Mets’in Eduardo Escobar’ı Braves’in eşleşmesinden önce ayı sıcak bitirdi

Mets, son beş yılda tam zamanlı bir üçüncü kaleci bulmaya çalışırken epey zaman geçirdi. David Wright sırt ve boyun yaralanmaları nedeniyle sahadan çekildikten sonra, kulüp birkaç iç saha oyuncusu denedi, ancak çok azı günlük bir üçüncü kalecinin üretmesi gereken oranda üretti ve birçoğu defansif olarak mücadele etti.

Üçüncü taban durumu 2017’de bir noktada o kadar vahimleşti ki, yakalayıcı Travis d’Arnaud bir oyun için sıcak köşeyi kullanmak zorunda kaldı. Bu özel oyun, aksi takdirde feci bir sezonda biraz komedi rahatlaması sağlamış olsa da, Wright için uzun vadeli bir yedek bulma ihtiyacının altını çizdi.

Kulüp, Mark Vientos’u sezonun başlarında ikinci turda seçmişti ve iki yıl sonra ilk turda Brett Baty’yi seçmişti. Todd Frazier, JD Davis, Jonathan Villar ve diğerleri üçüncülükte zaman harcadılar, ancak çoğu yedeklerden biraz daha fazlaydı.

Eduardo Escobar, Braves'e karşı gelecek seriye .330 vuruş ortalaması ile giriyor.

Ancak Eduardo Escobar kış boyunca sözleşme imzalandığında, eski Arizona Diamondbacks takım arkadaşı Taijuan Walker, onun hizmete hazır bir yedekten çok daha fazlası olacağını biliyordu.

Walker, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “Ne yapabileceğini biliyordum” dedi. Mets, Miami Marlins’i mağlup etti Citi Field’da 5-4. “Onu sezon dışında yakaladığımız an, takımdaki herkese mesaj atıyordum. Herkese onun top kulübümüze harika bir katkı olduğunu söyledim. Sadece saha içinde yaptıklarıyla değil, saha dışında ve kulüp içinde yaptıklarıyla da. Getirdiği enerji, getirdiği gülümseme.”

Walker getirdiği debriyaj vuruşlarından bahsetmeyi unuttu.

Escobar bu ay çok ateşliydi ve Mets’in NL Doğu’da bir maçlık liderliği yeniden kazanmasına izin veren Marlins’e karşı büyük bir galibiyetle beş koşunun hepsinde de sürdü. 4-0’lık bir açığın iki koşuluk bir ev sahibi koşusu, maçı bağlayan bir tekli ve 10. sıradaki maçın galibi ile aşılmasına yardımcı oldu.

Eylül ayında Escobar, sekiz ev koşusu ve 24 RBI ile .330/.379/.638’lik bir düşüş yaşıyor ve bu süre içinde ligde üçüncü sırada yer alıyor. Sekiz homer’ı en çok altıncı sırada yer alıyor. Escobar tüm sezon boyunca çoğunlukla sağlamdı, ancak kasvetli bir Ağustos geçirdi ve sadece 0,176’ya ulaştı. Şimdi, en iyi ayını en iyi zamanda geçiriyor.

Escobar, bir çevirmen aracılığıyla, “Aslında hiçbir şey değişmedi, ancak yaptığım onca çalışma nedeniyle işler olması gerektiği gibi gelişti” dedi. Ancak en önemli kısım, takımın maç kazanabilmesi.”

Atlanta Braves’e karşı tek maçlık üstünlük çok fazla olmayabilir ama Mets’e önlerine çıktıkça avantaj sağlıyor. Atlanta, bölümün kazananını belirleyecek bir dizi için. Suç son haftalarda biraz tutarsızdı ve görünürde herhangi bir rahatlama yok. Starling Marte hala yaralı. Mets’i plakada taşıyanlar çoğunlukla Pete Alonso ve Escobar oldu. Sezon sonrası biraz yardıma ihtiyaçları olacak, ancak bu yarasaların bu seriye girmesi, Mets’in 2015’ten bu yana ilk NL Doğu unvanını kazanma arayışına kesinlikle yardımcı olabilir.

Yönetici Buck Showalter, üçüncü kalecinin beş RBI performansı hakkında “Bunu daha önce görmüştüm” dedi. “Ama bu gece gördüğüme sevindim, sana bunu söyleyebilirim.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir