik bir düşüşle saha golü yüzdesinde 29. sırada yer aldılar. Hücumlarında büyük bir boşluk vardı. Brunson doldurabilir. Diğer soru ise Brunson’ı transfer etmenin Knicks’e draft seçimine mal olup olmayacağı.

Rose herhangi bir yanlış yapmadığını reddetti ancak lig henüz soruşturmasını tamamlamadı. Bir kaynağa göre bu soruşturmalarda oyuncularla röportaj yapılmadı, ancak lig en az bir Knicks çalışanının cep telefonuna el koydu.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

NBA komiseri Adam Silver, “Umarım önümüzdeki birkaç hafta içinde tamamlanırlar” dedi.

Leon Rose, Barrett’ın yaşına göre kümülatif istatistikleri bir araya getirerek, Kobe Bryant, LeBron James, Luka Doncic ve Kevin Durant ile riskli bir karşılaştırma yaptı. Sakin olalım, takım başkanı. Rose, Donovan Mitchell için takas görüşmelerinde Barrett’ı salladı ve ona maksimum limitin çok altında bir sözleşme uzatması vermek için Eylül ayına kadar bekledi. Şimdi Rose onu LeBron James ile kategorilere mi koyuyor? Sözleşme müzakereleri sırasında bu duygu neredeydi?

Barrett, Knicks’in bu yazı nasıl idare ettiğinden daha iyisini hak ediyordu. Uzatma duyurusu özensizdi – Mitchell Cavs’e takas edildikten hemen sonra şeffaf bir şekilde tweetlendi – ve James Dolan’ın medya politikaları nedeniyle devasa imzası için bir basın toplantısı bile düzenleyemediler.

Ancak Barrett, üç NBA sezonunda çok daha fazlasının üstesinden geldi. Hayal kırıklığı yaratan bir ilk kampanyadan sonra baskın olarak etiketlendi ve her iki Çaylak takımını da bıraktı. Sonra kendini geliştirdi ve daha da geliştirdi. Bu sezon daha büyük bir mikroskop olacak çünkü Barrett için daha iyi görünümler yaratmaya yardımcı olması gereken Brunson’ın yanında başka bir sıçrama bekleniyor. All-Star maçına çıkmayı istemek gerçekçi değil.

Leon Rose ve en iyi yardımcısı William Wesley, NBA franchise’ı yönetme deneyimi olmayan eski ajanlardır. İlk takımları beklentileri yalanlayıp playofflara gittiğinde, büyük ölçüde önceki rejim tarafından oluşturulmuş bir takımın sırtındaydı. Rose, o ilk yıl iki etkili hamle yaptı: Tom Thibodeau’yu işe almak ve (Thibodeau tarafından itilen) Derrick Rose’u takas etmek.

Yine de, geçen sezonki mücadelelerin çoğunda ateş altında olan teknik direktördü. Bunun bir kısmı, genç oyuncuların, özellikle de Obi Toppin’in gelişimini engellediği algısıydı. Bunun bir kısmı, ön büro tarafından Thibodeau’nun yedek kulübesine itilen iki önde gelen asistanı – Kenny Payne ve Johnnie Bryant – ile bir koçluk ekibinin inşasıydı.

Ve diğer yön, NBA’de hayatta kalmanın doğal düzenidir. Koç genellikle ön bürodan önce gider. Rose, son zamanlarda Knicks TV kanalında koçunu kararlı bir şekilde destekledi. Sezon başlamadan önce bu doğru bir hamleydi. Ama ya işler ikinci bir yıl boyunca kötüye giderse?

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir