Nick Mangold, Jets’in Onur Yüzüğü’ne eklendiği için heyecanlı

Jetler, bu sezon boyunca üç eski oyuncuyu takımın Şeref Çemberi’ne ekleyerek onurlandıracak.

Gang Green’in 11 sezon boyunca hücum hattının tutkalı olan Nick Mangold, onurlandırılan ilk oyuncu olacak.

2006’dan 2016’ya kadar Jets için oynayan Mangold, Pazar günkü Bengals maçının devre arasında takımın Şeref Çemberi’ne giren 19. kişi olacak.

Mücadele D’Brickashaw Ferguson (30 Ekim Vatanseverlere karşı) ve köşe oyuncusu Darrelle Revis (27 Kasım Ayılara karşı) da bu sezon eklenecek.

Mangold, bu onuru ilkbaharda öğrendiğini, ancak Jets’in son başlangıç ​​öğle yemeğine kadar onun için eve çarpmadığını söyledi.

Mangold Çarşamba günü düzenlediği basın toplantısında, “Şimdiye kadar bunun aile için ne anlama geldiğini gerçekten kavrama süreci oldu” dedi. “Bu gerçekten çok özel ve bu konuda gerçekten heyecanlıyım.

“Bahsetmek istediğim birçok insan olduğu için içinde duygu var ve onları içeri ve dışarı bırakmak biraz zor. Sadece ön hazırlık, gelen insan sayısı, bu harika.

Devre arasına kadar sinir bozucu olacak ve devreden sonra eğleneceğiz.”

Ohio Eyaleti dışında 29. sıradan seçildikten sonra, Mangold, Winston Hill’de (8) Hall of Fame’in arkasındaki Jets hücum oyuncuları arasında en çok ikinci sırada yer alan yedi Pro Bowls’a seçildi. Mangold, Jets kariyeri boyunca iki kez All-Pro seçildi.

O yıllar, Gang Green’in Indianapolis Colts (2009) ve Pittsburgh Steelers’a (’10) kaybetmeden önce AFC şampiyonluk maçına iki ardışık çalışmasıyla vurgulandı.

İlk 10 sezonunda Mangold, 2006-15 yılları arasında takımın 167 maçının (normal ve sezon sonrası) 163’ünde başladı ve oynadı. Kalıcı bir ayak bileği yaralanmasından sonra, Mangold 2016’da sekiz maçla sınırlı kaldı ve sezon sonu yaralı rezervine alındı.

Takım tarafından serbest bırakıldıktan sonra 2017 sezonunu futbolun dışında geçirdikten bir yıl sonra emekli olduğunu resmen açıkladı. 2018’de resmen Jet olarak emekli olmak için bir günlük bir anlaşma imzaladı.

Mangold, Jets’in Onur Yüzüğü’ne dahil edilmekle kalmayacak, Salı günü, Pro Football Hall of Fame’in 2023 Sınıfı için 129 Modern Çağ Adayından biri olarak ilan edildi.

Kariyeri boyunca elde ettiği tüm başarılara rağmen Mangold, futbolun kendisini özlemediğini söylüyor.

İnce Çizgili Ekspres

İnce Çizgili Ekspres

Haftalık

Daily News spor editörleri, ödüllü köşe yazarlarımızdan ve ünlü yazarlarımızdan haftanın en iyi Yankees hikayelerini seçiyor. Her Çarşamba gelen kutunuza teslim edilir.

Mangold, “Birlikte olduğum adamlardı” dedi. “İnsanlar her zaman soruyor, özlüyor muyum? Dürüst olmak gerekirse, futbolun fiziksel oyununu özlemiyorum.

“Soyunma odasını özlüyorum, takılmayı özlüyorum. Bunu başka hiçbir yerde çoğaltamazsınız. Bence bu büyük bir şey, soyunma odasındaki adamlar ve inişler çıkışlar.

“İstediğimiz gibi bitiremesek de bazı harika çıkışlar elde ettik, o koşularda yine de çok eğlenceliydi. Burada geçirdiğim 11 yıldan keyif aldım ve onu dünyalara değişmem.”

Kariyerini beş yıl önce bitirmesine rağmen hala Jets’i yakından takip ediyor. Hâlâ Jets tesisinin bulunduğu sokağın aşağısında yaşıyor ve hatta ekibin bazı filmlerini izledi. Cleveland Browns’a karşı 31-30 galibiyet Pazar günü. Mangold ayrıca Baltimore Ravens’a karşı takımın açılış maçındaydı.

Mangold, 4-13 sezonunu geride bırakırken, Jets’in teknik direktör Robert Saleh ve genel menajer Joe Douglas ile inşa etmeye çalıştığı şeye inandığını söyledi.

Mangold, “Robert’ı ve yaptıklarını seviyorum” dedi. “Mesajı, bu konuda nasıl davrandığı. Bence çağımızda herkes parmaklarını şıklatmak istiyor ve her şey düzeliyor.

“Ama Joe Douglas’la birlikte gittiği yol ve bu şeyi bir kültür olarak ve bir takım olarak uzun vadede inşa etmeye çalıştıkları yön ve bunu sadece bir yıl boyunca yapamamak şimdi beni heyecanlandırıyor gibi hissediyorum. Jet fanı.”

İçeriğe ait kaynak URL

Bilgilendirme portalı, kişilerin herhangi bir konuda artık yeterince bilgi sahibi olmadıklarını düşündükleri zaman, o konuda araştırma yapmalarını sağlayacaktır.

Örneğin, bir yerel gazete veya internet sitesindeki haberleri yapan kişiler için, bilgilendirme portalına kayıt olma zorunluluğu getiriliyor.

Kişilerin bilgilendirme portalında izledikleri içeriklerden elde ettikleri sonuçlardan memnun kaldıkları durumda, o içerikleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilirler.

Kişilerin bilgilendirme portalındaki izledikleri videoları, çizimleri, animasyonları beğendikleri durumda, bu içerikleri bloglarına ekleyebilirler.

Genel kültür bilgisi, bir toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini içerir. Çoğu durumda, genel kültür bilgisi, herhangi bir ülkenin milli kültürünü de içerir. Örneğin, Türkler, Türk kültürünü bilirler; Amerikalılar, Amerikan kültürünü bilirler.

Genel kültür bilgisinin amacı, toplumun ortak değerlerini, inançlarını, geleneklerini, yasalarını, tarihini, dillerini, kültürünü ve diğer toplumsal özelliklerini öğrenmektir. Bu amaçla, genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerinde yaşayan insanların yaşam biçimlerini, kültürlerini, dillerini ve diğer özelliklerini içerir. Genel kültür bilgisi, ülkenin tüm bölgelerindeki insanların ortak yönlerini ve farklılıklarını ortaya koyar.

Genel kültür bilgisi, ülkenin tarihi ile ilgili bilgileri içerir. Tarih, bir ülkenin geçmişte yaşadığı olayları anlatır.

Geniş bilgi edinme, insanın kendini geliştirmesi ve bilgi birikimini artırmak için yaptığı çabalardır. İnsanlar geniş bilgi edinmek için kendilerini sürekli geliştirmelidirler. Bunun için her türlü kaynağa ulaşmaya çalışmalıdırlar. İnsanlar geniş bilgi edinmek amacıyla kitap okumalı, dergi ve gazeteler okumalı, internette araştırmalar yapmalıdır. Geniş bilgi edinmenin yanında, bilgi birikimini artırmak için de çalışmalıdır. İnsanlar, kendilerini geliştirmek ve bilgi birikimini artırmak için her türlü kaynağa ulaşmalıdırlar. Bunlar; kitaplar, dergi ve gazeteler, internet, bilimsel toplantılar ve konferanslar, seminerler, kurslar, çalıştaylar, panel ve forumlar, bilimsel araştırmalar, ödevlerdir.

İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, geniş bilgi edinmenin önemini bilmelisiniz. Bu konuda uzman kişilerle iletişime geçebilir, yazılı kaynaklardan yararlanabilirsiniz.

Teknoloji, en basit tanımıyla bilim ve sanatla uğraşan kişilerin kullandığı araçların topluluğudur. Teknoloji, bugünkü modern dünyada hayatın her alanında kullanılmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Örneğin, sağlık sektöründe teknoloji sayesinde hastaların tedavisinde çok büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Hastalar için artık çok küçük bir cerrahi işlem bile yapılabilmektedir. Ayrıca, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler sonucunda hastaların tedavisinde kullanılan ilaçlar, koruyucu araçlar gibi çok önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Teknoloji hakkında yazılmış birçok makale bulmak mümkündür. Ancak, teknoloji konusunda yazılmış makalelerin çoğunluğu genellikle teknoloji ile ilgili olumlu yönleriyle ilgilidir. Teknolojiye karşı olumsuz görüşleri yansıtan yazılar ise oldukça nadirdir. O nedenle, teknolojiye karşı olumsuz görüşleri olanların da bu konudaki yazıları okumaları gerekir.

There is no doubt that the internet has made our lives easier in many ways. We can now easily communicate with others around the world, access information, and purchase items without ever having to leave our homes. However, with this increased convenience comes a certain level of risk, as the internet can also be used to steal our personal information or to scam us out of our hard-earned money.

For this reason, it is important to be aware of the risks associated with using the internet and to take steps to protect yourself. One of the best ways to do this is to use a reputable antivirus program and to keep your computer’s software up to date. You should also be careful about what information you share online, and never provide your personal information or banking details to a site that you do not trust.

Another important thing to keep in mind is the importance of cyber security. This is the practice of protecting your online privacy and security, and includes things like using strong passwords and encrypting your data. By taking these steps, you can help protect yourself from online threats and keep your information safe.

Overall, the internet is a great tool that can make our lives easier, but it is important to be aware of the risks involved and to take steps to protect yourself.

Webustam.net.tr içerikleri Creative Commons Belgesi koruması altındadır.

Bu bölümde aşağıdaki tüm lisansın bir özeti yer almaktadır.

Şunları yapmakta özgürsünüz:

Paylaşma—Bu eseri her boyut ve formatta paylaşabilir — kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz,

Yayım tarihi
wiki olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir