Knicks’ten Leon Rose, Donovan Mitchell’i kaçırdıktan sonra “heyecanlandı”

Leon Rose, Knicks’in kurum içi ağına playoffları ve Donovan Mitchell’i kaçırdıktan sonra kadrosuyla “heyecanlandığını” söylemek için saklandığı yerden çıktı.

Rose, James Dolan’ın sahibi olduğu MSG Network’e yaptığı açıklamada, “Bu süreçten (Donovan Mitchell ile takas etmeye çalışırken) geçtik ve günün sonunda kalma kararı aldık” dedi. “Ve bulunduğumuz yerden çok heyecanlıyız. Yaza baktığımızda, neler olduğu konusunda kendimizi çok iyi hissediyoruz.”

Knicks başkanı olan eski menajer Rose, sezon dışı harcamalarını RJ Barrett, Mitchell Robinson ve Jalen Brunson’a övdü. Barrett’ın dört yıl, 107 milyon dolarlık imzası – ki bu 23 yaşındaki forvete takım tarihindeki en yüksek ortalama maaşı verdi – Rose’un Jazz ile Mitchell için yaptığı takas görüşmelerinde onu sallaması üzerine Eylül ayına ertelendi.

Sonunda Jazz, Mitchell’i Cavs’e takas etti. Kaynaklara göre, müzakerelerde büyük bir tıkanıklık, korumalı taslak seçimler üzerindeydi. Jazz, Knicks’ten daha fazlasını istedi. Toronto’lu bir yerli olan Barrett, bu yaz kontrat uzatmasını beklerken Team Canada maçlarına oturdu.

1999’da Charlie Ward’dan bu yana çaylak anlaşmasını yeniden imzalayan ilk Knick ilk tur draft hakkı oldu.

“Ana hedeflerimizden biri iç istikrar yaratmaktı. İmzalı RJ Barrett. Charlie Ward’dan bu yana bir oyuncunun ilk uzatması, ”dedi Rose. “Mitchell Robinson’ı elimizde tuttuk (dört yıl boyunca, 60 milyon dolar). Son birkaç yılda gelişen bir oyuncu ve onu tutabildiğimiz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Bu yaz Jalen Brunson’da serbest oyuncu kadrosunda 1 numaralı oyun kurucuyu aldık (dört yıllığına, 104 milyon dolar). Bu yüzden yaz hakkında gerçekten iyi hissediyoruz.”

Yazla ilgili yükseliş tutumuna rağmen Rose, Mitchell’e göz dikti ve All-Star için çok çabaladı. Mitchell, New York’a gittiğini düşündü ve hikayenin daha fazlası olduğunu ima etti. Knicks’in bazı üyeleri, Cavs’ten daha iyi bir paket sunduklarını düşündüler ve Mitchell’i almak için kendilerine adil bir şans verildiğinden şüpheliydiler.

“Çok yakın. Bundan fazlasını söylemeyeceğim,” dedi Mitchell ESPN’e. “Çoğundan biraz daha fazlasını biliyorum. Ama çok yakın.”

Jazz GM Justin Zanik, “en iyi teklifi” aldıklarını söyledi.

Zanik, “En iyi teklif buydu” dedi. “Bence (Cavs) için, Donovan ile bir pencere açmak için takımlarına eklemek için bir fırsattı. İyi bir geri dönüş almak için iyi bir şeyden de vazgeçmelisin. Kesinlikle çok şeyden vazgeçtiler.”

Rose, önümüzdeki yedi yıl içinde Mitchell’e takas yapmayarak elde ettiği 11 ilk tur seçimini tekrar referans aldı.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Rose, “Hareket etmeyerek, piyasada büyük para birimi olduğunu bildiğiniz taslak sermaye ile aynı hizadayız” dedi. “Ve ilerledikçe daha iyi olmamıza yardımcı olacak bir şey.”

Rose, yalnızca ekibin kurum içi ağıyla konuşarak, ekibin dış medyayı boykot etmesine devam etti. Bu, Dolan tarafından dikte edilen bir politikadır ve sadece ligin zorunlu kıldığı kontenjanlarla bölünür. Rose hiçbir zaman medyaya konuşmakla görevlendirilmedi, ancak bir yıl önce Knicks’in 2021’de Doğu’da dördüncü sırada bitirerek beklentileri aşmasından kısa bir süre sonra, görev süresinin zirvesine yakın bir yerde beat muhabirleriyle bir toplantı yaptı.

O zamandan beri dış medyayla konuşmadı. Knicks, belki de tesadüf değil, geçen sezon Doğu’da 11. sırada bitirirken bir hayal kırıklığıydı.

Knicks, takımın Twitter hesabında Rose ile yaptığı röportajın öngösterim kliplerini yayınladı. Ayrıca babası Rick, Rose’un yakın bir aile dostu olan Brunson’ın imzasını da övdü.

“Sahip olduğumuz en büyük boşluklardan birini dolduruyor. Başlangıç ​​oyun kurucu,” dedi Rose. “Bu, takımımız için çok önemli bir rol. Bizi stabilize edecek o kişiye ihtiyacımız vardı.”

Rick, sezon dışında Knicks tarafından yardımcı antrenör olarak işe alındı. Kadınlarla uygunsuz davranış iddiaları üzerine 2018’de Timberwolves asistanlığından istifa ettiğinden beri NBA’de bulunmuyor. Brunson, 2014 yılında Bulls yardımcı antrenörü olarak görev yaparken bir masöze cinsel istismarda bulunmaktan suçsuz bulundu.

Knicks, takımın web sitesinde yer almasına rağmen, Rick Brunson’ın işe alımı hakkında ne yorum yaptı ne de duyurdu.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir