Mets, 106 vuruş vuruşuyla acı verici MLB rekoru kırdı

Kalan 11 maçla, en azından Mets nedenin geri kalanını yaralarını dondurmak için kullanabilir.

Çarşamba öğleden sonra, aksi halde Brewerlar için cansız kayıp, Mets sonunda tüm sezon boyunca kaçınmaya çalıştıkları rekoru kırdı. Ya da en azından, Mets’in bir üyesi, onları sürekli olarak delen sahalardan kaçınmaya hiç ilgi göstermediği için kaçınmak istedi.

“Plakaya daha yakınım ve hareket etmiyorum” dedi Mark CanhaBu yıl 24 vuruş vuruşu, canlı top çağında şu anda diğerlerinden daha fazla vurulan bir takımda en çok vuruş yapan .

Canha, Çarşamba günü iki kez ve Milwaukee’deki üçlü maç sırasında üç kez vuruldu. Ortabatı kasabasından beyzbol büyüklüğündeki birkaç lekeyi besleyerek kaçtı, aynı zamanda Brandon Nimmo’nun 2018’de 22’sini geçerek sahaların isabet ettiği yeni franchise rekoru.

Canha, “Sürahiler artık çok fazla içeri giriyor,” diye içini çekti. “Sadece bir şekilde bu şekilde çalışıyor.”

Takımın rekor kıran Çarşamba günkü ilişkinin dokuzuncu sırasında geldi. Luis Guillorme, Mets sezonunun 106. fasulye topunu aldı. Dikkat çekici bir şekilde, Guillorme’nin büyük bir lig maçında ilk kez bir sahadan vurulmasıydı ve bu da onu birinin inatçı atışının acı verici ucunda sona eren 17. farklı Met yaptı.

İç sahadaki tüm tepkilere tepki gösteren teknik direktör Buck Showalter, “Topu aldım” dedi. popüler bir meme ol.

“Bununla ne yapacağımı sana söylemek müstehcen olurdu. Vuruş koçlarına verdim. Ne isterlerse yapabilirler. Hiçbiri kasıtlı değil. Belli ki bir yerde bir sorun var.”

Showalter, tüm sezon boyunca vurucularına çok fazla fiziksel acı veren sürahilerin bunu bilerek yapmadığı konusunda kararlıydı. Bu tür şeyler için “oldukça iyi bir göz” lanse etti. Bu nedenle, birkaç kez çizgiye gitti, ancak asla beyzbol toplarının kavramanın çok zor olduğu konusunda resmi bir rantta bulunmadı. Chris Bassitt sezonun başlarında konuyu açmıştı ve ligin “beyzbollarla ilgili çok büyük bir sorunu olduğunu” ve bunu düzeltmeye pek meyilli olmadığını söyledi.

“Kötüler. Bunu herkes bilir,” Bassitt Nisan ayında söyledi. “Ligdeki her atıcı bunu biliyor. MLB bunun umurunda değil. umurlarında değil.”

Mets, sezonun çoğunu garip bir şekilde, aslında kimseyi dışarı çıkarmadan geçirdi. Nationals’ın kurtarıcısı Steve Cishek, yılın ikinci maçı sırasında Francisco Lindor’un dişini sağlam bir adımla kırdığında, kısa stoper ertesi gün kadroya geri döndü. Starling Marte, Pittsburgh’da (yılın 13’ünde) parmağının bir kısmını kıran bir sakatlık aldığında, önemli bir saha vuruşu yaralanmasından önce Eylül ayına kadar geldiler. Bu iki hafta önce oldu ve Marte o zamandan beri oynamadı ve kalan normal sezon maçlarında oynayıp oynamayacağına dair bazı şüpheler uyandırdı.

“Bu sinir bozucu,” Showalter Çarşamba günü gazetecilere verdiği demeçte. “Bunun neden bu kadar çok olduğu konusunda bazı kişisel hislerim var. Ama eminim ki MLB bunu bu formatta duymak istemiyor.”

Canha, “Elbette hüsrana uğradık,” diye onayladı. “Takımınızın başına gelmesi harika bir şey değil.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Daha sezonun üçüncü haftasında Mets, 2021 Cincinnati Reds tarafından kırılan rekoru kırmak için hızla ilerliyordu. Canha ve Marte de bu hayata yabancı değiller. Her ikisi de en az beş farklı sezonda on veya daha fazla kez vuruldu. Marte’nin Beyzbol Referans sayfasında bu tür yedi sezon var ve kariyer HBP’lerinde aktif oyuncular arasında sadece Anthony Rizzo’nun ardından ikinci sırada yer alıyor. Canha bu listede sekizinci sırada.

Showalter, “Bir adam edindiğinizde, işin bir kısmı temel yüzdedir” dedi. “Konuşmanın bir kısmı sahalardan etkileniyor, ancak sahalardan etkilenmek için sorun yaşama riskiniz var. Bizimkiler vermiyor. Yaptıkları bir şey değil, sadece çılgın atışlar. Demek istediğim, görüyorsun [the pitches]. Tabağa yakın değiller, hamur kutusunun tam karşısındalar.”

Açıklayamam, dedi Canha. “Bir sürü iyi vurucumuz var, tehlikeli vurucularımız. İyi vurucuları devreye sokmalısınız. Çok fazla vurulma eğilimindeyiz. Açıklaması zor, neden olduğundan emin değilim. Bu noktada bozuk bir plak gibi. Şimdi olduğu zaman gözlerimizi deviriyoruz ve devam ediyoruz. Bundan faydalanmaktan başka yapabileceğiniz bir şey yok.”

Belki de sezon dışında takımı elden geçirme konusunda parlak bir iş çıkaran bu yeni görünüşlü Mets, kesicilerin üzerlerine koşturmasına ve topları kaburgalarına geri kırmasına neden olan bir tür vuduya sahip. Can sıkıcı olduğu kadar, tüm bu olayda kafa sallama, neredeyse mizahi bir inançsızlık unsuru da var.

Fenomenin Nisan ayında başlayıp hiç durmamış olması oldukça etkileyici. Mets’in 106 kez vurulduğu ve başka hiçbir takımın 100, hatta 90 kez vurulmadığı kısım da öyle. Perşembe sabahı itibariyle San Francisco Giants 89 golle ligde ikinci. Lindor ve Guillorme aynı zamanda bu yıl kategoride kariyer rekoru kıran tek Mets (çaylaklar dahil değil). Herkes daha sık vuruluyor gibi değil, sürahiler fasulyeleri çok verici bir şekilde etrafa yayıyorlar.

Ve yine, devam edecek 11 maç var, yani her ek vuruş Mets’in MLB rekorunu genişletiyor, bu oyuncuların bazılarının kişisel zirvelerini kovalamasına izin veriyor ve ne yazık ki, yaralanmalara zarar vermek için daha fazla fırsat yaratıyor.

Bu olursa, Showalter’ın her şey hakkında bu kadar kaygısız kalmasını beklemeyin.İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir