Miguel Andujar göreve atandı

Miguel Andujar sonunda özgür.

2018’de Amerikan Ligi’nde Yılın Çaylağı ikincisinden (Shohei Ohtani’ye yenildi) son üç sezonda küçüklere dönen Yankee, Zack’in 40 kişilik kadrosunda yer açmak üzere Perşembe günü atanmak üzere belirlendi. Britton, Yankee Stadyumu’nda Red Sox’a karşı seri açılışından önce.

“Zor. Bu. Sonunda temize çıkabilir (feragat) ve henüz kimsenin onu talep edip etmediğini veya bunun gibi bir şey olup olmadığını bilmiyorum. Ama o gerçekten çok çalışan harika bir çocuk. Kendisini kaliteli bir sol saha oyuncusu yapmak için gerçekten çok çalıştı, ”dedi Yankees yöneticisi Aaron Boone, Yankees’in Stadyum’da Red Sox’a karşı 10 vuruşta 5-4 galibiyet kazanmasından sonra. “Hala gerçekten yetenekli. Bu yüzden, ne zaman gerçekten patlayacağını asla bilemezsiniz ve yine de bu seviyede de yapabileceğini gösteren bir adam için tıklayabilirsiniz. ”

Andujar’ı bu sezon Triple-A’da izleyen birkaç izci, çabucak sahiplenilmezse şok olacaklarını söyledi.

2018’de 27 sayı ve 47 double yapan Andujar, o sezon 149 maç oynadı. 2019’a, savunmada ortalama bile olmamasına rağmen, Yankees üçüncü kaleci olarak başladı. Sezonun açılış haftasında sezon sonu omuz sakatlığı yaşadı ve yerini Gio Urshela aldı. Normal bir oyuncu olarak asla geri dönmedi. Önümüzdeki üç yıl boyunca Andujar, sekiz homers ve 25 RBI’ye ulaşan 93 maçta oynadı.

Andujar birkaç kez takas istedi ve bu yıl büyük liglere yeni bir yol bulması gerektiğini hissettiğini açıkça belirtti.

Andujar, Temmuz ayında Yankees tercümanı Marlon Abreu aracılığıyla “Beyzbol oynamayı seviyorum” dedi. “Bu oyunu uzun zamandır oynuyorum. Bu seviyede oynamak istiyorum. Gizli tutmak istediğim konuşmanın tam ayrıntılarını.”

Kariyerinin başlarındaki başarısı göz önüne alındığında, Andujar’a bir şans verecek takımlar olacak.

Andujar’ı bu yıl Triple-A’da izleyen bir izci, Andujar’ın onu “sağlam” yarasalarla etkilediğini ve takımların onda “hala yarasa değeri gördüğünü” söyledi.

Hayal kırıklığını ifade ettikten bir gün sonra Yankees’in kararsızlığıyla Zack Britton dileğini gerçekleştirdi ve harekete geçti. Sol kanat oyuncusu en son geçen Ekim ayında Tommy John ameliyatı olmak için kapatılmadan önce bir sezon önce büyük bir lig maçında sahaya çıktı. Şimdi, playofflarda onlara yardım edebileceğini kanıtlamak için 14 maçı kaldı.

Britton, “Şu anda atış yapmamın tek nedeni bu,” dedi. “Yoksa kapatacaktım. Yeterince vuruş alırsam kendim olabileceğimi ve sezon sonrası yardımcı olabileceğimi hissediyorum. Dediğim gibi, durumun böyle olup olmayacağını zaman gösterecek ama benim amacım bu.”

Britton, Yankees ile sözleşmesinin son yılında. Kapatılmadan önce geçen sezon sadece 22 maçta forma giydi. Britton, 154 kariyer kurtarışına sahip ve son tam sezonu olan 2020’de 1,89 ERA geçirdi.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Yankees Britton’a güvenmiyor olsa da, Chad Green ve Michael King’in sakatlıkları nedeniyle zaten zayıflamış olan bir boğa güreşi sahası için kıdemli yardımına çok ihtiyaç duyulacaktı. Bullpen geçen ay boyunca mücadele etti ve Salı gecesi Korsanlar’a karşı yedi koşudan vazgeçtiklerinde sorunlarını gösterdi.

Britton’ı 28 kişilik kadroya almak için, Yankees, Wandy Peralta’yı 15 günlük yaralı listesine yerleştirdi ve takımın sol göğüs omurga gerginliği olduğunu söyledi. Bu, omurganın ortasını boyundan kaburgalara kadar içerir.

Boone, “Son birkaç gündür aşağıdaydı,” dedi. “Bugün hala orada ve orada pek bir gelişme yok. Ciddi olduğunu düşünmüyoruz. Son dört ila altı hafta içinde birkaç kez ortaya çıkan bir şey. Ancak bu sefer birkaç gün oldu. Bu yüzden, şu anda nakavt etmek istediğimiz bir şey gibi geliyor. Ve umarım, umarım birkaç gün daha onları tekrar tamamlamaya başlarız ve o Texas serisi boyunca müsait olur.”

Andrew Benintendi, Çarşamba günü bir hastalık nedeniyle kaçırdıktan sonra Perşembe günü kulübe geri döndü. Sol saha oyuncusu elinin iyileştiğini ve fiziksel olarak çalışabildiğini ancak ameliyat olduğu eliyle henüz hiçbir şey yapamadığını söyledi. Kendisi için en iyi senaryonun sezon sonrası geri dönebilmek olduğunu söyledi.

Benintendi, “Plan hep buydu,” dedi.

Sol saha oyuncusu hamate kemiğinin kancasını onarmak için ameliyat oldu bu aydan daha erken.

DJ LeMahieu, Perşembe günü ilk kez düzenli bir vuruş antrenman grubuna katıldı. Ayrıca daha sonra üslerde biraz koşu yaptı. İç saha oyuncusu IL’de sağ ayak iltihabı ile.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir