Nestor Cortes Jr., Boston’a karşı tutarlı görünüyor

Nestor Cortes Jr., Pazar gecesi Red Sox’a karşı mükemmel bir özgeçmiş ve bir playoff rotasyonu noktası kilitli bir oyuna giriyor. Her şey eşit olduğunda, Cortes Jr.’ın muhtemelen sezon sonrası tüm önemli 1. Maçı başlattığı düşünülebilir. Ama tabii ki Cortes Jr. 36. rauntta şansını aşan bir oyuncu ve Aaron Boone, Bombers’ın ası Gerrit Cole’u ikiye katlıyor.

Bir çift ev koşusu tarafından mahvolmuş başka bir turun ardından playofflarda Cole’a hala “güvenip güvenmediği” sorulduğunda Boone, “Evet, alternatif nedir?” Dedi.

Peki, Cortes Jr. veya Luis Severino bu noktada.

Cole imza attı tarihi dokuz yıllık, 324 milyon dolarlık sözleşme 2020 sezonundan önce, Yankees’i playofflarda humo’nun üstesinden gelen parça olmak. O sırada, Yankees yönetici ortağı Hal Steinbrenner, anlaşmanın Yankees’te birden fazla Dünya Serisi şampiyonluğu kazanmasını beklediğini açıkça belirtti.

Cole’un playoff performansları karışıktı – 2020’nin COVID sonrası sezonunda iyi bir performans sergiledi. Çoğu kişi, geçen Ekim ayında Amerikan Ligi Wild Card oyununda Red Sox’a karşı üçüncü devrede bir çıkış kaydedemediği için erimesini hatırlıyor.

Bu sezon şimdiye kadar Cole, oldukça etkileyici bireysel istatistikler topladı. En çok majörlerde olan 244 vurucuyu 188.1 vuruştan fazla vurdu. Ve 31 başlangıçta saygın bir 3.49 ERA’ya yükseldi.

Ama Cole güvenilmez görünüyordu geç olarak. Bu sezon büyük liglerde art arda üç başlangıçta dört kazanılmış koşuya ve en az iki ev sahibi koşusuna izin veren tek atıcı. Onlar onun son üç başlangıcı olacak.

Ama Boone bunu bir sorun olarak görmüyor.

“Topu harika attığını düşündüm [Friday] Boone, Cole’un duygusal bir çöküşle sonuçlanan son başlangıcını anlattı.

İstediği 1-2 vuruş çağrısını alamadıktan sonra – ve Yankees’in bütün yıl Aaron Judge’a çağrılmaması gerektiğini haykırdığı – Cole, iki gözcünün onayladığı şeyi “duygusal bir hızlı top” olarak attı. Kızgındı ve Alex Verdugo’yu saatte 100 millik bir hızlı top ile boğmaya çalıştı, Cole bunun kötü bir atış olduğunu kabul etti ve top koltuklara indi. Bu, Yankees’e 4-1 önde gelen Cole’un yeni teslim edilmesine mal oldu.

Bu, Cole’un son altı başlangıcında izin verdiği 10. iç saha koşusuydu.

Boone, “Bu olağanüstü,” dedi. “Oldukça baskın bir çıkış ve sondaki bir atış çizgiyi mahveder. Bu belirli şeylerden kaçınmak için elimizden geleni yapıyoruz.

“Bu yaşananlar çılgınca. Sonuç olarak, şu anda topu inanılmaz derecede iyi atan ve sahaya çıkıp hakim olmak için her türlü yeteneğe sahip bir adama sahibiz.”

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Cole’un dokuzda ev sahibi sayısı, kariyer oranına oldukça benzer olsa da, bu yıl vazgeçtiği iç saha koşuları, orantısız oyunlarda sadece tek koşuluk sayılardan ibaret değil.

Cole’un kariyer rekoru kıran 31 maçından 14’ü berabere kaldı, üçü berabere kaldı ve ikisi Yankees adına liderliği kaybetti. Kariyerinin en yüksek ikinci sert vuruş yüzdesine (%39.6) ve kariyerinin ikinci en yüksek uçan top oranına (%29.2) sahiptir.

Boone, “Yüksek düzeyde idam ederse, herkesi kapatabilir” dedi. “Bunu yapmak için o yerde. almak zorundayız [over] o kambur. Bu anlatıyı değiştirecek tek şey dışarı çıkıp o büyük hikayeden kaçınmaktır. Hepsi bu kadar, orada burada büyük bir tane var.”

Cortes Jr.’ın rakamları Cole’unki kadar seksi değil. Solak, Pazar gecesi Red Sox’a karşı 10-4’lük bir rekor ve 26’nın üzerinde 2.67 ERA ile finale çıkıyor. 145 vuruşta sadece 146 vuruş yaptı.

Ama ilk kez All-Star, sümüklü böceklerin onu yenmesine izin vermiyor.

Cortes Jr. bu sezon sadece 16 ev koşusuna izin verdi, sadece iki tanesi Yankees’e bir avantaja mal oldu ve sekizi beraberlik oyununu bozdu. Sert vuruş yüzdesi, xSlg yüzdesi ve namlu yüzdesinde ilk yüzde 25’lik dilimde yer alıyor ve bu da kendisine karşı verilen hasarı kontrol ettiğini gösteriyor.

Cortes Jr., bu sezon Yankees’in en güvenilir atıcısı olduğunu iddia etti.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir