Micah Parson, Giants’ın MNF üzerindeki en büyük engeli olacak

Saquon Barkley, geçen Ekim ayında Arlington, Teksas’ta Cowboys’ Micah Parsons’ı 75 yardlık bir touchdown pasosu için adam kapsama alanında kavurmaktan bir Daniel Jones’un devrilmesiydi.

Bunun yerine, top geri koşunun eğik rotasında eksik gitti, Barkley yanlışlıkla Cowboys köşesi Jourdan Lewis’in ayak bileğine bastı ve Giants’ın 2021 sezonu kargaşaya dönüştü.

Barkley ve Parsons arkadaştır. İkisi de Penn State’de oynadı. Takılırlar. Barkley, Parsons’la o oyunda ne olması gerektiği hakkında asla boş konuşmadığını iddia ediyor.

Barkley Perşembe günü sırıtarak, “Hayır, o konuşmanın gündeme geldiğini sanmıyorum,” dedi. “O oyunu bir nevi arkamda bırakmaya çalıştım.”

Ama Giants’ın kaseti var: Parsons’a bir cevapları olduğuna dair kanıt.

Bu önemli çünkü Parsons, Devler ve onların adamları arasında duran asıl adamdır. ilk 3-0 başlangıç 2009’dan beri Pazartesi Gecesi Futbolu MetLife Stadı’nda.

Giants koçu Brian Dabolll, Parsons için “O bir problem” dedi. “Dinamik bir futbolcu. Nadiren pas atma yeteneğine sahiptir. Onun için iyi bir plan yapmamız gerekecek. Onu oynamaya hazır olmadığınızda izlemesi eğlenceli.”

Giants’ın önceki GM Dave Gettleman yönetimindeki tüm personel hataları arasında, geçen bahar Parsons’ı seçmeme kararı – ve onun Dallas’a 12. sıradan geçmesine izin verme – en üzücü olanı olabilir.

Barkley, “Ligdeki en iyi oyunculardan biri. “Bir iddiada bulunabilirsiniz [he’s] Ligin en iyi oyuncusu gibi oynuyor.”

Giants, 11 numaralı seçimden geri döndü ve onun yerine 20 numaralı geniş alıcı Kadarius Toney’i aldı. Yeni GM Joe Schoen, bu takasta elde edilen ekstra birinci tur seçimini, bu yıl genel olarak Evan Neal No. 7’yi doğru bir şekilde seçmek için kullandı.

Parsons, 2021’de birinci takım All-Pro ve Yılın Savunmacı Çaylağı ödüllerini kazanmak için bir çaylak olarak 13 çuval topladı. Şimdi ikinci profesyonel sezonunu açmak için iki maçta dört çuvalı var.

Kovboylar (1-1), 2017’den günümüze Giants’a karşı oynadığı son 10 maçın dokuzunu kazandı. Ve kendi taraflarında Parsons ile bu NFC Doğu rekabetinde 2-0.

Dallas’ın bu haftaki antrenmanlarının çoğunu hastalığı nedeniyle kaçırdı, ancak Michael Jordan’ın NBA yıldızının ünlü grip maçında mücadele ettiğini gösteren bir video yayınladı.

“İnsanların zihnimi ne kadar eğittiğimin farkında olduğunu sanmıyorum!!” Parsons tweet attı. “Zihniniz her şeydir!”

Devler korkmuyor. Soldan müdahale Andrew Thomas iyi oynuyor. Alabama’dan çaylak Neal, Parsons’a saygı duyduğunu ancak ondan hiçbir şekilde korkmadığını söyledi.

O da benim gibi bir futbolcu, dedi Neal. “Tıpkı benim gibi pantolonunu tek bacağına koyuyor, omuz pedlerini tek tek asıyor, tıpkı benim gibi ve gerçekten iyi bir oyuncu. Kesinlikle ona karşı çıkmak için heyecanlıyım.”

Aynı zamanda, Giants’ın Jones için iki hafta boyunca zayıf pas koruması, Pazartesi günkü Cowboys (1-1) maçına girmek için iyi bir işaret değil.

NFL NextGen Stats’e göre Jones, pas düşüşlerinin %50,8’inde lig rekoru kıran bir baskıya maruz kaldı (63’te 32), ve sekiz kez görevden alındı.

Kovboyların savunması, toplam sekiz çuvalla, rakiplerin pas düşüşlerinin %21.1’inde QB baskı oranında yalnızca 26. sırada yer alıyor. Ve Devlerin Jones’u Her ikisi de Tennessee’de 1. Haftada olmak üzere bu sezon topu yalnızca iki kez devretti.

Ancak Giants’ın hata payı zayıf: Geçen hafta Carolina Panthers ile top kaybı savaşını 2-0 kazandılar ve maçı sadece üç farkla 19-16 kazandılar.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Giants’ın ilk görüşmesinden sonra Ocak ayında görev yapan baş antrenörden ayrılan Dallas savunma koordinatörü Dan Quinn, Parsons’ın çok yönlülüğünden yararlanıyor ve uygun eşleşmeleri en üst düzeye çıkarmak için onu sahada hareket ettiriyor.

Kovboylar da son zamanlarda rekabetteki hakimiyetleri nedeniyle Giants’a karşı kendilerini güvenle taşıyorlar.

Antagonist DeMarcus Lawrence, başka bir damızlık geçiş aceleci, bu hafta Jones’u “Küçük Eli” olarak adlandırdı – Eli Manning’e uyguladığı takma adın aynısını kullanıyor.

Lawrence, Dallas muhabirlerine gülümseyerek, “Küçük Eli’yi tekrar göreceğim için heyecanlıyım” dedi.

Dallas, Pazar günkü maçı yedek QB Cooper Rush ile oynuyor, ancak sakatlanan Dak Prescott değil.

Ve Dabol’un Devleri Barkley’e sahip, muhtemelen Parsons sorununa cevapları.

Barkley, “Micah gibi bir adamla böyle bir adamla rekabet etmek istersiniz” dedi. “Ne kadar yetenekli olduğunu biliyorsun. Onun ne kadar özel bir oyuncu olduğunu biliyorsunuz… Zor bir görev olacağını biliyoruz, ancak süreci sevmeye ve birbirimize bağlı kalmaya devam etmeliyiz.”İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir