Mets ace Jacob deGrom, A’lara 10-4 mağlubiyetle nakavt oldu

OAKLAND, Calif. — Jacob deGrom, nadir görülen, Eylül sonundaki başarısızlığını kabul edilemez olarak nitelendirdi.

Mets as’ı vuruldu ve sezonun en düşük dört vuruşunda sürdü ve New York, NL Doğu yarışında liderliğini görmek için Cumartesi günü Oakland Athletics’e 10-4 kaybetti.

“Olur. Ne yazık ki oldu. Son derece hayal kırıklığına uğradım, ”dedi erken bir liderlik edemeyen deGrom. “Dışarı çıkıyoruz ve ilkinde üç tane koyuyoruz, sonra hemen dördü bırakmak kabul edilemez. Dört yürüyüş, her yerde kabul edilemez ve benim için korkunç bir iş.”

DeGrom (5-3) beş koşu ve dört yürüyüş için etiketlendi – 2019’dan beri iki kez NL Cy Young Ödülü kazananı için en kötü başlangıç. Sağ elini kullanan oyuncu A’larla hiç karşılaşmamıştı.

Son üç başlangıcında, deGrom 15 istekada 11 kazanılmış koşuya izin verdi. Dört yürüyüş önceki sezon toplamını ikiye katladı.

“Ayarlamayı yapacağımı düşünüyordum, amaç buydu, işleri yavaşlatalım, hadi ayarlamayı yapalım. yapamadım,” dedi.

Mets son dokuz maçında sadece ikinci kez kaybetti. Braves Philadelphia’da 6-3 kazandıktan sonra, liderlikleri Dünya Serisi şampiyonu Atlanta’da 1 1/2 maça düştü.

Menajer Buck Showalter, “Çoğumuz gibi yüksek seviyede atış yaparak bizi şımarttı” dedi. “Kimsenin hiçbir şeyi hafife aldığını düşünmüyorum. Kariyerinde uzun bir süre boyunca yaptığı şeyi yapmak çok zor.”

Mark Vientos, Mets’te tek başına bir tur atarak 4’ü birden bitirdi. Seth Brown’ın üçüncü turdaki önde gelen homer’ı A’yı sonsuza kadar öne geçirdi.

Pete Alonso, Mets’te ilk olarak 38’inci, iki koşulu bir homer’ı vurdu. Hemen 3-0 öne geçen deGrom, alt yarıda dört koşudan vazgeçti.

DeGrom, sekiz ardışık başlangıçta ya bir ya da hiç yürüyüşle sekiz ya da daha fazlasını vurmuştu, bu büyük lig tarihindeki en uzun seriydi, ancak sezonun en düşük beşini yelpazeledi.

Pittsburgh’a karşı son maçında, deGrom beş vuruşta hiç yürüyüş yapmadan en az 13 vuruş yapan tek atıcı oldu.

Francisco Lindor, sezonun 100. RBI’ı için ilk Ken Waldichuk’a (1-2) bir kurban sineği ekledi.

Waldichuk ilk büyük lig zaferini beşinci kariyerine beş sağlam vuruşla başladı.

Waldichuk, “Harikaydı” dedi. Bugünkü galibiyette önemli bir rol oynamayan tek bir adam düşünemiyorum.”

Çaylak Dermis García, Vimael Machin’in tek çıkışlı single’ını teslim eden ve ardından Sean Murphy ve Brown’a art arda yürüyüşler yapan deGrom’a karşı ilk maçın sonunda iki sayı çifte vurdu.

Mets sol saha oyuncusu Jeff McNeil, García’nın vuruşunu takip etmeye çalışırken tökezledi ve top onu geçerek duvara gitti.

“O her zaman çok iyi. Ona yardım etmedim, ”dedi McNeil deGrom için. “O çok iyi. Onun böyle günlerden birini yaşadığını görmek zor. O dünyanın en iyi atıcılarından biri, bu yüzden bir dahaki sefere geri dönecek ve bize büyük bir oyun verecek.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Conner Capel, kariyerinin en iyi üç vuruşu arasında yer aldı ve kariyerinin en yüksek dört koşusunda yarıştı. Bir RBI zemini vardı ve Shea Langeliers ayrıca A’daki ilk koşuda ikiye katlandı.

Capel beşinci sırada yer aldı ve Brown altıncı sırada bir RBI single ekledi. A’lar eklemeye devam etti, Nick Allen yedinci sırada bir RBI single’ı tuttu.

Eski A’nın dış saha oyuncusu Mark Canha, üçüncüyü başlatmak için bir vuruşla vuruldu. İlkini seçti ve iki kez vurdu.

Mets: 2B Luis Guillome dördüncü sırada düştükten sonra çıktı. Kolunda bir düğüm oluştu. … CF Brandon Nimmo, Cuma günü sol kuadriseps yaralanmasından döndükten sonra önlem olarak kadro dışı tutuldu. İlk vuruşun ardından Çarşamba günkü oyundan ayrıldı, ardından MRI yapısal bir hasar göstermedi. Nimmo’nun Pazar öğleden sonra dizi finalini oynaması planlanıyor. Showalter, Cuma günü bir gece maçından sonra hızlı geri dönüşle Nimmo ile bir şans almak istemedi ve eğitim ekibi, Pazartesi gününün kapalı olduğu gün Salı gününe kadar tam güçte olmasını bekliyor. … All-Star RF Starling Marte, sağ orta parmağının yerinden çıkmamış bir kırığından dolayı çalıştığı için önümüzdeki hafta Braves ile önemli bir dizi için geri dönmeyi umuyor. Daha ileri görüntüleme testleri için Cumartesi öğleden sonra New York’a geri döndü. Ayrıca erken dönen atıcılar Carlos Carrasco ve Taijuan Walker da başlıyordu.

Atletizm: CF Ramón Laureano, sağ kalçasına yaptırmayı tercih ettiği bir PRP enjeksiyonundan iyileşiyor çünkü zaten sahalardan uzaktı ve sezonun geri kalanını sağ bir hamstring suşu ile kaçırması bekleniyor. Bahar antrenmanına hazır olması için normal bir sezon sonu geçirmesi bekleniyor ve önümüzdeki hafta takıma yeniden katılmak için bir rehabilitasyon programına başlayacak.

Oakland, iç saha oyuncusu Ernie Clement için kadro odasını temizlemek için görevlendirilmek üzere iç saha oyuncusu Sheldon Neuse’u atadı, Cuma günü Cleveland’dan feragat ettiğini iddia etti.

RHP Max Scherzer (10-4, 2.15 ERA), kariyerinin 200. galibiyetinden sonra, 27 Mayıs 2014’te Detroit ile birlikte Oakland’da altı vuruşta kazandığı beş koşuyu teslim ettiğinden bu yana ilk kez A’larla karşı karşıya. A’lar, Salı günü Mariners’ı yendikten sonra ilk kez Mets ile yüzleşmek için LHP JP Sears’ı (6-2, 3.58) tümseğe gönderdi.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir