Nancy Mace, partinin Meclis’i kazanması durumunda Cumhuriyetçiler üzerinde Biden’ı görevden almak için ‘baskı’ olduğunu öne sürüyor

Mace, NBC’den Chuck Todd’a “Basınla Tanışın”da, partisinin Meclis’in kontrolünü ele geçirmesi durumunda görevden alma işlemlerini öngörüp öngörmediği sorulduğunda, “Cumhuriyetçiler üzerinde bunu öne sürmeleri ve o oyu almaları için baskı olduğuna inanıyorum” dedi. “Bence bazı insanlar bunu düşünüyor.”

Ancak birinci sınıf milletvekili şunları ekledi: “Bu olursa, bunun bölücü olduğuna inanıyorum.”

Mace, iddia edilen baskının kaynağından bahsetmedi ve hareketi kimin düşündüğü konusunda ayrıntılı bilgi vermesi istenmedi.

Pazar günü, bir azil oylaması gündeme gelirse nasıl oy kullanacağı sorulduğunda, Mace, “Hiçbir başkanın görevden alınmasına oy vermem, eğer yargı sürecinin herhangi biri için ortadan kaldırıldığını hissedersem. Kim olursa olsun, genellikle anayasal olarak oy kullanırım” dedi. iktidarda.”

CNN bu yılın başlarında rapor edildi Meclis Cumhuriyetçi Konferansı’nın sert unsurlarının, GOP’un ara sınavlardan sonra iktidara gelmesi durumunda Biden’a karşı görevden alma işlemleri başlatmak için kışkırttığını – GOP liderlerinin şimdiye kadar benimsemeyi reddettiği bir hareket.
Schiff, 6 Ocak komitesi tarafından Trump için herhangi bir cezai sevkin oybirliğiyle kararlaştırılması gerektiğini söyledi
Temsilciler Meclisi Cumhuriyetçileri de seçilmiş komiteden intikam almak araştırmak 6 Ocak 2021, ayaklanma, CNN bildirdi. Önceki Başkan Donald Trump ABD Başkenti’ne yapılan ölümcül saldırıdaki rolüyle ilgili bir dizi zarar verici ifşaata karşı kendisini savunmak için Capitol Hill müttefiklerine büyük ölçüde yaslanıyor. Cumhuriyetçiler bu bulguları çürütmenin yollarını ararken, partileri 6 Ocak panelinin kendisini soruşturmak için zemin hazırlamaya başladı. Trump’ın en sert yardımcılarından bazıları, 2020 seçimlerindeki asılsız dolandırıcılık iddialarına ilişkin duruşmalar ve soruşturmalar için kamuoyu önünde bastırmaya başladı.
Ev GOP lideri iken Kevin McCarthy GOP liderliğindeki bir Mecliste agresif gözetim ve soruşturmalar yürütme sözü verdi, 6 Ocak ve 2020 cumhurbaşkanlığı seçimlerine gelince ne kadar ileri gitmek isteyeceği belli değil.
2020’de Charleston bölgesi koltuğunu çeviren Mace, Biden’ın cumhurbaşkanlığı seçim zaferini onaylamak için oy kullandı ve Trump’ın gazabını kazandı. Eski Başkan’a yetersiz sadakat suçlamasıyla karşı karşıya kaldığında, Trump destekli bir birincil rakip çizdi, ancak galip geldi Haziran ayındaki birincil sınavında 8 puan farkla.

Mace, NBC’ye 2024’te “cumhurbaşkanlığına aday olacak derin bir Cumhuriyetçiler ve Demokratlar bankası” görmek için “çok umutlu” olduğunu söyledi. Ancak, 2024’te GOP başkan adayı olsaydı Trump’ı muhtemelen tekrar desteklemeye kapıyı açık bıraktı. .

“24’te Cumhuriyetçilerin aday gösterdiği kişileri destekleyeceğim” dedi.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir