Mets’ten Brandon Nimmo, Çarşamba günkü maçtan bacak yaralanmasıyla ayrıldı

Sezonun bitmesine iki hafta kala görmek isteyeceğiniz şey bu değil.

Mets’in orta saha oyuncusu Brandon Nimmo, uçan bir topun peşinden koşarken topal bir şekilde çektikten sonra Çarşamba günkü oyunu ilk devrenin sonunda bıraktı. Nimmo, sol bacağındaki bir şeyi ağırlaştırmış gibi görünüyordu, bu da onu topallayarak bıraktı ve atletik antrenörden saha ziyareti aldı. Kısa bir sohbetin ardından Nimmo oyundan çıkarıldı. Dördüncü vuruşta Mets, Nimmo’nun dörtlü gerginlik bıraktığını açıkladı. Mark Canha orta sahada onun yerine yedek kulübesinden geldi.

Nimmo, kendini bir sorumluluk gibi hissetmek istemediğini söyleyerek, “Bu bir gün, daha kötü bir şey yaparsam haftalar olabilecek bir şeye değmez” dedi.

“Oyundan çıktım çünkü bunun haftalar yerine sadece birkaç günlük bir şey olabileceğini hissettik.”

Bir sezonda oynadığı çoğu maçta kariyer rekoru kırmış olan Nimmo için sakatlık yıkıcı bir zamanda geldi. Dış saha oyuncusu bu yıl sağlığından gurur duyuyor ve bu da neredeyse her gün müsait olmasına izin verdi. Ayrıca RBI, isabetler ve koşularda kişisel en iyileri belirledi ve 2018’deki toplamını aşmak için sadece bir iki katına ihtiyacı var.

Maçtan sonra Nimmo, birincinin tepesinde ikinci kaleyi çaldığında ortaya çıkan yaralanmayı nasıl sürdürdüğünü açıkladı.

“Oradan kalktığımda, biraz gergin hissettim” dedi. “Şimdi, sadece bir charlie atı gibi geliyor. Orta sahadayken ve o top için geldiğimde biraz sürükleniyordum.”

Mets, Nimmo’nun tam olarak neyle uğraştığını belirlemek için Perşembe günü görüntülemeye tabi tutulacağını söyledi. Nimmo, uzatılmış zamanı kaçırmayacağına aşırı güven duyduğunu ifade etti. Onu yaklaşmakta olan Oakland serisinden uzak tutmak hem güvenli hem de mantıklı bir plan gibi görünüyor.

Nimmo’nun Çarşamba günkü oyuna giren sadece iki çalıntı üssü vardı. bu yıl gözle görülür şekilde daha iyi hız göstermesine rağmen. Çalınan üslerin ikisi de son on gün içinde gerçekleşti. Nimmo sahada kalmaya ve yaralanma riskini azaltmaya çalıştığından, yılın başlarında koşma isteksizliği tasarımdan kaynaklanıyordu. İronik olarak, Nimmo, yılın üçüncü çantasını çaldıktan sonra yarım vuruşta, onu oyun dışı bırakan bir bacak sorunuyla uğraşıyordu.

Sakatlık, Nimmo’yu birkaç gün sahadan uzak tutarsa, Mets’in dış sahasını daha da tüketir. Starling Marte’nin parmağındaki sakatlık onu 6 Eylül’den beri rafta tutuyor ve şu an itibariyle ne zaman döneceğine dair bir güncelleme yok. İkisi de kadroda değilse, Mets muhtemelen Canha’nın merkezde günlük bir dış sahaya ve köşelerde Jeff McNeil ve Tyler Naquin’e bakıyor.

Buck Showalter, “Bence bu konuda akıllıydı,” dedi. “[There’s] her zaman endişe, ama biliyorsun, onun dikkatli olmasını sağlayacak bir şey olduğunu umuyorum [benefit us.]”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir