New York Belediye Binası, Frank Carone’un halefini arıyor

Belediye Başkanı Adams’ın üst düzey danışmanlarından birinin yaklaşan ayrılışı, bir yedek arayışı başlattı ve şu ana kadar yönetimdeki üst düzey yetkililer, durum hakkında bilgi sahibi kaynaklara göre iş için dört adayı tartışıyor.

Bu hafta başlarında çıkan haberler Adams’ın personel şefi Frank Carone yıl sonuna kadar ayrılacak Belediye Binası’nı haftanın büyük bölümünde gündemde tuttu ve bu gürültüden olası ikameler olarak ortaya çıkan isimler, stratejik girişimlerden sorumlu belediye başkan yardımcısı Sheena Wright; Belediye Başkan Yardımcısı Meera Joshi’ye genelkurmay başkanı olarak görev yapan James Oddo; Tiffany Raspberry, dış ilişkilerden sorumlu kıdemli danışman; ve Bradford Edwards & Varlack hukuk firmasının ortağı Camille Joseph Varlack.

Bir kaynağa göre, yönetimin Belediye Binası dışından daha fazla aday arayacağını söyleyen bir kaynağa göre bu liste muhtemelen genişleyecek.

İkinci bir kaynak, “En çok Camille’in adını duydum” dedi. “Ama bu diğerlerini konuşmada kesinlikle duydum.”

Politico’nun olası halefi olarak ilk kez Çarşamba günü bildirdiği Varlack, eski Vali Andrew Cuomo’nun New York Eyaleti COVID-19 Görev Gücü’nde 2020’de ve eyaletin yürütme odasında operasyonlardan sorumlu müdür yardımcısı olarak görev yaptı.

Genel durumu “akışkan” ve değişebilir olarak nitelendiren ikinci kaynağa göre, Wright’ın adı en az gündeme geldi.

İlk kaynak, ilk olarak NY Times tarafından bildirilen Carone’nin ayrıldığını duyurma gerekçesinin, onun yerine geçecek olana yumuşak bir geçiş sağlamak olduğunu kaydetti. Bu kaynak, Ahududu’yu “güçlü” bir varlık olarak tanımladı, ancak “yumuşak konuşuldu”.

Üçüncü bir kaynak, Raspberry’nin uzun soluklu olduğunu ve işin karışımına kendini koymak için söylentilerin arkasında olduğunu öne sürdü. Bu kaynak, Varlack, Wright ve Oddo’nun olası halefler olarak tartışmada olduğunu doğruladı, ancak Raspberry’nin sürecin bu noktasında ciddi bir rakip olarak görülmediğini söyledi.

Wright ayrıca, diğer iki kaynağa göre, şu anda Lorraine Grillo’nun elindeki bir görev olan ilk belediye başkan yardımcısı olmaya hazırlanıyor. Daily News’in bu hafta başlarında bildirdiği gibi, Grillo’nun önümüzdeki aylarda yönetimden ayrılması bekleniyorancak kaynaklar, Wright’ın hükümet tecrübesi eksikliği nedeniyle yerini doldurmak için en iyi seçim olduğuna şüpheyle bakıyor.

Yönetime katılmadan önce Wright, United Way of New York City’nin başkanı ve CEO’su olarak görev yaptı.

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir