Mets, Brewers’a karşı 6-0’lık mağlubiyet yolunda topallıyor

Mets için uğursuz bir başlangıç ​​yapan bir oyun, Brewers’a 6-0’lık bir kayıpla sona erdi.

Brandon Nimmo çıktı sol dörtlü sıkılık ile ilk vuruşun alt kısmı. Jeff McNeil de üçüncü vuruşta bir sinek topu peşinde koşarken dizini yere yapıştırdı ve Nimmo gibi ayrılmasa da, kesinlikle ondan hemen sonra bakmadı. Yedinci vuruşta Mike Brosseau’nun kıskaç vuruşlu grand slam’ini soymaya çalışmak, McNeil’in yakalama şansının olmadığı bir topu kovalarken sol sahadaki zincir bağlantı çitine dolanmasıyla işleri daha iyi hale getirmedi.

Maçtan sonra Buck Showalter, “Bence o iyi,” dedi McNeil. “Sadece çok zorlayıcı oyunlar oynadı.”

En hafif tabirle Milwaukee’de garip bir öğleden sonraydı. Mets, sıkıntılı bir tırnağı olan herhangi bir oyuncuyu dinlendirebileceklerini ve playofflarda garantili yerlerini hala koruyabileceklerini biliyorlar, ancak bunu yapmanın Atlanta Braves’in Ulusal Lig Doğu’da onları geçmesi için bir davet olduğunu da biliyorlar. Bu, Showalter’ı, klasmanı kazanmaya yönelik acil arzuya karşı küçük tümsekler ve çürüklerle başa çıkmak zorunda olma gibi nahoş bir konuma sokar.

Çarşamba günkü mağlubiyet, bu ikinci gole doğrudan bir rakip olarak hizmet ediyor. Atlanta Nationals’a kaybetti, yani bir Mets galibiyeti, Braves ile aralarında biraz boşluk yaratacaktı. Bunun yerine, liderlik bir maç olarak kaldı, ancak Mets sonraki üç maçının Oakland’da (Perşembe günü bir gün izinli) olduğunu bilerek biraz rahat nefes alabilirken, Braves Philadelphia’da çok daha sert bir rekabetle karşı karşıya.

Hücum, bu sefer Mets için mevcut değildi. Serinin ilk iki oyununun her birinde yedi koşu yaptıktan sonra, sonunda sihir tükendi. Oyunun ilk altı vuruşunda tek bir vuruş almamasına rağmen, Milwaukee’nin atıcıları Mets’i tuttu ve kalkmalarına izin vermedi. Brewers’ın menajeri Craig Counsell’in çağırdığı son dört atıcı (Trevor Gott, Brad Boxberger, Brent Suter ve Jake Cousins), Mets’in dört vuruşta tek bir vuruş yapmasını engelledi.

Mets’in şu anki tek gerçek hikayesi (dış sahalarındaki yaralanmalar dışında) tümen yarışında Atlanta’nın önünde kalmak ve playofflar için güçlerini bulmak. Tylor Megill sakatlıktan döndükten iki gece sonra, Rowdy Tellez’e ilk seçmelerinde iki turluk bir patlama yaşattıktan sonra, Drew Smith Çarşamba günü daha da acımasız bir kaderle karşılaştı.

Smith’in sağ lat kasında bir gerginlik vardı ve 24 Temmuz’dan beri Mets için sahaya çıkmamıştı. Çarşamba, 21 rahatlama maçında 2.38’lik bir ERA koyduğu Nisan ve Mayıs aylarında sahip olduğu iyi hisleri geri kazanmak için ilk şansıydı. Bunun yerine, Brosseau’nun duvara çarptığı perdeyi fırlattı ve Brewers’a dört geç koşu verdi. Bu noktada yarım düzine koşuyla, görünmez beyaz bayrak yükseldi, çünkü zafer artık ziyaret eden Mets için makul görünmüyordu.

Showalter açıkça, “Atması gerekiyor,” dedi. “Tıpkı Megill’in ilk gezisi gibi. Buradaki farkı gördünüz. Biz ona fırsatlar verdikçe Drew gitgide daha iyi olacak.”

Milwaukee’deki bu üç oyun yine de heyecan verici bir başarıydı. Mets seriyi kazandı, bir şampanya partisinde kendilerini şımartırken sezon sonrasının yolunu tuttu ve sadece bir gece maçından sonra korkunç gündüz maçına girdiklerinde kaybettiler. Çarşamba günü üç boş iş, Mets’in vurucularına bir sezonda en çok sahalar için modern rekor verdiğinden, büyük lig tarihi de yazdılar.

Takım bir dahaki sefere evinde olduğunda, Citi Field’da Marlins’e karşı iki maç için, bu mucizevi sezondaki 100. galibiyetlerini almaları için büyük bir şans var.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir